سنگ چینی الیگودرز سفید + مشخصات بسته بندی عمده فله

سنگها مدلهای متفاوتی دارد که هر کدام از آنها کاربرد بخصوصی دارند، سنگ چینی الیگودرز سفید یک نمونه از این سنگها است که مشخصات بسته بندی عمده فله آنها بسیار ویژه و پر فروش هست، این نوع سنگ بیشتر به صورت اسلب در بازار عرضه می شود، کاربرد این سنگ بیشتر کف سالن، دیوار های لابی و همچنین استفاده زیادی از این سنگ برای کف سالن های بزرگ و تالار ها است.

سنگ چینی الیگودرز سفید

سنگهای ایران یک نوع از سنگهای بسیار مرغوب در بازار است که در این میان سنگ چینی الیگودرز سفید، یکی از معروف ترین آنها به حساب می آید، این سنگها را از دل کوهها استخراج می کنند، به خاطر کیفیت و زیبایی بسیاری که دارند، در بازار های داخلی و خارجی نظر بسیاری را به خود جلب کرده است، به دلیل درشت بودن بلور ها و کریستالی بودن، این سنگها بسیار براق هستند و انعکاس نور بسیار خوبی دارند که این خود دلیلی برای برتری این سنگ نسبت به سنگهای دیگر می باشد.

مشخصات سنگ چینی الیگودرز

سنگهای موجود در کشور، دارای انواع گوناگونی هستند که هر کدام از آنها دارای مشخصات ویژه ای می باشند، مشخصات سنگ چینی الیگودرز شامل مواردی چون، بالا بودن تراکم سنگ، بسیار پایین بودن جذب آب، طرح بندی متنوع و بسیار زیبا، مقاومت بسیار بالا در برابر فشار، ساب پذیری بسیار خوب، مقاومت بلا در بحث سایش و همچنین استحکام بسیار خوب می باشد که تمامی این ویژگیها باعث خاص تر شدن این سنگ شده است.

بسته بندی سنگ چینی الیگودرز سفید

سنگها به مدلهای گوناگونی بسته بندی می شوند که بنا به طول مسیر تحویل، تفاوتهایی دارند، به طور مثال، برای بسته بندی سنگ چینی الیگودرز سفید از روشهای ویژه ای استفاده می کنند، دلیل آن هم این است که، به خاطر کیفیت بالا و تنوع زیاد این سنگ، بیشتر مشتریان این نوع سنگ از شهرهای دیگر هستند، همچنین این مزیت و برتری سبب شده مشتریان بسیاری در کشور های اطراف خواهان این نوع سنگ شوند، بعضی از مشتریان درخواست سنگ برش نخورده  چینی الیگودرز را دارند که این جا به جایی به خاطر وزن حدودی 3 تنی سنگ باید با تریلی های مخصوص انجام شود.

بسته بندی سنگ چینی الیگودرز سفید

سنگ چینی الیگودرز عمده

با توجه به گوناگون بودن سنگها، قیمت آنها نیز تفاوت دارد، یکی از دلایل نوع قیمت گذاری سنگها، شیوه استخراج سنگها هست، مثلا دلیل پائین بودن قیمت سنگ چینی الگودرز عمده، به خاطر بومی بودن کارگران کارخانه است، با توجه به مناسب بودن مزد کارگر و همچنین ماشینی بودن بیشتر مراحل کار، این سنگ ها با قیمت بسیار مناسب تری نسبت به نمونه های دیگر در بازار عرضه می گردد، این نوع سنگها دربرابر گرما و سرما مقاومت بسیار بالایی دارند.

سنگ چینی الیگودرز فله

سنگها به طریق متفاوتی مورد معامله قرار می گیرند، اکثرا سنگها به صورت اسلب مورد معامله قرار می گیرند و بعضی از سنگها نیز به صورت فله مورد معامله قرار می گیرند، یک نمونه از این سنگها، سنگ چینی الیگودرز فله می باشد که یکسری از مشتریان که در کار توزیع سنگ هستند و دسترسی به معادن ندارند، این مشتریان سنگ را به صورت فله خریداری می کنند و پس از بسته بندی و طراحی به مشتریان دیگر اعم از داخلی و خارجی عرضه می کنند، این نوع سنگ ها به خاطر کیفیت و مرغوبیت بالایی که دارند، مورد توجه خیلی از مشتریان قرار می گیرند.

سنگ چینی الیگودرز طلایی

سنگها دارای پارامترهای متفاوتی هستند که قیمت سنگها به همین پارامتر ها بستگی دارد، سنگ چینی الیگودرز طلایی یکی از انواع سنگ ها است که، دارای رنگ روشن و خطوط تیره ملایم می باشد، ضخامت این سنگ ها دارای استاندارد جهانی بوده و توانسته مشتریان خود را راضی نگه دارد، ضخامت این سنگها 2 سانتی متر است، این نوع سنگ ها یه دلیل برش خوردن به وسیله دستگاه های تمام مکانیزه، بسیار صاف و منظم هستند.

سنگ چینی الیگودرز طلایی

سنگ چینی الیگودرز زردبار

سنگها به صورتهای متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند، اکثرا سنگهای چینی الیگودرز به صورت اسلب به کار برده می شود، یک نمونه از پر کاربرد ترین نوع این سنگها، سنگ چینی الیگودرز زردبار است که به دلیل طرح و رگه های خاصی که دارد، موارد استفاده بالایی دارد، یکی از ویژه ترین این موارد، استفاده از این نوع سنگ برای صفحه کابینت است که زیبایی بسیاری به فضای آشپزخانه می بخشد.

سنگ چینی الیگودرز ریز بار

سنگها دارای ویژگی و کاراییهای متفاوتی هستند که بنا به اندازه و میزان استحکام مورد استفاده قرار می گیرند، سنگ چینی الیگودرز ریز بار یک نمونه از این سنگها به حساب می آید که، به خاطر کیفیت بالا و طرح های مختلف توانسته نه تنها در بازار های ایرانی، بلکه در بازار های خارجی نیز از محبوبیت بالایی برخوردار باشد، این سنگ با تکیه بر ماشین آلات و مهندسین داخلی توانسته از نظر کیفیت خود را در بازار های جهانی تثبیت کند.

سنگ چینی الیگودرز رنگی

سنگهای چینی الیگودرز نوعی سنگ کریستالین ایرانی هستند، سنگهای چینی الیگودرز دارای رنگ و طرح بندی متفاوتی هستند، اکثر تم سنگهای الیگودرز سفید هستند، سنگ چینی الیگودرز رنگی جز خاص ترین سنگهای موجود در بازار به شمار می آیند که کمیاب و پر طرفدار هستند، این سنگها به خاطر زیبایی خاص و جدیدی که دارند، بیشتر در نماهای ساختمان و حتی نمای داخل منزل به کار برده می شود.

سنگ چینی الیگودرز رنگی

سنگ چینی الیگودرز شکن

سنگ شکنها هر کدام به روش خاصی مورد استفاده قرار می گیرند و کارایی خاصی دارند، سنگ چینی الیگودرز شکن، نوعی سنگ شکن است که، سنگ ها را به صورت یکنواخت درست می کند، تا از له و پودر شدن جلوگیری شود، این دستگاه ها بسیار پر کاربرد و پر طرفدار است، چرا که برای تهیه سنگ نمای ساختمان بسیار کارایی دارد.

سنگ چینی الیگودرز لیست قیمت

سنگهای چینی الیگودرز یک نمونه از سنگهای منحصر به فرد ایرانی هستند که برای نماهای داخلی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند، سنگ چینی الیگودرز در لیست قیمت سنگ های پر مصرف قرار دارد که دلیل آن هم کیفیت و کارایی بالای این سنگها است.

این سنگ نوعی سنگ کریستالی است، رنگ این سنگ سفید همراه با خطوط طوسی و مشکی نا منظم است، این سنگ دارای قابلیت ساب خوردن است که این کار باعث براق و درخشنده شدن سنگ می گردد، به همین دلیل این نوع سنگ انعکاس نور بسیار بالایی دارد که این خود دلیلی بر جذاب بودن این نوع سنگ می شود.

سنگ چینی الیگودرز نما

سنگ های چینی الیگودرز به دلیل تنوع بالا در رنگبندی و همچنین کیفت بالایی که دارند، مورد پسند خیلی از مشتریان قرار می گیرند، در خصوص بحث نمای ساختمان، سنگ چینی الیگودرز برای نمای ساختمان از مزیت های بالایی برخوردار است، از جمله این مزیتها می توان به استحکام، ساب پذیر و مقاومت بالا در برابر سایش اشاره کرد.

سنگ چینی الیگودرز نما

مجموعه ما چندین سال است که، در بازار خرید و فروش داخلی و خارجی انواع سنگهای چینی الیگودرز با کیفیت و درجه یک فعالیت دارد و صادرات این محصول به کشور های مختلف سراسر جهان انجام می شود، شما می توانید برای خرید و سفارش کلی یا جزئی با شماره های موجود روی سایت تماس بگیرید یا با پر کردن اطلاعات تماس خود منتظر تماس مشاوران ما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما