مرکز فروش سنگ گرانیت راه پله


 بعد از نمای بیرونی قابل توجه ترین نقطه در ساختمان یا اصطلاحاً نقطه ی پر رنگ خانه، راه پله های آن است برای زیبایی راه پله ها مرکز فروش سنگ گرانیت راه پله در تمامی شهر ها با داشتن نمایندگی های معتبر همواره پاسخ گوی مشتریان هستند.

مرکز فروش سنگ گرانیت راه پله

ویژگی های سنگ گرانیت راه پله

ویژگی های سنگ گرانیت راه پله

سنگ های گرانیت در طرح ها و رنگ های مختلفی امروزه به بازار های ساختمانی عرضه شده اند. این نوع سنگ به راحتی تمامی ویژگی سنگ راه پله ی زیبا را در اختیار دارد، برای مثال علاوه بر زیبایی بسیار مقاوم است.

مقاومت سنگ گرانیت در همان ابتدا توسط شرکت های فروش سنگ گرانیت راه پله، به چالش کشیده می شود تا شما با خیال راحت تری خرید کنید.

از ویژگی دیگر این سنگ می توان به جلا و درخشندگی بسیار بالای آن اشاره کرد.

این سنگ دارای آهک نیست به همین دلیل و‌همان طور که گفته شد از مقاومت زیادی برخوردار است، نمی شکند و در اثر ضربه های احتمالی مقاوم است.

خبر خوب برای خانم های خانه دار این است که سنگ‌ گرانیت طوری طراحی شده است که در برابر مواد اسیدی و‌ قلیایی نیز مقاوم است، چرا که سنگ ها در جهت پاکیزگی باید با مواد شسته شوند و‌ جنس بعضی از سنگ در مواجه با مواد شیمیایی دچار تغییر رنگ و شکنندگی می شود.

هم چنین سنگ های گرانیت راه پله، در برابر آب نیز مقاوم اند و دچار ساییدگی نمی شوند. تنوع رنگ در آن ها بسیار بالاست، علاوه بر استفاده در راه پله می توان از آن ها در نمای روی دیوار نیز استفاده کرد.

قیمت خرید سنگ گرانیت راه پله

قیمت خرید سنگ گرانیت راه پله

مراکز فروش سنگ راه پله گرانیتی، در چند سال گذشته لیست های زیادی از قیمت سنگ گرانیت به بازار عرضه کرده اند.

این سنگ به دلیل استخراج از معدن و صیقل و کارهایی از این قبیل زمانی که به بازار فروش عرضه می شود قیمت بسیار زیادی دارد، بنابراین در دسته سنگ های گران قیمت برای طراحی داخلی و راه پله هاست.

پس اگر به دنبال یک نمای داخلی و یا طراحی مقرون به صرفه برای راه پله هایتان می گردید؛ سنگ گرانیت پیشنهاد خوبی نیست.

از ویژگی های دیگر این سنگ که تاثیر زیادی در بالا بودن قیمت آن نیز دارد وجود سه ماده معدنی کوارتز، پلژیوکلاز فلدسپات و فلدسپات قلیایی در آن است. سنگ های گرانیتی در مراکز فروش و البته کارخانه ها براساس نیاز مشتری و سایز درخواست شده برش داده می شوند، اما همان طور که می دانید تمامی کارکنان و سازندگان سنگ های گرانیتی در مراکز فروش در تلاش اند نمونه سنگ هایی با نازل ترین قیمت را در اختیار مشتری قرار دهند از این رو در تمام ساعات و‌ وقت های اداری با مراجعه به مراکز خرید سنگ گرانیتی راه پله و یا به صورت آنلاین می توانید از قیمت سنگ های راه پله مطلع شوید، هم چنین از کاتالوگ های تهیه شده درباره رنگ و سایز سنگ ها بهره ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما