مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش سنگ تراورتن درجه 1

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات سنگ تراورتن درجه 1 تولید کننده سنگ تراورتن درجه 1

سنگ تراورتن درجه 1 تاثیر بسزایی در زیباسازی نمای بیرونی و البته نمای داخلی ساختمان ها دارد. سنگ تراورتن یکی از شاخه های کاربردی سنگ های رسوبی به شمار می رود. امروزه در ایران شرکت ها و کارخانجات بسیاری دست به استخراج این سنگ از معادن و تولید و عرضه آن به بازارها می زنند.

نمایندگی فروش سنگ تراورتن درجه 1

مشخصات سنگ تراورتن درجه 1

مشخصات سنگ تراورتن درجه 1

بر طبق یافته های علمی سنگ تراورتن نوعی سنگ از شاخه ی سنگ های رسوبی می باشد. از جمله مشخصات سنگ درجه 1 (تراورتن) و نشانه های این نوع سنگ می توان به وجود حفره ‌های ریز و درشت بر روی آن ها اشاره کرد. همچنین این نوع سنگ ها در اغلب اوقات در اطراف چشمه های آب گرم یافت می شوند. این سنگ ها دارای شکل ظاهری متفاوت و به خصوصی هستند و از رنگ های گوناگونی تشکیل شده و دارای بافت های متراکم می باشند. آن ها در مقابل سایش مقاومت پایینی از خود به نمایش می‌گذارند.

یکی از شاخصه های اصلی این نوع سنگ ها، وجود موج‌ هایی روی آن ها است. امروزه از سنگ تراورتن در حوزه‌ های گوناگونی استفاده می شود که یکی از رایج ترین آن ها ، استفاده از این سنگ ها به عنوان عایق های صوتی و همچنین عایق های حرارتی است. از جمله مهم ترین کاربرد های دیگر این سنگ، استفاده از آن ها به عنوان نمای ساختمان ها است. علت این امر شفافیت و درخشندگی سطح این نوع سنگ ها می باشد.

این سنگ ها در مقابل هوازدگی و اثرات مخرب و فرسایشی آن، مقاومت نسبتاً بالایی از خود نشان می دهند. بنابراین از آن ها هم در نمای داخلی و هم در نمای بیرونی ساختمان ها استفاده می شود.  به طور کلی می توان گفت سنگ های تراورتن یکی از مهم ترین و رایج ترین انتخاب های سازندگان ساختمان ها و پیمانکاران ساختمانی برای زیباسازی و صد البته مقاوم سازی ساختمان ها است. 

تولید کننده سنگ تراورتن درجه 1

تولید کننده سنگ تراورتن درجه 1

با توجه به کاربرد های نسبتاً گسترده ی سنگ های ‌تراورتن که نوعی سنگ رسوبی به شمار می روند در زندگی امروزه ی انسان، شرکت ها و کارخانه های بسیاری دست به سرمایه‌ گذاری در استخراج و تولید سنگ تراورتن کرده‌اند. در سرتاسر ایران امروزه کارخانجات و شرکت های بسیاری مشغول استخراج سنگ تراورتن از معادن مربوطه و عرضه و همچنین توزیع این نوع سنگ ها به بازار، برای استفاده از آن ها در ساخت و ساز و سایر کاربرد های آن هستند. یکی از کارخانجات مطرح در این زمینه، “کارخانه ی صنایع سنگ مدام” می باشد.

علی تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید