Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 94 in /home/epwmzyqi/domains/sangchi.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 94 in /home/epwmzyqi/domains/sangchi.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 تجارت و صادرات سنگ چینی الیگودرز + قیمت خرید و فروش روز - سنگچی

تجارت و صادرات سنگ چینی الیگودرز + قیمت خرید و فروش روز

یکی از محصولات  پر کاربرد در ساختمان سازی، سنگ چینی الیگودرز می باشد که  به دلیل کیفیت بالای آن افراد بسیاری اقدام به خرید و فروش این محصول با بهترین قیمت روز کرده اند. این محصول می تواند گزینه ی مناسبی برای آغاز تجارت باشد؛ زیرا تمام مشخصه های یک محصول مناسب صادرات را دارد. در این مقاله قصد داریم به معرفی سنگ های چینی الیگودرز،  انواع آن و کاربردهای متنوع آن در صنعت ساختمان سازی بپردازیم.

تجارت سنگ چینی الیگودرز

همان گونه که در متن بالا خواندیم امروزه افراد بسیاری اقدام به تجارت در زمینه سنگ های چینی الیگودرز کرده داند که با توجه به کاربرد وسیع این محصولات در صنعت ساخت و ساز، سود بسیاری نیز کسب می کنند.

همان گونه می دانید سنگ ها را پس از استخراج از معدن مستقیما نمی توان به کار گرفت بلکه باید به روش های گوناگونی آن ها را فرآوری کرد. این سنگ ها در ظاهر شباهت بسیاری به سنگ های سرامیکی دارند؛ چرا که بسیار شفاف و براق می باشند و در عین حال بسیار زیبا و پر کاربرد هستند.

این محصول درطیف های رنگی روشن و تیره با رگه های باریک در بازار وجود دارند که متقاضیان متناسب با سلیقه و نیازشان رنگ آن را انتخاب می کنند. در کشور ما معادن بسیاری وجود دارند که می توان ازآن ها انواع بسیاری از سنگ های چینی الیگودرز را با بهترین کیفیت و متنوع ترین رنگ بندی استخراج کرد. این معادن غالبا در شهرستان الیگودرز واقع درضلع جنوبی  استان لرستان می باشند.

صادرات سنگ چینی الیگودرز

یکی از ویژگی هایی که سبب گسترش صادرات سنگ های چینی الیگودرز شده است؛ مقاومت بالای این محصول در برابر هر گونه رطوبت و آب می باشد، که سنگ در این شرایط دچار هیچ  گونه فرسایشی نخواهد شد.

دلیل مقاومت بالای این محصول  را می توان اینگونه بیان کرد که:

  1. سنگ های چینی در طی سالیان متمادی درون لایه های عمقی زمین تحت فشار و دمای بسیار بالایی بوده اند که پس از گذشت زمان دچار دگرگونی و تبلور شده اند. این سنگ ها درون ساختار خود بلور های تبلور یافته ی درشتی دارند که این امر نشان دهنده ی زمان طولانی است که در طی آن فرآوری شده اند.
  1. یکی دیگر از دلایل سختی و متراکم بودن این سنگ ها را می توان در صد بالایی کوارتز و کلسیت  در ساختارشان دانست.
  2. از آن جایی که سنگ های چینی تحت فشار بالا و در طی زمان طولانی متبلور شده اند، هیچ گونه تخلخلی در ساختارشان وجود نخواهد داشت و همین امر امکان نفوذ آب در این سنگ ها را به صفر می رساند.

صادرات سنگ چینی الیگودرز

قیمت سنگ چینی الیگودرز

یکی از نکات حائز اهمیت در تعیین قیمت سنگ های چینی الگودرز، ابعاد فرآوری آن هاست؛ به گونه ای که هرچه سنگ در ابعاد بزرگ تری فرآوری شده باشد، قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.

یکی از ویژگی های دیگری که سبب وجه تمایز این سنگ با سنگ های دیگر شده است؛ مقاومت این نوع سنگ در برابر رطوبت و سائیدگی است که در اصطلاح گفته می شود که سنگ های چینی ساب پذیری بالایی دارند.

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که ساب  زدن همان تمییز کردن و سائیدن  سنگ هاست؟ خیر ساب زدن یک سنگ به معنی هم تراز کردن و یکسان کردن سطوح سنگ ها پس از نصب  می باشد و در برخی موارد نیز پس از گذشت چندسال ممکن است سطح سنگ ترک بخورد و یا تخریب شود که در این حالت نیز نیاز داریم تا سطح سنگ را ساب بزنیم تا با باقی سنگ ها هم تراز شود.

خرید سنگ چینی الیگودرز

یکی از دغدغه های اصلی ساختمان سازان ومعماران، خرید سنگ مناسب برای به کار بردن در نمای داخلی و یا خارجی منازل و سازه هاست که توصیه ما انتخاب سنگ های چینی الگودرز می باشد. از جمله ویژگی های منحصر به فرد سنگ های چینی شفاف و براق بودن آن هاست که  به کار بردن آن ها برای قسمت های کف و دیوار ها، زیبایی بسیاری را به منازل شما خواهد داد.

استفاده از این نوع سنگ ها برای پله های ساختمانی نیز امری رایج است. به کار بردن سنگ های چینی در رنگ های سفید و یا کرم برای فضای داخلی و خارجی و حتی پله های منازل مزایایی دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

فروش روز سنگ چینی الیگودرز

بر طبق نظر سنجی های اخیر در سال های  گذشته  میزان فروش روزسنگ های چینی الیگودرز در بازارهای داخلی و خارجی بسیار افزایش داشته است و دلیل این امرنیز کیفیت بالا، مقاومت و قیمت مناسب این محصولات است. استفاده از این رنگ روشن این سنگ ها برای نمای خارجی ساختمان ها بسیار رایج و متداول است زیر رنگ روشن گرمای خورشید را به خود جذب نمی کند و طبیعتا آن را به داخل منزل نیز منتقل نخواهد کرد.

یکی دیگر از مزایایی سنگ های چینی رنگ روشن دارند این است که با به کاربردن آن ها در فضای داخلی منازل و راه پله ها، فضای دل باز تر و روشن تری را خواهیم داشت که دیزاین محیط را بسیار وسیع و دل باز به نظر می رساند.

فروش روز سنگ چینی الیگودرز

مشخصات سنگ چینی الیگودرز

همان گونه  که در متن های بالایی خواندیم، شفافیت، ساب پذیری بالا، مقاومت در برابر نم و رطوبت، متراکم و غیر متخلخل بودن و غیره از بارزترین مشخصات ظاهری سنگ های چینی الیگودرز می باشند.

سنگهای چینی همانند سنگهای مرمر می باشند و اکثرا دارای بلورهای درشت تولید می شوند. این سنگ در معادن ایران زیر نظر متخصصین تولید می شوند و بسیار کاربردهای فراوان در صنایع مختلف دارد.

انواع سنگ چینی الیگودرز

در سر تا سر جهان معادن بسیاری وجود دارد که از آن ها انواع متفاوتی از سنگ های چینی استخراج می شود اما یکی از با کیفیت ترین و مشهور ترین معادن سنگ چینی در کشور ایران و شهرستان الیگودرز واقع است.

سنگ های چینی انواع متفاوتی دارند از جمله:

  • سنگ الیگودرز
  • سنگ ازنا
  • سنگ قروه
  • سنگ  خوی تبریز

سنگ چینی الیگودرز سفید مشکی ممتاز

سنگ چینی همان سنگ کریستال است که به عنوان سنگهای دولومیتی در جهان شناخته می شوند. سنگ چینی الیگودرز به رنگهای سفید و مشکی در بازار مشهود هستند و به نوع درجه ممتاز، یک، دو و سه طبقه بندی می شوند. این سنگها بر اثر عوامل محیطی و درجه ی حرارت به صورت بلوری در آمده و سنگهای چینی را به وجود می آورند.

سنگ چینی الیگودرز سفید مشکی ممتاز

سنگ چینی الیگودرز سفید

سنگهای چینی دارای مقاومت بالایی هستند و به دلیل ماندگاری و دوام از طرفداران بسیاری برخوردار است. سنگ چینی الیگودرز با دو نوع سفید و مشکی تولید شده و دارای ضخامت دو سانتی متری می باشد. این سنگها نسبت به اسلب و تراورتن تنوع رنگ پایینی دارند و با رگه های زرد زیبایی خاصی از خود نشان می دهند.

سنگهای چینی اصولا برای نماهای ساختمان به کار می روند و امروزه شهرداریها برای کف معابر و مبلمانهای شهری از آن استفاده می کنند. در حال حاضر این سنگها به دلیل کمیاب بودن و مقاومت بالا قیمت بالاتری نسبت به سنگهای دیگر دارند.

همچنین یکی از خصوصیات بارز سنگ چینی در برابر گرما و سرما بسیار مقاوم هستند و بدون ترک خوردگی و شکستگی می باشند.

سنگ چینی الیگودرز مشکی

امروزه از سنگهای چینی برای فضای داخلی ساختمانها نیز استفاده می کنند و برای کف منازل از این سنگ مورد استفاده قرار می گیرد. سنگ چینی با برند الیگودرز در بازار بسیار مشهود است که رنگ مشکی آن نسبت به سفید گران تر می باشد. این سنگها زمانی که از معادن به کارخانه ها برده می شوند، در ابعاد مختلف برش داده می شود که معمولا این برشها 20 سانتی متری هستند.

سنگهای چینی از ترکیبات کلسیت، کوارتز، گرافیت و هماتیت می باشند و از لحاظ تراکم و مقاومت بسیار عالی هستند. در زمانهای قدیم در مناطق گرمسیر از سنگهای چینی برای خنک نگه داشتن فضا استفاده می کردند. این سنگها در زمان کثیف شدن به راحتی تمیز می شوند و می توان با آب و مواد شوینده آن را پاک کرد.

سنگ چینی الیگودرز ممتاز

امروزه سنگهای چینی را می توان در هر مکانی مشاهده کرد و بسیار مورد استقبال افراد ساختمان ساز می باشد. سنگ چینی الیگودرز با درجه ممتاز در بازار قیمت بالایی دارد و می بایست در زمان خرید این سنگها از کیفیت و مرغوبیت آن اطلاع کامل داشته باشید.

بسیاری از افراد سودجو سنگهای درجه سه را با درجه ممتاز و قیمتهای بالا به مشتری ارائه می دهند و سبب می شود تا خریدار جنس بی کیفیت را تهیه کند.

سنگ چینی الیگودرز ممتاز

خرید و فروش سنگ چینی الیگودرز

سنگهای چینی یا کریستال دارای ویژگی و مزایای زیادی هستند که می تواند فرد را مجاب به خرید این نوع سنگ کند. در هر حال خرید و فروش سنگ چینی در شهر الیگودرز بسیار فراوان انجام می شود و متقاضیان می بایست برای تهیه ی این محصول به مراکز معتبر مراجعه کنند تا از کیفیت آن اجحاف کامل داشته باشند.

قیمت سنگ چینی الیگودرز

سنگ چینی با ملات و سیمان چسبندگی خوبی نسبت به سنگهای مشابه دارد و در سراسر جهان از محبوبیت زیادی برخوردار است.

برای قیمت سنگ چینی الیگودرز می توانید به سایتهای معتبر سری بزنید تا از نرخ روز آن اطلاع کسب کنید. این سنگها در برابر فشار و سایش بسیار دوام خوبی دارند که حتی می توان روی این سنگها را حکاکی کرد. سنگهای چینی همانند کریستال می درخشند و در زمان تابش نور خورشید جلوه ای بسیار زیبایی را بر خود به جای می گذارند.

معایب سنگ چینی الیگودرز

همانطور که در مطالب بالا اشاره شد، سنگهای چینی دارای مزایای خوبی برای صنایع مختلف به کار می روند، اما گاهی ممکن است معایب زیادی را در بر داشته باشد.

یکی از معایب سنگ چینی الیگودرز که در فروش آن افت پیدا کرده است، می توان به کمبود رنگ آن اشاره کرد، زیرا فقط در دو نوع رنگ می باشند و افرادی که توجه به رنگ بندی می کنند از خرید سنگهای چینی منصرف می شوند.

قیمت سنگ چینی سفید الیگودرز

سنگ چینی دارای کیفیت و مشخصه های بسیار زیادی هستند و دارای رنجهای متفاوتی می باشند. قیمت سنگ چینی سفید الیگودرز در مقایسه با سنگهای دیگر بسیار بالا است و برای قیمتهای مناسب می توانید به مراکز و سایتهای معتبر مراجعه کنید.

اصولا قیمتها بر پایه ی کیفیت، ابعاد، ضخامت و غیره معین می شوند و در حال حاضر هرچه سنگ در خلوص بیشتری و شفاف تر داشته باشد مسلما قیمت بالاتری نیز دارد.

سنگ چینی

سنگ پله چینی سفید الیگودرز

همانطور که بیان شد، سنگ چینی در کاربردهای فراوانی قرار می گیرد و می توان به عنوان یکی از سنگهای پرفروش و پر کاربرد مورد استفاده قرار داد. سنگ چینی سفید برای پله و نشمین گاه استفاده ی فراوان می شود و در شهر الیگودرز می توان با قیمت مناسب خریداری کرد.

قیمت سنگ چینی الیگودرز سفید ممتاز

سنگ چینی از خانواده ی سنگهای مرمریت می باشد که به صورت دانه های درشت تر از مرمریت می توان آنها را از هم تشخیص داد.

برای قیمت سنگ چینی الیگودرز معیارهای مختلفی وجود دارد که مسلما برای خرید این سنگ درجه ی ممتاز و رنگ سفید آن باید هزینه ی بیشتری را پرداخت کرد. در هر حال کیفیت سنگ بسیار حائز اهمیت است و باید در اولویت قرار داد.

سنگ چینی الیگودرز تهران

سنگ چینی برای محیطهای تجاری بسیار مناسب است و سبب شکیل شدن آن فضا می شود. سنگ چینی در بازارهای فروش شهرهای الیگودرز، تهران و مشهد وفور مشاهده می شود و رقابت بالایی در بین تولیدکنندگان قرار گرفته است.

معدن سنگ چینی الیگودرز

با توجه به مطالبی که گفته شد، سنگهای چینی دارای مقاومت خوبی هستند و در ساختمان سازی کاربرد فراوان دارند. سنگ چینی در معدن استخراج می شود و امروزه معادن زیادی در شهرهای مختلف مانند الیگودرز، مشهد، کرمان و تهران اقدام به تولید این سنگ کرده اند و با درجه کیفی متفاوت و قیمتهای متغیر در بازارهای فروش مشاهده می شوند.

معدن سنگ چینی الیگودرز

بهترین سنگ چینی الیگودرز

امروزه سنگهای چینی شاهد کمی از آن در ساخت و ساز هستیم و به دلیل تکنولوژی سنگهای دیگری با طیف رنگی جذاب جای خود را به این سنگها داده اند. بهترین سنگ چینی می بایست دارای کیفیت خوب و مناسبی باشد و امروزه معادن زیادی در شهر الگودرز وجود دارند که به استخراج این سنگها پرداخته اند.

سنگهای چینی دارای سطح کیفی بالایی هستند که بر اثر سرما و گرما دوام خوبی از خود نشان می دهند. امروزه بسیاری از تولیدکنندگان اقدام به استخراج این سنگها پرداخته اند و با مدلهای گوناگون به بازار فروش عرضه می کنند.

این سایت یکی از مراکز معتبر می باشد که علاقه مندان به سنگ چینی می توانند در هر ابعاد و اندازه ای ثبت سفارش کنند و در کوتاه ترین زمان ممکن در مقصد تحویل بگیرند.

تکسچر سنگ چینی الیگودرز

اگر شما هم از علاقه مندان به انواع سنگ باشید ما در این جا تکسچری از انواع بافت سنگ های چینی  الیگودرز گرد آوری کرده ایم که می توانید با مشاهده  آن ها بافت واقعی سنگ ها را حس کنید.

تکسچر سنگ چینی الیگودرز

ابعاد سنگ چینی الیگودرز

در متن های بالایی گفته شد که ابعاد سنگ  الیگودرز در قیمت آن موثر است. سنگ های چینی را می توان به صورت اسلب یا لوح های بزرگ، انواع تایل، انواع شمش و پله درسایز های مختلف فرآوری کرد.

خرید مستقیم سنگ چینی الیگودرز از کارخانه

یکی از دغدغه های ساختمان سازان و معماران خرید مستقیم انواع سنگ چینی الیگودرز از درب کارخانه است که  این روش بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

ضخامت سنگ چینی الیگودرز

از جمله پارامتر هایی که سطح کیفی سنگ های چینی الیگودرز را تعیین می کند، ضخامت آن هاست که هرچه سنگ ضخیم تر باشد، از قیمت بالاتری نیز برخوردار است.

سنگ چینی الیگودرز چیست

ما در این مقاله سعی بر این داشتیم که به طور جامع و کامل به این سوال که (سنگ الیگودرز چیست) پاسخ بدهیم.

سنگ چینی الیگودرز چیست

مجموعه ما اقدام به فروش عمده انواع سنگ های چینی با بهترین کیفیت و قیمت کرده است. در صورتی که شما قصد خرید این محصولات را دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی مجموعه اقدام به ثبت سفارش خود کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما