مرکز فروش سنگ مرمر مصنوعی صادراتی

امروزه بر طبق نیاز روز بازار سنگ و همچنین وجود قیمت های بسیار بالای انواع و اقسام سنگ هایی از جنس مرمر، تولید کنندگان و مهندسان ساختمان و فروشندگان مصالح ساختمانی تصمیم گرفتن تا جایگزین بهتری برای سنگ های مرمر به وجود آورند. در حال حاضر می توان گفت که بهترین مورد تولید شده به جای سنگ مرمر طبیعی، سنگ مرمر مصنوعی صادراتی است. لازم به ذکر است که این نوع مرمر از جنس پی وی سی ساخته شده می شود.

مرکز فروش سنگ مرمر مصنوعی صادراتی

انواع پرفروش ترین سنگ مرمر مصنوعی صادراتی

انواع پرفروش ترین سنگ مرمر مصنوعی صادراتی

به طور کلی سنگ جزو سخت ترین و مقاوم ترین ابزارهای ساختمان سازی است که به فراوانی در طبیعت یافت می گردد و از زمان های گذشته تاکنون از آن به عنوان یکی از اصلی ترین مصالح ساختمانی استفاده شده است. به سبب قیمت بالای سنگ طبیعی امروزه سنگ مصنوعی با تقاضای بیشتر مردم مواجه شده است. سنگ مصنوعی یک سنگ یکدست و یکنواخت است.

غالبا سنگ مصنوعی از مواد بتنی و سنگدانه ساخته می شود که با فشردن این مواد، سنگ مصنوعی ساخته می شود. همانطور که می دانید این سنگ را به شکل مصنوعی، رنگ و صیقل داده می شود به همین سبب از نظر ظاهری شبیه به سنگ طبیعی به نظر می آید. غالبا سنگ مرمریت مصنوعی با فشار زیاد، از مواد خام طبیعی که تحت فشار قرار گرفته است تهیه می شود.

برخی از ویژگی های سنگ مرمر مصنوعی مانند آنتی باکتریال بودن این محصول سبب شده است که استفاده از این سنگ برای فضاهای بهداشتی، آزمایشگاه ها، بیمارستان ها و همینطور حمام و دستشویی مناسب باشد. لازم به ذکر است که از این سنگ می ‌توانیم به عنوان عایق صدا هم استفاده کنیم. این سنگ قابلیت جذب صدا را تا حدود 100 دسیبل جذب می کند.

سنگ مرمر مصنوعی در رنگ های گوناگون قابل تولید می باشد و دارای قیمت های گوناگونی است. برخی از موارد مهم و البته تاثیرگذار بر قیمت سنگ مرمریت مصنوعی عبارتند از: کیفیت سنگ، رنگ و طرح سنگ، قطر و ابعاد سنگ، شیوه تولید و سورت سنگ.

برخی از ویژگی های سنگ مرمر مصنوعی:

  • داشتن تنوع طرح و رنگ در مقایسه با سنگ مرمریت طبیعی
  • داشتن مقاومت در مقابل عوامل تخریب کننده کیفیت سنگ
  • دارا بودن مقاومت عالی در مقابل اشعه ماوراء بنفش
  • داشتن وزن سبک و قابل حمل، داشتن مقاومت بالا در برابر ضربه
  • عدم تغییر شکل بعد از قرار گرفتن در آب
  • داشتن امکان ضد حریق بودن محصول و مطابق با استانداردهای جهانی
  • بعد از نصب سنگ، مجددا می توان آن را جلا داد
  • در همه رنگ ها موجود است

قیمت سنگ مرمر مصنوعی صادراتی در سال 99

قیمت سنگ مرمر مصنوعی صادراتی در سال 99

قابل ذکر است که سنگ مرمریت مصنوعی بعد از برش کاری و ساب زنی باید سورت بندی شود. بعد از سورت بندی سنگ ها باید قیمت گذاری شوند و همین ساب زدن باعث بالاتر رفتن قیمت سنگ می شود. برای بررسی کیفیت این سنگ مصنوعی، باید از نظر فیزیکی و شیمیایی توسط کارشناسان و شیوه های موجود، آنالیز می شوند و هر چقدر آنالیز مطلوب تر باشد مسلما سنگ مرمریت با کیفیت تر و گران تر خواهد شد.

با توجه به نوسان قیمت ها در سال 99، نمی توانیم قیمت دقیقی برای این محصول تعیین کنیم. فروش سنگ مرمریت مصنوعی در کشور با استقبال خوبی همراه است. سنگ مرمریت مصنوعی جزو یکی از انواع سنگ مصنوعی صادراتی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما