سنگ چینی الیگودرز سفید مشکی ممتاز + قیمت خرید، خواص، کاربرد و مصارف

به سنگ های کریستال مشکی و سفید ممتاز همان سنگ های چینی گفته می شود سنگ های چینی الیگودرز با توجه به مصارف آن ها و خواصی که دارند قیمت های مختلفی دارند و کاربردی ترین محصول روز دنیا را می سازند که از توده سنگ های آهکی دولومیت بر اثر عوامل درونی مانند درجه حرارت و فشار مجددا متبلور شده و سنگ دگرگونی پدید می آید و از این رو می توان سنگ های چینی را از خانواده های سنگ های مرمری می گویند.

خواص سنگ چینی الیگودرز

بلور درشت بودن سنگ های چینی الیگودرز از نظر دگرگونی و میزان خواص و ترکیبات شیمیایی آن متغیر است و اکثرا این اشتباه عام را می کننند که فکر می کنند سنگ های چینی از چین وارد شده است اما این تصور غلطی است و در معادن ایران در دسته های چینی الیگودرز و سنگ سیرجان دسته بندی می شود از این رو در این چند سال از این سنگ به اصطلاحی به نام سنگ چینی یاد شده است.

کاربرد و مصارف سنگ چینی الیگودرز

این نوع سنگ ها به دلیل داشتن ضخامت های کم در مقابل ضربه صدای چینی می دهد و کاربرد و مصارفی که دارد این نوع سنگ چینی الیگودرز را معروف کرده است و این سنگ ها به دلیل داشتن وزنی سبک و ایده آل مورد توجه اکثر طراحان و معماران داخلی قرار گرفته است و از این رو سنگ های چینی دارای تنوع کمی در رنگ بندی و به رنگ سفید و با رگه های زرد هستند.

کاربرد و مصارف سنگ چینی الیگودرز

سنگ چینی الیگودرز سفید

کانی های تشکیل دهنده سنگ های چینی کلسیت است که گاها کوارتز هم به دلیل سختی مطلوب یافت می شود از این رو سنگ های چینی الیگودرز که به صورت رنگ های سفید و سیاه است در  پروژه های ساختمانی و سنگ های مورد استفاده آن ها کاربرد وسیعی دارد رنگ سفید این سنگ بیشتر باعث نمای بهتر و زیباتر ساختمان و فضای درونی آن می شود که آن ها را با استفاده از این محصولات زیباتر و شکیل تر می کند.

سنگ چینی الیگودرز مشکی

امروزه با ظهور سنگ های تراورتن که تنوع بالایی دارند سنگ های چینی الیگودرز که به رنگ های مشکی و سفید است کاهش یافته است و از این رو این محصول را به نوعی نمونه کرده است یکی از معایب سنگ های چینی تنوع رنگی پایین آن است اگر بخواهیم تشریح کنیم کانی های کوارتز گرافیت هماتیت و سیمونیت است از این رو می دانیم از گذشته تا به امروز استفاده از سنگ های چینی رایج بوده و بیشتر در مناطق گرمسیر به دلیل داشتن رنگ روشن گرما را دور خواهد کرد.

سنگ چینی الیگودرز مشکی

سنگ چینی الیگودرز ممتاز

از سال ۱۳۸۶ به دلیل قیمت پایین سنگ های چینی الیگودرز با ممتاز ترین کیفیت آن این سنگ برای متولیان مسکن سازی و افرادی که در این زمینه تخصص و کارایی دارند محصول خود را به جریان فروش انداخته اند ما می دانیم که با برآمدن از این امر در مسکن های مهر به دلیل کمتر شدن عایدی ها و میزان نقدینگی مصرفی از این سنگ ها استفاده شده است و همچنین شهرداری ها از این سنگ ها برای زیبایی بهتر شهر استفاده کردند.

قیمت خرید سنگ چینی الیگودرز

از انواع سنگ هایی که در نماهای ساختمانی وجود دارد سنگ های چینی الیگودرز که قیمت خرید آن ها با توجه به اینکه در بازار نوساناتی وجود دارد و با تولیدات فراوانی که بدست می آيد توجه انواع بازاریان را به خود جلب کرده است و زمان را برای تولیدات بیشتر فراهم کرده است تا با توان بهره برداری عالی بهترین محصول را ثبت و ضبط کنیم.

این نوع سنگ ها در برابر هوازی و فرسایشات طی سال های مختلف می تواند کارکرد آن را تحت تاثیر قرار دهد.

قیمت خرید سنگ چینی الیگودرز

سنگ چینی الیگودرز گران قیمت

سنگ های مختلفی که در بازار هست بسته به نوعی که دارد متفاوت می شود از این رو سنگ های چینی الیگودرز از نظر آنکه شفافیت و مقاومت بالایی دارند گران قیمت کردن آن را دستخوش تغییراتی کرده است که استفاده این محصول را در کنار سنگ های مدل جدید مانند پیرو یا تراورتن های بازار کم کرده است.

این سنگ به علت داشتن جلای بسیار زیبا در بکارگیری از نمای زیبا داخلی و اجرای کارهای بصری دکوری درخانه کاربرد فراوانی نیز دارد.

سنگ چینی الیگودرز جدید

این سنگ های موجود در برابر آب مقاومت بالایی دارند و این سنگ چینی الیگودرز را به عنوان بهترین شاخصه و محصول برای استفاده در سرویس های بهداشتی با جدیدترین رویکرد به کار می گیرند و از آن ها برای بلوک های جدول خیابانی نیز استفاده می کنند از این رو یکی از پرمصرف ترین سنگ ها در جریان زندگی ایرانیان بوده است.

چسبندگی خوبی که سنگ های چینی دارد باعث شده تا بیشتر در نمای ساختمان ها بکار گرفته شود و از این رو با دوغاب و سیمان به طور خاص خوب می چسبد و کار محکمی را تحویل می دهد.

سنگ چینی الیگودرز جدید

سنگ چینی الیگودرز حراج

به دلیل نوسانات که در بازار صورت گرفت استفاده از این سنگ ها را به طور خاصی کم کرده است از این رو با حراج و بسته هایی که برای خرید سنگ های چینی الیگودرز گذاشته شده است کیفیت و توان بالای رقابتی شدن بازار را بار دیگر دستخوش اتفاقات جدیدی کرده است ما با توانایی بهره گیری دوباره می توانیم سنگ های چینی را به بازر برگردانیم.

این سنگ ها که طبیعتا کارکرد بالایی دارد از لحاظ رنگی تداعی کننده رنگ سفید یخی است که در جذب و بازنشر نور و گرما بسیار مناسب و ایده آل است.

سنگ چینی الیگودرز صنعتی

این سنگ ها در کارخانه های صنعتی و معادن بزرگ شهر الیگودرز فراوری و بازتولید می شود و این سنگ های چینی را در معرض عموم قرار داده ولی امروزه می توان با بازنگری در عرصه های تولید این سنگ ها دوباره بازار را تا حد بالایی از خرید و فروش آن غنی کرد و به عرصه مد برگردد زیرا استفاده آن هنوز هم در بین مردم مرسوم است.

سنگ چینی الیگودرز متراژ

شما باید به این نکته توجه داشته باشید که برای اندازه متراژ دقیق قسمت یا بخشی از خانه که می خواهید با سنگ چینی الیگودرز انجام دهید و دقت بالایی به خرج دهید تا قیمت خوب و مناسبی برای استفاده و بهره بری از این سنگ ها داشته باشید.

سنگ چینی الیگودرز متراکم

دانستن این موضوع سخت نیست که تراکم و متراکم بودن سنگ های چینی الیگودرز باعث آن شده است تا ما با دقت و عمل بالاتری دست به انتخاب کالای خود بزنیم.

شرکت ما با تولیدات به صرفه و کاملا باکیفیت این توان رقابتی را در خود دیده است تا بازارهای صادراتی را در دست بگیرد و حرکت پیشگامانه ایی در این امر داشته باشد تا به حد معقول و بالایی بازار را رقابتی کند.

سنگ چینی الیگودرز متراکم

شما با خرید بهترین محصولات بهترین و زیباترین فضا را خواهید ساخت. برای خرید این محصول عالی می توانید به سایت ما مراجعه کنید و ثبت سفارش کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما