Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 4 in /home/epwmzyqi/domains/sangchi.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 4 in /home/epwmzyqi/domains/sangchi.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 فروش انواع سنگ ورقه ای درجه یک - سنگچی

فروش انواع سنگ ورقه ای درجه یک

اکنون انواع سنگ ورقه ای درجه یک مرغوب مناسب برای محوطه سازی و نمای باغ و ویلا با تخفیف بهاره و خرید نقدی برای فروش عرضه می گردد.

سنگ های ورقه ای نیز مانند سنگ های بریده بر حسب کیفیت رده بندی می شوند. سنگ های درجه یک یا ممتاز سنگ باکیفیت و مرغوبی است که برای کف یا نما توصیه می شود. استحکام خوبی دارد و عاری از شکستگی و سطوح ضعیف است. این سنگ دستچین می شود و کمی گرانتر از سنگ های درجه دو عرضه می گردد. سنگ های درجه دو به نوبه خود برای کف و نما تقسیم بندی شده و برای اکثر کارها مناسبند ولی به خاطر مسایل و سطوح و شکستگی ها کمی ضعیفتر از سنگ درجه یک می باشد. سنگ های ورقه ای درجه سه معمولا برای نما استفاده نمی شود و برای پر کردن گودال های کوچک و بزرگ و ساخت حجم دیوار و سنگچین کاربرد دارند.

سنگ های ورقه ای در رنگ ها و کیفیت متنوع در بازار موجود هستند. امیدواریم بتوانید سنگ مورد علاقه و پسند خود را بیابید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما