Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 4 in /home/epwmzyqi/domains/sangchi.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 4 in /home/epwmzyqi/domains/sangchi.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 عرضه عمده سنگ ورقه ای مشکی مشهد - سنگچی

عرضه عمده سنگ ورقه ای مشکی مشهد

فروش و عرضه عمده انواع سنگ ورقه ای باکیفیت مشکی مشهد، قرمز جگری و سبز یشمی و زرد، مناسب برای سنگفرش و نما، با تخفیف ویژه آغاز می گردد.

سنگ ورقه ای مشهد در رنگ های مختلفی به بازار آمده است. رنگ مشکی تا خاکستری این سنگ برای کار کف و نما مناسب است. این سنگ چگالی نسبتا بالایی دارد، هر تن این سنگ به طور متوسط 5 تا 7 متر مربع را می پوشاند. سنگ ورقه ای قهوه ای مشهد برای نما توصیه می گردد و دوام لازم برای کفپوش در فضای باز را ندارد. معادن دیگری که اکنون مورد بهره برداری گسترده هستند می توان به سنگ زرد کاشان، قرمز جگری و سبز یشمی نام برد.

انتخاب سنگ مناسب برای کف حیاط ویلا یا باغ و پارک های جنگلی، علاوه بر زیباسازی محوطه باغ و ویلا، در جداکردن فضاها و راحتی هنگام پیاده روی نیز موثر است. سنگی برای کف مناسب است که به اندازه کافی مسطح باشد ولی سطوح آن بایستی کمی زبر و غیر صیقلی باشد تا در موقع پیاده روی به ویژه در مواقع بارندگی، مانع زمین خوردن افراد گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما