مرکز فروش سنگ گرانیت روکابینتی

شما می توانید سنگ گرانیت روکابینتی را که خواهان وطرفداران بی شماری دارد برای اشپز خانه خود از این سایت این سنگ با کیفیت را با قیمت مناسب تهیه کنید.

مرکز فروش سنگ گرانیت روکابینتی

استقامت سنگ گرانیت روکابینتی

استقامت سنگ گرانیت روکابینتی استفاده از سنگ گرانیت روکابینتی در صنعت ساختمان از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد و سنگ ها از ابتدایی ترین سنگ گرانیت روکابینتی می باشند. می توان استفاده از سنگ ها را در برخی قسمت های ساختمان ها اعم از پله ها، نماها و یا حتی تونلها، بهمن گیرها، دیوارهای حائل، سنگ چین ها و کرسی چین ها و غیره مشاهده نمود. سنگ ها با توجه به شرایط و محل بوجود آمدن و همچنین مواد تشکبل دهنده ی آنها با هم تفاوت زیادی دارند، همین تفاوت باعث شده است که استفاده از سنگ برای ساختمان بسیار رایج باشد و همچنین بتوانیم همزمان با استفاده از سنگ طبیعی از تنوع بالایی برای نما و قسمت های مختلف ساختمان خود برخوردار باشیم. امروزه به دلیل افزایش استفاده از سنگ ها در ساختمان ها جهت مصارف گوناگون مانند  زیباسازی محیط داخلی و خارجی ساختمان ها، بازار سنگ گرانیت روکابینتی هم از رونق بسیار خوبی برخوردار است. علاوه بر این وجود معدن های زیاد مقاومت سنگ تراورتن تزیینی در ایران باعث شده است این کشور به یکی از بزرگترین صادرکنندگان سنگ به کشورهای همسابه تبدیل شود. گسترش ساخت و ساز ها در کشورهای همسایه هم چون عراق موجب گشته صادرات ایران به این کشور ها افزایش یابد.

تولیدی سنگ گرانیت روکابینتی

تولیدی سنگ گرانیت روکابینتی سنگ گرانیت در دسته سنگ های آذرین قرار می گیرد و از سختی و دوام فوق العاده ای برخوردار است. رنگ این سنگ دارای طیف های صورتی، قرمز، قهوه ای، آبی، سیاه، سبز و … بوده و در بافت آن کانی هایی همانند میکا، کوارتز، آمفیبول و فلدسپار یافت می شود. سنگ گرانیت قابلیت صیقل کاری دارد و در صورت ساب زنی و صیقل کاری سطح آن یکدست، صاف و صیقلی خواهد شد. از ویژگی های سنگ گرانیت می توان به مواردی نظیر مقاومت در برابر نفوذ آب، فرسایش، ضربه، سختی و دوام بالا، تنوع رنگ و عمر طولانی اشاره نمود. گرانیت در برابر مواد شیمیایی آسیب نمی بیند از این رو اگر بر روی کانترهای گرانیتی مواد شیمیایی و شوینده ریخته شود، مقاومت خود را از دست نمی دهد. این سنگ یک استقامت سنگ روکابینتی باکتریال است که از تجمع آلودگی جلوگیری نموده و اجازه رشد قارچ و کپک را نمی دهد. مقاومت در برابر حرارت نیز از دیگر ویژگی های این سنگ است، از این رو با خیالی آسوده می توان ظروف داغ را روی آن قرار داد. کانترهای گرانیتی اگر در مجاورت با اجاق گاز و در معرض حرارت قرار گیرند آسیب نخواهند دید و رنگ آنها تغییر نمی کند. تولیدی سنگ گرانیت را می توان با استفاده از یک دستمال آغشته به مواد شوینده تمیز نمود و گردو غبار و چربی را از سطح آن پاک کرد. کانترهای گرانیتی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و در طرح ها و رنگ های متنوع قابل استفاده در آشپزخانه های سنتی و مدرن می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما