کارخانه سنگ چینی الیگودرز سفید + تولید پخش عرضه

به توده سنگ های آهکی یا دولومیتی که توسط حرارت خاص دگرگون می شوند سنگ چینی می گویند که کارخانه آن در الیگودرز می باشد.

امروزه نمونه های سفید این محصولات مورد تولید پخش و عرضه بسیاری قرار گرفته است در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با نمونه هایی از این محصولات آشنا نماییم.

محصول سنگ چینی الیگودرز سفید

در واقع می توان گفت محصول سنگ چینی الیگودرز سفید از بلور های درشتی تشکیل می شود که این نوع از بلور های موجود در آن یک وجه شباهت با سنگ های کربناتی رسوبی می باشد.

این توده سنگ ها توسط حرارت درونی و یا فشاری که بر روی آنها وارد شده بود متبلور شدند و سنگ چینی یا به اصلاح کریستال را به وجود آوردند. این نمونه از محصولات جزء گروه سنگ های دگرگونی می باشند.

در واقع می توان گفت این نمونه محصولات از خانواده مرمریت نیز هستند که در نقاط مختلف کشور با توجه به دگرگونی هایی که دارد، دارای ترکیبات شیمیایی متفاوتی می باشند.

ممکن است به اشتباه این تصور را داشته باشید که سنگ چینی نمونه ای از سنگ ها می باشد که از کشور چین وارد شده است اما این یک باور غلط است.

کارخانه سنگ چینی الیگودرز سفید

این نمونه از محصولات داخل کارخانه سنگ چینی سفید که داخل ایران در شهر الیگودرز می باشد تولید می شود و معادن این نمونه از محصولات کشور ایران است.

با توجه به مطالب گفته شده لازم است ادامه دهیم این سنگ ها دارای دسته بندی هایی شامل سنگ کریستال ابری، سیرجان، سنگ چینی الیگودرز و غیره می باشد.

در دو دهه اخیر این سنگ ها داخل ایران کشف و نامگذاری شد و علت این نامگذاری ضخامت کم آن سنگ ها بوده است که هنگام ضربه زدن به آن صدای کمی مانند صدای ظروف چینی را داشت.

کارخانه سنگ چینی الیگودرز سفید

تولید سنگ چینی الیگودرز

با توجه به تولیدات سنگ چینی الیگودرز شاهد آن هستیم که این محصولات فقط دارای رنگ های سفید و یا سفیدی که هاله های زرد دارد تولید می شود.

پخش و عرضه سنگ چینی الیگودرز

این نوع از سنگ ها دارای بلور های سفید درشت و یا خاکستری روشن هستند که می توان گفت تقریبا متمایل به کرم می باشند با توجه به  پخش و عرضه سنگ چینی الیگودرز شاهد فروش بالای این محصولات در ایران می باشیم  که می توان به موارد زیر اشاره نمود.

پخش و عرضه سنگ چینی الیگودرز

سنگ پله چینی دیجی کالا ویکی پدیا

یکی از رایج ترین سنگ هایی که در راه پله ها استفاده می شود سنگ های چینی هستند. رنگ این سنگ ها سفید و خاکستری می باشد که از کانی های خاصی تشکیل شده است، همچنین این نوع از فشار آهک و دگرگونی های متفاوت شیمیایی تشکیل شده است.

علاوه بر پله ها می توان آن را به برش مد نظر در آورد و به عنوان نرده کنار پله هم استفاده کرد، در این مطالبی که قصد داریم شما را با آن آشنا کنیم، بهتر است با ما همراه باشید تا دیگر برای کسب اطلاع به سایت های دیجی کالا و ویکی پدیا نروید.

از مصالحی که می تواند به نمای خانه شما جلوه و زیبایی بدهد سنگ ها می باشد که امروزه در بسیاری از ساختمان ها قابل رویت است.

سنگ پله چینی دیجی کالا

بهتر است بدانید سنگ پله های چینی دارای مقاومت بالایی هستند، چرا که یکی از جاهایی که در ساختمان مورد سایش قرار می گیرد راه پله ها هستند. پس باید برای ساخت آن از بهترین مصالح ممکن در بازار استفاده کنید.

پیشنهاد ما سنگ های چینی هستند که هم دوام بالا تری دارند و هم در اثر کثیفی و آلودگی به راحتی تمیز می شوند.

لازم به ذکر است برخی از سنگ ها در اثر تماس با مواد شیمیایی دچار فرو رفتگی و سایش می شوند ولی این محصول در ارتباط با رطوبت و مواد شوینده دچار تغیر شکل نمی شود و به راحتی می توانید آن را تمیز کنید.

سنگ های چینی از انواع مختلفی موجود می باشند که در این چند سال اخیر معادن زیادی در حال استخراج هستند که توانسته ایم میزان قابل توجه ای  از آن را صادرات کنیم.

می توانید با مقایسه قیمت و کیفیت در دیجی کالا پی به این موضوع ببرید که قیمت ها و کیفیت های محصولات سنگی ما مناسب تر است.

سنگ پله چینی ویکی پدیا

تعاریفی که درباره سنگ پله چینی در ویکی پدیا شده است بسیار کم و محدود می باشد، اما تلاش ما این است تا با مطالب جالب اطلاعات شما را در این خصوص بالا تر ببریم.

استفاده از سنگ پله چینی دارای مزیت های بسیاری است که به آن در ادامه می پردازیم.

این نوع از سنگ ها بسیار جنبه صادراتی دارند و خیلی از کشور خواهان تجارت آن می باشند چرا که کیفیت بالایی داشته و نسبت به هم رده های خودش بسیار مرغوب و پر کاربرد است.

به دلیل دارا بودن رنگ روشن و سفید می تواند خیلی خوب نور را منعکس کند و باعث دل باز شدن ساختمان شما شود.

اگر قصد دارید این سنگ ها را در قیمت پله ها به کار بگیرید حتما دقت داشته باشید که سطحی صاف و شفاف را داشته باشد.

سنگ پله چینی ویکی پدیا

سنگ پله چینی به انگلیسی

کشور هایی که دارای زبان های خارجی و انگلیسی هستند به سنگ پله چینی Chinese stair stone می گویند.

بسیاری از افراد برای ساختن پله های ساختمانی طبق سلیقه ای که دارند آن را از چوب، فلز و … می سازند.

اما بهتر است بدانید که سنگ در هر بازه ای از زمان مورد استفاده است و با هر نوع دکوراسیونی هماهنگی دارد، چرا که طبیعی بوده و قابلیت شستشو را دارد و در مدت زمان طولانی دچار تغییر شکل نمی شود.

ساختمان هایی که جنبه اداری و تجاری دار و مدام در حال رفت و آمد افراد بسیاری می باشد بهتر است از این نوع سنگ ها استفاده کنند تا دچار فرسایش و خرابی نشود.

ساختمان هایی که نمای بیرونی آن ها از سنگ های روشن به کار رفته است می توانند برای فضای داخلی هم از این نوع استفاده کنند که ریبایی ساختمان چند برابر شود، اما اگر در نما از سنگ های تیره استفاده کرده اید بهتر است برای پله ها از سنگ چینی استفاده نکنید چرا که این سنگ دارای رنگ سفید هستند و با ترکیب شدن رنگ تیره نا هماهنگی به وجود می آید.

این محصول در برابر ضربات، بسیار با دوام بوده اند و به راحتی دچار شکستگی و ترک نمی شوند، همچنین از بافت مناسب و یک شکلی ساخته شده اند.

این نوع از سنگ ها دارای ساختار مختلف شیمیایی متفاوتی همچون: کوراتز، پریت، کریستال و … می باشد.

استان هایی که دارای آب و هوای گرم و داغی هستند بهتر است از این نوع استفاده کنند چرا که از نفوذ گرما به فضای داخل منزل جلوگیری می کند.

لازم است بدانید که این نوع فقط برای مناطق گرم نیست بلکه برای مناطق سرد سیر هم مناسب است چرا که در اثر یخ زدگی دچار شکستگی نمی شوند و مقاومت بالایی را در این حوزه دارند.

همان طور که گفته شد این سنگ ها از مقاومت بالایی برخوردار هستند و کاربرد های دیگری که دارد در سنگ فرش های پیاده رو استفاده می شود تا زیبایی پیاده رو ها رو دو چندان کند.

این نوع از سنگ چینی در مکان های دیگر ساختمان از جمله دیواره ها و کف حمام و دست شویی بسیار پر کاربرد است چرا که از جذب رطوبت کمی برخوردار است.

سنگ پله چینی عکس

خیلی از افراد با دیدن عکس های سنگ پله چینی به علت تشابه ظاهری که با سنگ مرمریت دارند دچار اشتباه می شوند، در ادامه به تفاوت های آن بیش تر آشنا می شویم.

سنگ های چینی تنوع رنگ پایینی را دارند در صورتی که سنگ های مرمر دارای تنوع رنگ بسیاری است.

رنگ های سنگ چینی دچار تغییر نمی شوند در حالی که سنگ مرمر امکان تغییر رنگ را دارد.

از نظر مقایسه قیمتی سنگ چینی مناسب تر می باشد.

معایب سنگ های چینی به مراتب کم تر و فواید استفاده از آن بیش تر است.

در خیلی از پروژه های ساختمانی و هتل سازی که دارای سنگ های حکاکی شده و نقش برجسته می باشند از این نوع محصول استفاده کرده اند که جلوه ساختمان هایشان را لاکچری تر و زیبا تر نشان می دهد.

به دلیل عمر بالایی که نسبت به دیگر نوع ها دارد برای استفاده های مختلف بسیار پر فایده می باشد.

گاهی اوقات در عوام مردم این تصور غلط و نادرست بسیار به وجود می آید که این نوع از کشور چین وارد می شود در صورتی که این گونه نیست، بلکه معادن این محصول با ارزش در کشور ما بسیار بوده است و توانسته جایگاه بالایی را در بازار های جهانی به خود اختصاص دهد.

در آخر این شما هستید که تصمیم به خرید چه سنگی می کنید اما همان طور که در مطالب بالا مطالعه داشتید متوجه شدید که سنگ های چینی از بیشترین مقاومت و زیبایی برخوردار هستند که می تواند در هزینه ها هم به نفع شما مشتریان عزیز باشد.

می توانید با مراجعه به راه های ارتباطی ما بهترین و به صرفه ترین خرید را داشته باشید.

 

سنگ چینی الیگودرز رزین

در نمونه های این محصولات سنگ چینی الیگودرز رزین نیز مشاهده می شود می توان گفت این نمونه از محصولات دارای کانی کلیست بوده اما ممکن است نمونه هایی از کوارتز نیز در آن مشاهده شود.

سنگ چینی الیگودرز خام

برای تولید سنگ چینی الیگودرز باید نمونه های خام این محصولات را در داخل کارخانه تغییر داد و به صورت نمونه های کاربردی که بتوان از آن استفاده نمود تبدیل و به بازار مصرف عرضه نمایند.

سنگ چینی الی

سنگ چینی الی

گودرز چجوریه

ممکن است این گونه از سوال ها که سنگ چینی الیگودرز چجوریه برای افرادی پیش آمده باشد در این میان می توانیم بگوییم که این محصولات به صورت کریستالی بوده و دارای خطوط طوسی رنگ در داخل آن می باشد.

سنگ چینی الیگودرز ذغالی

به طور تقریبی می توان به این مسئله اشاره کرد که وزن سنگ های چینی الیگودرز ذغالی به طور میانگین معادلی با  2.7 تن بر متر مکعب در نظر گرفته شده و مقاومت بالای آن در حدود 140 مگا پیکسل می باشد.

در بیانی دقیق تر ذکر این نکته الزامی است مقدار هماتیت موجود به مقدار قابل توجهی در ایجاد رنگ هایی دلنشین و جذاب کمک کرده است.

سنگ چینی الیگودرز ساخت کجاست

استان لرستان در استخراج مواد معدنی دارای سابقه بسیار زیادی است که محور اصلی آن شهرستان الیگودرز می باشد و به این ترتیب ضروری است که بدانیم سنگ چینی الیگودرز ساخت کجا است تا در زمینه خرید انواع آن با اشراف و تسلط  کامل اقدام کنیم.

در طی سالیان بسیار فعالیت در این صنعت همواره توانسته است تا نیاز فراوان بازار منطقه و کشور را به این محصول به خوبی پوشش دهند و بدیهی است که کارخانه های فراوری این محصول به دلیل کاهش هزینه های تولید سنگ چینی سعی کرده اند تا به صورت خوشه ای عمل کرده و در نزدیکی معادنی که در منطقه وجود دارند آن را تولید کنند و به این ترتیب آن را با قیمتی رقابتی و همچنین به مراتب ارزان تر به دست مشتری برسانند.

در سال های اخیر این کارخانه ها بسیاری از شعب دیگر خود را به مرکز کشور انتقال داده و در هزینه های سربار خود از قبیل انرژی و نیروی انسانی صرفه جویی قابل توجه ای داشته باشند که مناطق اطراف تهران یکی از نواحی کلیدی در این توسعه محسوب می شود که نیروی انسانی ماهر بسیاری را نیز در اختیار این مراکز قرار می دهد.

سنگ چینی الیگودرز ظریف بار

به طور کلی می توان این گونه عنوان کرد که یکی از سنگ های پر مصرف سنگ چینی الیگودرز در ظریف بار می باشد که از پراستفاده ترین محصولات در جهت کار های ساختمانی نیز می باشد. این نمونه سنگ ها دارای انواع رگه دار بوده و از زمینه ای کاملا سفید برخوردار می باشند.

بسیاری از انبوه سازان و معماران از دیرباز استفاده از این سنگ را به دلیل این که جزئی از گزینه های صادراتی نیز می باشد در اولویت استفاده خود قرار داده اند زیرا همان طور که اشاره کردیم بسیار پر کاربرد می باشد و به راحتی می توان از زمینه روشن این سنگ برای ترکیب و یا استفاده به همراه سنگ های دیگر استفاده نمود.

در ذیل به بیان مواردی در ارتباط با  مشخصات عمومی این سنگ می پردازیم که دانستن این موارد خالی از لطف نمی باشد.

جنس : سنگ آهک دگرگون شده

رنگ زمینه : عموما سفید تا خاکستری با به سورت های گوناگون

نوع رزین : اپوکسی

رگه : همواره دارای رگه های ظریف تا ضخیم در رنگ های طوسی، مشکی و طلایی می باشد.

کاربری: نمای بیرونی ساختمان، سنگ کف و سرویس بهداشتی

سنگ چینی الیگودرز ظریف بار

سنگ چینی الیگودرز طوسی

ازجمله سنگ های بسیار زیبا و پرطرفدار ایرانی، سنگ چینی الیگودرز طوسی است که خطوط نا منظم موجود در آن از مهمترین مشخصه های این محصول زیبا و کاربردی می باشد.

این سنگ از خاصیت ساب پذیری خوبی برخوردار بوده و به دلیل ظاهر بسیار زیبایی که دارد معمولا توسط سازندگان بنا های ساختمانی برای بخش های داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع سنگ بسیار براق بوده و به همین دلیل از قابلیت انعکاس نور بالایی برخوردار می باشد و همچنین استحکام آن نسبتا زیاد بوده و در برابر نفوذ آب بسیار مقاوم می باشد.

به دلیل همین خصوصیات، این سنگ استفاده های بسیاری در صنعت ساختمان داشته و در محیط های مرطوب استقبال زیادی از آن به عمل می آید و همچنین از گزینه های صادراتی محبوب کشورمان به حساب می آید.

عموما این سنگ را به حالت سنگ اسلب یا لوحی از معادن سنگ جدا کرده و با توجه به میزان کانی های موجود در آن قیمت گذاری کرده و روانه بازار می نمایند.

انواع کانی های موجود در سنگ چینی الیگودرز عبارتند از کوارتز، گرافیت، هماتیت و غیره.

آنالیز سنگ چینی الیگودرز

در واقع می توان به این نکته اشاره کرد که در مقیاس آنالیز یکی از سنگ های با کیفیت بالا، سنگ چینی الیگودرز می باشد.

در نظر داشته باشید که میزان انعکاس نور بسیار زیبا در این نوع از سنگ ها می تواند به عنوان یکی از پارامتر ها در حوزه ی آنالیز محصول مورد استفاده قرار گرفته و جزء سنگ های کریستالی محسوب می شود.

در واقع پارامتر های آنالیزی در محصول متعدد می باشد اما از جمله مهمترین این موارد عبارت اند از:

  • میزان مقاومت در برابر فشار های خارجی
  • میزان جذب آب
  • قیمت

در مقایسه با بسیاری از نمونه های تولیدی دیگر آنالیز سنگ چینی علی گودرز از نتیجه ی مطلوب تری برخوردار می باشد.

آنالیز سنگ چینی الیگودرز

با توجه به مطالبی که در بالا به آن اشاره شد شما می توانید این محصولات را به صورت اینترنتی از طریق وب سایت مجموعه ما خریداری نمایید این مجموعه با توجه به فروش مستقیمی که دارد قیمتهای مقرون به صرفه ای را برای خریداران ارائه کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما