قیمت سنگ چینی الیگودرز + خرید سنگ پلاک چینی الیگودرز و فروش سنگ پله چینی الیگودرز

در شروع این بحث بهتر است درباره قیمت سنگ چینی الیگودرز و خرید سنگ پلاک چینی و فروش سنگ پله صحبت کنیم. سنگ چینی از توده های سنگ آهکی بر اثر عامل های درونی چون فشار و حرارت به وجود می آیند. این سنگها را در نقاط مختلف می توان استفاده کرد که ماندگاری آن بستگی به میزان ترکیبات شیمیایی موجود در آن و مکان مربوطه دارد.

قیمت سنگ چینی الیگودرز

باید گفت قیمت سنگ چینی الیگودرز به عوامل مختلفی چون نرخ ارز و میزان عرضه و تقاضای این محصول بستگی دارد.پ مواد اصلی تشکیل دهنده بیشتر سنگ های چینی از کلسیت می باشد.

کانی های موجود در سنگ های چینی مواد های چون گرافیت، کوارتز، سیمونیت، پریت می باشد. اغلب این سنگها دارای رگهای تیره یا روشن هستند که دلیل آن وجود مواد کربنی در آن هاست.

خرید سنگ پلاک چینی الیگودرز

در حقیقت خرید سنگ پلاک چینی الیگودرز به روش های مختلفی انجام می شود. وجود رنگ سبز در این سنگها بیشتر توسط ذرات کلریت به وجود می آیند. میزان جذب آب در سنگهای چینی معمولا از 1درصد هم کمتر است. میزان مقاومت این سنگ ها بین 19 تا 140 مگاپاسکال می باشد که فشار متوسط آن نزدیک به 110 می باشد. مقاومت خمشی این سنگ از 6 تا 15 و مقاومت کششی آن نزدیک به 4 مگاپاسکال خواهد بود.

افراد زیادی سنگ چینی را هم در داخل و هم در خارج ساختمان استفاده می کنند به این دلیل که دارای جذابیت و مقاومت زیادی بوده و میزان جذب دوغاب در آن همانند سنگ های گرانیت و تراورتن است.

فروش سنگ پله چینی الیگودرز

در بازار داخلی فروش سنگ پله چینی الیگودرز در کیفیت ها و تعداد زیادی قابل عرضه هستند. اگر توجه کرده باشید از سنگ چینی برای ساختمان های قدیمی گرمسیری استفاده شده است که معمولا بیشتر از رنگ های روشن برای آن استفاده می کنند تا گرمای زیادی جذب آن نشود.

اگر به مزایای سنگ چینی توجهی داشته باشید متوجه می شوید که این سنگ می تواند رقابت خوبی با سایر سنگها داشته باشد. انتخاب این سنگ بیشتر به این خاطر است که می تواند رنگ سفید یخ را تداعی کند. این سنگها به دلیل اینکه در سال های زیادی بتوانند ماندگاری داشته باشند باید ضخامت آن ها حداقل 8 سانتی متر باشد.

اسلب سنگ چینی الیگودرز باکیفیت

سنگ پله چینی الیگودرز

یکی از عواملی که باعث شد سنگ پله چینی الیگودرز بسیار محبوب باشد زیبایی چشمگیر آن می باشد. سنگ های چینی شامل رنگ هایی بسیار کم می باشد که بیشتر این رنگها سفید ساده یا سفید با رگه های زرد است. این سنگها با دستگاه های برش بسیار نرم بریده شده که نیاز به توری نداشته و دارای تخلخل بسیار کم می باشد.

در چندین سال پیش بیشتر از سنگ های چینی برای نمای ساختمان استفاده می کردند ولی به دلیل اینکه زیبایی کمتری دارند سنگ هایی چون تراورتن جایگزین آن شد. شاید تا حالا پدیده رد شدن نور از سنگ به گوشتان خورده باشد باید بگوئیم که در معماری های سنتی و حتی مدرن بیشتر این بحث مربوط به سنگ های مرمر می باشد.

سنگ پله چینی الیگودرز تولید

اگر بخواهیم درباره معایب سنگ پله چینی الیگودرز و تولید آن صحبت کنیم، این سنگ برای راه پله هم مورد استفاده قرار می گیرد که دارای جذابیت بسیار زیادی بوده و می تواند سال های زیادی ماندگاری داشته باشد. در واقع از این سنگ ها برای ساخت مجسمه ها و تزئینات داخل ساختمان هم استفاده می شود.

سنگ پله چینی الیگودرز کارخانه

در حقیقت سنگ پله چینی الیگودرز در کارخانه های زیادی در حال تولید می باشد. این سنگها دارای بلور هایی درشت و بافتی متراکم می باشد که می تواند مقاومت در آن را بیشتر کند.

بهترین انواع اسلب سنگ چینی الیگودرز

سنگ پلاک چینی الیگودرز

دیگر مزایای موجود در سنگ پلاک چینی الیگودرز به صورت زیر می باشد:

1- این سنگها میزان جذب گرمای بسیار کمی دارند به این خاطر هیچ وقت داغ نمی شود.

2- مقاومت این سنگها در برابر هوازدگی عمقی و حتی سطحی بسیار بالاست.

3- روی این سنگها به راحتی می توان حکاکی کرد مثل عکس شخصی یا متن خاصی که آن را بسیار جذابتر می کند.

قیمت سنگ پلاک چینی الیگودرز

در بازار داخلی قیمت سنگ پلاک چینی الیگودرز به کیفیت و نحوه ساخت آن بستگی دارد. در واقع هر چقدر در فرآیند تولید این سنگها دقت و طراحی بیشتری صورت بگیرد مسلما قیمت آنها هم بیشتر خواهد بود.

سنگ پلاک چینی الیگودرز بازار تهران

به دلیل مزایای سنگ پلاک چینی الیگودرز بازار تهران فروش آن هم بسیار بالا خواهد بود. افراد زیادی از سنگ چینی در داخل ساختمان استفاده می کنند به این دلیل که رنگی روشن داشته و می تواند نور ساختمان را روشن تر کند تا نیازی به استفاده از لامپ های زیاد نباشد. روی این سنگها به راحتی می توان راه رفت بدون اینکه دچار لیز خوردگی شوید.

سنگ پلاک چینی الیگودرز بازار تهران

سنگ پلاک چینی الیگودرز بزرگ

در بسیاری از ساختمان ها از سنگ پلاک چینی الیگودرز بزرگ استفاده می شود. نوع دیگر سنگ چینی مورد استفاده در ساختمان ها ازنا می باشد.

این سنگ دارای رگهای بسیار زیبا درون خود بوده و از مقاومت بسیار بالایی در برابر شکستگی و یا ضربه دارند. این سنگها را می توان در محیط راه پله، ساختمان های اداری و مسکونی هم مورد استفاده قرار داد.

سنگ چینی الیگودرز لوکس

میزان جذابیت و کیفیت به کار رفته در سنگ چینی الیگودرز لوکس بسیار بالاست. این سنگ ها برای سرویس های بهداشتی، سنگفرش کردن پیاده روی خیابان ها و نمای ساختمان به کار می روند.

میزان جذابیت در این سنگها بسیار بیشتر از سنگ های مشابه است چرا که وقت زیادی برای طراحی و تولیدشان صرف می شود.

سنگ چینی الیگودرز ضد آب

افرادی این تصور را دارند که سنگ چینی الیگودرز ضد آب ساخت کشور چین است در صورتی که اشتباه می کنند این سنگها کاملا در کشور خودمان در شکل های مختلف در حال تولید و استفاده هستند. بهتر است بدانید یکی از بهترین کاربرد سنگ های چینی برای نمای ساختمان است.

ساختمان اپرا واقع در کشور نروژ یکی از بهترین نمونه هایی می باشد که برای نمای آن از سنگ چینی با کیفیت استفاده شده است. در صورتی که علاقه مند هستید از سنگ های چینی خریداری کنید سعی کنید آن ها را از مراکزی تهیه کنید که دارای کیفیت مطلوب و قیمتی مناسب باشند.

سنگ چینی الیگودرز ضد آب

شرکت ما سال هاست در زمینه تولید و فروش انواع سنگ چینی فعالیت کرده و هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز می باشد اگر قصد خرید چنین محصولاتی را دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی در سایت با مشاورین ما ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را ثبت نمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما