Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 3 in /home/epwmzyqi/domains/sangchi.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 3 in /home/epwmzyqi/domains/sangchi.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 فروش انواع سنگ ورقه ای ممتاز برای ویلا - سنگچی

فروش انواع سنگ ورقه ای ممتاز برای ویلا

آیا برای سنگفرش باغ و یا ویلای خود به دنبال سنگ ورقه ای درجه یک و ممتاز در انواع و رنگ مختلف هستید، ما افتخار فروش بهترین سنگ لاشه ورقه ای را داریم.

برای کار کف سنگی لازم است که علاوه بر استحکام و مقاومت در برابر ساییدگی، دارای سطحی باشد که از لغزندگی به ویژه در شرایط بارش نزولات جوی تا حد امکان جلوگیری نماید. در سنگ های بریده، این کار عموما ً با چکش زنی انجام می گیرد که معمولا بعد از مدت زمانی به علت ساییدگی سطح سنگ نیاز به کار مجدد وجود دارد. شاید گزینه بهتر استفاده از سنگ ورقه ای باشد. سنگ های ورقه ای به طور طبیعی دارای سطوح زبر هستند و در صورتی که سنگ مقاومت و استحکام کافی داشته باشد، تا سال ها ساییده نخواهد شد. از طرفی به جهت اشکال مختلف قطعات سنگ، احساس زمین طبیعی به انسان دست می دهد و برخی افراد جذب همین خصوصیت سنگ های ورقه ای طبیعی می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما