Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 21 in /home/epwmzyqi/domains/sangchi.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 فروش سنگ گرانیت مروارید درجه یک - سنگچی

فروش سنگ گرانیت مروارید درجه یک

سنگ گرانیت مروارید همانند دیگر سنگ های خارا از سختی بالایی برخوردار است و در مصالح ساختمانی به دلیل دوام بالا زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.

این سنگ بدلیل داشتن بافت دانه ریز و متوسط از سختی خوبی برخوردار می باشد و در کنار سختی بالا، عمر و زیبایی ظاهری و استحکام این سنگ بسیار است.

مقاومت این سنگ در مقابل مواد شیمیایی و نفوذ آب کمی پایین تر از انواع دیگر سنگ های گرانیتی است به همین دلیل در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار نمی گیرد.

قیمت روز فروش انواع سنگ گرانیت مروارید

انواع سنگ پله، تایل و برش های طولی این سنگ در ساختمان های زیادی به کار رفته است.

قیمت سنگ گرانیت مروارید

قیمت این سنگ نسبتا ارزان و مناسب است.

دلیل این ارزانی نسبت به دیگر سنگ ها توانایی استفاده از تمامی قسمت های این سنگ می باشد. این سنگ دور ریزی کمتری برای معادن و سنگبری ها خواهد داشت.

همچنین سنگ بری و صیقل دادن این سنگ ها ساده تر می باشد.

از این سنگ می توان در راه پله ها، کف سالن، دیوار ها، سنگ کاری استفاده کرد.

فروش انواع سنگ گرانیت مروارید مشهد

مشخصات فنی سنگ گرانیت مروارید

رنگ گرانیت مروارید که حاوی دانه های سفید و سیاه و خاکستری است.

ضریب جذب این سنگ نسبت به دیگر سنگ های خانواده گرانیت ها بیشتر می باشد اما این موضوع تاثیری بر روی کیفیت این سنگ نمی گذارد.

طرح های روی این سنگ ها به این صورت می باشد که زمینه ای سفید و دانه های سیاه پخش شده و در میان آن ها دانه های سیاه پولک های کلیستی وجود دارد.

وجود دانه های سیاه پولک های کلیستی باعث می شود هنگام تابش آفتاب به آنها تغییر رنگ دهد و به رنگ خاکستری و یا نقره ای در آید.

معدن سنگ گرانیت مروارید

یکی از پرطرفدار ترین سنگ گرانیت کشور در شهرستان مشهد می باشد و همچنین معادن زیادی در این شهرستان هستند اما نمی توان گفت که معادن این سنگ منحصر مربوط به منطقه خاصی است.

سنگ گرانیت مروارید قیمت ارزان تری نسبت به دیگر گرانیت ها دارد به همین دلیل در انبوه سازی کاربرد بسیاری دارد.

معدن سنگ گرانیت مروارید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما