Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home/epwmzyqi/domains/sangchi.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home/epwmzyqi/domains/sangchi.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 صادرات سنگ تراورتن تنه درختی آذرشهر - سنگچی

صادرات سنگ تراورتن تنه درختی آذرشهر

صادرات سنگ تراورتن ایران به کشور های مجاور و حتی اروپا سابقه چندین ساله دارد.
ایران به علت واقع شدن در بحل فعال زمین شناسی دارای پوسته بسیار فعالی بوده است.
یکی از فعالیت های جانبی آتشفشانی و بعد از آن تشکیل چشمه های آب گرم اسیدی است.
این آب کربنات کلسیم و بسیاری املاح را در خود حل کرده و بعد از خروج از زمین در اثر کاهش دما و از دست دادن بخشی از دی اکسید کربن محلول، سنگی با تنوع رنگی و زیبا به نام تراورتن را شکل می دهد.
به علت زمین شناسی ایران، ده ها نوع سنگ تراورتن با رنگ ها و خصوصیات مختلف در گستره ایران مرکزی تا شمال غرب رشته کوه های البرز و زاگرس و منطقه قفقاز و آذربایجان غربی و شرقی شکل گرفته است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

سنگ تراورتن تنه درختی یکی از نمونه های زیبای سنگ تراورتن می باشد.
این نوع سنگ بیشتر در منطقه آذرشهر دیده شده است.

صادرات سنگ تراورتن
البته انواع سنگ تراورتن در زنجان و یزد و بسیاری نقاط دیگر نیز با تفاوت هایی وجود داشته است.
صادرات سنگ تراورتن تنه درختی به علت بافت منحصر به فرد آن بسیار رواج دارد.
انواع اسلب، سنگ پله و تایل های مختلف طبق سفارش بریده و ارسال می گردد.

صادرات سنگ تراورتن به کشور های مختلف

سنگ تراورتن یکی از کالاهای صادراتی محسوب می گردد.
تنوع، وسعت و کیفیت معادن این سنگ، علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی، با استقبال مشریان خارجی صادر می گردد و علاوه بر اشتغال زایی، ارز قابل توجهی می تواند به کشور سرازیر نماید.
البته لازم است با همکاری بهتر صنعتگران و تجهیز مناطق صنعتی مناطق مستعد به سنگ بری های مدرن، با فرآوری و بسته بندی مناسب، بیشتر و بهتر و راحت تر صادرات انجاو شود.
متاسفانه به علت نبود امکانات لازم برای برش و بسته بندی برخی سنگ های ترد، کوب خام این سنگ ها صادر می شود که حداقل ارزآوری را خواهد داشت.
با فرآوری سنگ ها در داخل و بسته بندی مناسب انواع محصولات سنگی می توان علاوه بر رونق تولید داخلی و ایجاد فرصت شغلی برای هم وطنان مستعد، با فروش و صادرات بیشتر و باکیفیت، ارز قابل توجه ای وارد کشور نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما