مرکز فروش سنگ مرمر راه پله

سنگ مرمر راه پله مقاوم در برابر سایش، رطوبت و ضربه مقاومت نشان می دهد. سنگ راه پله نباید طوری باشد که آب زیادی را به خود جذب کند. اگر آب را جذب کند در نتیجه آلودگی هم جذب می کند و باعث شوره سنگ می شود. زمانی که معماران یک ساختمان تصمیم به ساخت می کنند باید از مرغوب ترین مصالح ساختمانی استفاده کنند. اولین چیز ایمنی ساختمان است پس از ایمنی ظاهر ساختمان و ظاهر راه پله است که تاثیرگذارترین بخش نمای ساختمان به شمار می آید.

مرکز فروش سنگ مرمر راه پله

مشخصات فنی سنگ مرمر راه پله

مشخصات فنی سنگ مرمر راه پله

سنگ مرمر برای مصارف گوناگون استفاده می شود از جمله: دکوراسیون، آشپزخانه، حمام، پله ها ، کف اتاق و … از کاربردهای سنگ مرمر به شمار می آیند. مرمر در طرح ها و رنگ های متفاوت یافت می شود. انواع سنگ مرمر از قبیل: سنگ مرمر سفید،سبز، صورتی و آبی و غیره نمونه هایی از این سنگ می باشند. مشخصات سنگ مرمر عبارتند از : این نوع سنگ مقاومت زیادی در برابر حرارت دارد و گرما را به سرعت جذب نمی کند و در برابر اسید آسیب پذیر است و اگر در بیرون از ساختمان از آن استفاده کنید دچار ساییدگی سنگ نمی شود و در صورت تغییرات آب و هوایی تغییر شکل نمی دهد. این نوع سنگ نوعی سنگ آهک است. حساسیت زایی اندکی دارد برای همین افرادی که دارای بچه کوچک هستند و حساسیت بالایی دارند این سنگ توصیه می شود.  برای نمای داخلی ساختمان از سنگ مرمر استفاده می کنند. به دلیل طول عمر بالایی که دارد برای راه پله مناسب است. ظاهری لوکس و زیبا دارد که از محبوب ترین سنگ های ساختمانی به شمار می آید. نگهداری و تمیز کردن آن به راحتی با یک پارچه انجام می شود. قابلیت صیقل و جلا دادن را دارد.

قیمت خرید سنگ مرمر راه پله

قیمت خرید سنگ مرمر راه پله قیمت خرید سنگ راه پله مرمر به عواملی بستگی دارد که عبارتند از :کیفیت و آنالیز سنگ است که هر چقدر آنالیز سنگ مرمر به حد مطلوب نزدیکتر باشد از کیفیت بالاتری برخوردار است  و قیمت آن بالا می باشد. سنگ های مرمر رنگ ها و طرح های متفاوتی دارد که هر چقدر رنگ سنگ یکدست باشد قیمت آن بالاتر است. هر چقد ابعاد و قطر سنگ بیشتر باشد قیمت آن هم بالاتر است.  سنگ های مرمر دارای سورت های مختلفی هستند که قیمت آن متفاوت است.نوع رزین یا اپوکسی ، استفاده از تکنولوژی UV ، دقت در برش و گونیا بودن سنگ ، میزان ساب و پولیش سنگ ، توری پشت سنگ و نوع بسته بندی و حمل ونقل در قیمت سنگ مرمر تاثیر دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما