مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید سنگ گرانیت یزد

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد سنگ گرانیت قرمز یزدنمایندگی فروش سنگ گرانیت یزد

در جهان ما سنگ ها به صورت مختلف و در رنگ و سایز گوناگون یافت می شود که یک نمونه از آن را سنگ گرانیت یزد گفته می شود و نام دیگر این سنگ را سنگ خارا هم می گویند. این سنگ جزء سنگ های آذرین است و به همین دلیل دارای یک نوع بافت با دانه های درشت و متوسط است و مخلوطی از کانی هاست که به رنگ های سفید و صورتی و خاکستری در طبیعت وجود دارد و این سنگ ها یکی از سنگین ترین سنگ های دنیاست.

کارخانه تولید سنگ گرانیت یزد

کاربرد سنگ گرانیت قرمز یزد

کاربرد سنگ گرانیت قرمز یزد مهم ترین ویژگی سنگ گرانیت قرمز محکم بودن و سخت بودن آنهاست به همین دلیل است که به عنوان مصالح ساختمانی به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. در بیشتر آزمایشگاه ها همیشه به دلیل سخت بودن و مقاوم بودن این سنگ در برابر ساییدگی از آن استفاده می کنند. مقاومت این محصول باعث شده است که از آن به صورت ورق های چند میلی متری از آن را تولید کنند. سنگ گرانیت قرمز از مذاب های اسیدی تشکیل شده است. 

سنگ گرانیت به رنگ های سفید، صورتی، خاکستری، قرمز، سبز و مشکی در طبیعت وجود دارد. سگ گرانیت در مقایسه با سنگ آهکی سخت تر است ولی سطح آن دارای یک نواختی بیشتر است. سنگ گرانیت قرمز یزد به دلیل مقاوم بودن آن به راحتی قابل خش نمی باشد و در برابر حرارت بالا خیلی استقامت دارد. اگر کسی می خواهد در مکان های بیرونی خانه یا حیاط خود را سنگ فرش کند بهتر است از سنگ گرانیت استفاده کند چرا که بهترین کاربرد را دارد و قابل خراب شدن نیست و توصیه می شود در راه پله ها هم از آن استفاده کنید.

کاربرد سنگ گرانیت قرمز یزد نسبت به انواع دیگر از سنگ ها دارای طول عمر بیشتر و دوام بالاتر است. در داخل کشور معادن بسیار زیادی وجود دارد که انواع سنگ های گرانیت را استخراج می کنند. گرانیت یک نوع سنگ است که توصیه می شود در راه پله ساختمان ویا در فضای داخلی هم از آن استفاده شود چراکه وجود ترکیب رنگ داخل آن باعث جذابیت بیشتر در کل خانه می شود و این محصول در برابر نفوذ رطوبت و آب بسیار مقاوم است.

نمایندگی فروش سنگ گرانیت یزد

نمایندگی فروش سنگ گرانیت یزد فروش سنگ یزد در بیشتر شهر ها انجام می شود چون هر شرکتی که تولید می کند به سراسر کشور فرستاده می شود و هر کدام برای خود نمایندگی هایی دارند و شما با مراجعه به نمایندگی فروش سنگ گرانیت یزد محصول خود را سفارش دهید و به موقع تحویل بگیرید

علی تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید