Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 9 in /home/epwmzyqi/domains/sangchi.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 ارائه ضخامت مختلف سنگ گرانیت نما - سنگچی

ارائه ضخامت مختلف سنگ گرانیت نما

ارائه ضخامت سنگ گرانیت نما در بازار سنگ های گرانیت با قطرهای و ضخامت استاندارد مختلفی وجود دارد که باید حتما طبق استفاده ای که از این سنگ ها می شود قطر آن انتخاب شود.

ارائه ضخامت مختلف سنگ گرانیت نما

ضخامت استاندارد سنگ گرانیت نما

ضخامت استاندارد سنگ گرانیت نما کاربرد و کارآیی انواع و اقسام سنگ گرانیت ساختمانی: سنگ یک جسم بسیار سفت و مقاوم بر روی زمین است. چونکه سنگ ها دارای تنوع طرح و رنگ و جنس بسیار زیادی هستند بنابراین در جهت ساختمان سازی و طراحی دکور فضاها مورد استفاده قرار می گیرد. سنگ ها باعث ایجاد مقاومت در اسکلت ساختمان می شود و همینطور باعث زیبا سازی ساختمان و شهر هم می گردند. دلیل اینکه این اجسام به عنوان یکی از پرمصرف ترین مصالح یک ساختمان شناخته شده اند همین استحکام و زیبایی که به ساختمان می بخشند.
سنگ های طبیعی طرح و رنگ های زیبایی دارند و در فضاهایی مانند کفپوش، دیوار پوش، راه پله و …. استفاده می شوند. سنگ ها در جهت محوطه سازی هم کاربرد زیادی دارند. جنس سنگ ها تنوع زیادی دارند که ما به برخی از آنها اشاره می کنیم: 1-سنگ گرانیت 2- سنگ مرمر و …سنگ گرانیت: گرانیت نوعی سنگ است که بسیار مستحکم و بادوام است و قابلیت صیقل پذیری بسیار زیادی می باشد. سنگ های گرانیتی در رنگ  های متنوعی نظیر : قرمز, سیاه, قهوه ای, شکلاتی, صورتی, آبی و سبز پیدا می شوند. بافت آن ها درشت است بطوری که با چشم قابل مشاهده می باشد. از نظر مقاومت هم این سنگ نسبت به سنگ مرمر و سنگ تراورتن مستحکم تر است و سطح صیقلی دارد.این سنگ به عنوان پرکاربردترین سنگ در بین سایر سنگ ها ساختمانی است این متریال متداول ترین سنگ ساختمانی است.
گرانیت بهترین نوع سنگ برای پله های ساختمان است زیرا پله ها روزانه به دلیل رفت و آمد زیاد ساییده و کثیف می شوند, به همین دلیل باید از سنگی هایی مانند گرانیت برای این بخش ها استفاده کرد تا مقاومت و دوام مورد نیاز حفظ شود.مزایای سنگ گرانیت: 1- تنوع طرح و رنگ 2- دوام و طول عمر بالا 3 – قیمت مناسب 4 – همخوانی با مصالح دیگر 5- مقاومت در مقابل حرارت و گرما 6- مقاوم در مقابل نفوذ آب 7- مقاومت در برابر خوردگی 8 – مقاومت در برابر خراش و …….ضخامت سنگ گرانیت نما چگونه است؟ بسته به فضایی که از سنگ استفاده می شود باید ضخامت سنگ مورد نظرمان تعیین گردد. 

فروش سنگ گرانیت نما در ضخامت مختلف

فروش سنگ گرانیت نما در ضخامت مختلف ضخامت استاندارد سنگ نمای ساختمانی در ضخامت های مختلف: در کشور ما، شهرهایی نظیر ، نطنز، تویسرکان همدان، زاهدان و نهبندان خراسان جنوبی بهترین معادن سنگ گرانیت را دارند.  قیمت سنگ گرانیت در مقایسه با دیگر سنگ ها کمی گران تر است و دلیل این گرانتر بودن، بالا بودن هزینه استخراج این سنگ و صیقل دادن آن ها است. در این شهرها می توان سنگ گرانیت با ضخامت استاندارد مختلف پیدا کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما