کارخانه تولید سنگ گرانیت همدان

با توجه به کیفیت سنگ همدان به ویژه سنگ گرانیت آن که موضوع بحث این مقاله است، استفاده از این سنگ امروزه موارد متعددی دارد از جمله آنها:

سنگفرش هایی که با وفور در مجتمع های تجاری و اداری، پارکینگ ها و پیاده رو ها دیده ایم، سنگ هایی که برای نمای داخلی و بیرونی ساختمان ها استفاده می‌شوند. 


برای خرید این سنگ ها از کارخانه تولید سنگ گرانیت همدان به صورت مستقیم و بدون واسطه و با هزینه بسیار مناسب می‌توانید با واحد مشاوره سایت تماس گرفته و کامل ترین اطلاعات را دریافت کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

کیفیت سنگ گرانیت همدان

کیفیت سنگ گرانیت همدان

در کل سنگ گرانیت   یک نوع سنگ متعلق به کوه آتشفشان به این سنگ خارا هم گفته می‌شود. طی سالیان طولانی توده مواد مذاب کوه های آتشفشان سرد شدند و این سنگ ها را به وجود آوردند. امروزه بشر با استفاده از دانش و تکنولوژی پیشرفته خود این محصولات ارزشمند طبیعی را به زیبا ترین شکل ممکن در معابر و ساختمان های شهرشان استفاده می‌کنند. سختی، مقاومت و دوام این سنگ حیرت انگیز است.  سنگ گرانیتی که در طبیعت یافت می‌شود متشکل از چند کانی است از جمله فلدسپات، میکا، کوارتز و غیره .

سنگ گرانیت همدان از جمله با کیفیت ترین سنگ های گرانیت کشور هستند که مزایای منحصر به فردی دارند. این سنگ ها از نظر مشخصات ظاهری بافت یکنواخت با رنگ های زیبا و متنوع دارند.

میزان تخلخل  سنگ گرانیت همدان بسیار کم است و مقاومت حرارتی آن بالاست.مزیت مهم دیگر سنگ گرانیت همدان مقاومت سایشی بالای آن است. همین ویژگی باعث میشویم سنگ هم بسیار صیقل پذیر باشد و هم درخشندگی خوبی داشته باشد. شاید دلیل عمده اینکه از این سنگ در مکانهایی که پر تردد است استفاده می‌شود همین باشد.سنگ گرانیت همدان در برابر فشار هم مقاومت بالایی دارد. اگر توجه کرده باشید در سنگ فرش ها یا مکان های پر فشار از این سنگ ها استفاده می‌شود علت آن مقاومت فشاری بالای سنگ گرانیت همدان می‌باشد.
از ویژگی های جالب توجه دیگری که سنگ گرانیت همدان دارد این است که میزان آبی که جذب می‌کند بسیار پایین است.

نمایندگی فروش سنگ گرانیت همدان

نمایندگی فروش سنگ گرانیت همدان

 

قیمت سنگ گرانیت همدان مانند سایر سنگ هایی که برای ساختمان ها استفاده می‌شوند، وابسته به چندین پارامتر متنوع است. از جمله عواملی که باعث تغییر در قیمت این سنگ ها می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •   ابعاد
  • ضخامت
  •  سورت 

قیمت انواع سنگ های گرانیت همدان رابطه مستقیمی با ابعاد و ضخامت آنها دارد.

برای خرید این سنگ ها و دریافت آخرین لیست از قیمت آنها می‌توانید با واحد فروش سنگ گرانیت مجموعه ما تماس گرفته و به کمک مشاوران و کارشناس فروش ما متناسب با  هدف و زمینه استفاده بهترین سنگ گرانیت را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید. خرید اینترنتی شما به این ترتیب با حذف واسطه و هزینه های اضافی، خرید شما را به صرفه تر و پر سود تر می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما