مرکز فروش سنگ مرمر خام

سنگ مرمر خام و سفید،از دسته سنگ های خالص و البته بسیار زیبای جهان است که بسیار کم و به ندرت یافت می شود.یک سنگ مرمر خالص باید به رنگ سفید یک دست باشد.بهترین معدن سنگ مرمر در خارج از کشور در کشور ایتالیا می باشد و بهترین معدن ایران هم در شهر کرمان و پس از آن در سنندج یافت می شود.به طور کلی دو کشور ایران و ایتالیا بهترین و با کیفیت ترین مرمر را در جهان دارند.

مرکز فروش سنگ مرمر خام

کاربرد سنگ مرمر خام چیست؟

کاربرد سنگ مرمر خام چیست؟ اگر بخواهیم به کاربرد سنگ خام اشاره کنیم باید ابتدا به خصوصیات و ویژگی های مرمر خام اشاره کنیم.در واقع این نوع سنگ صیقل پذیری بسیار بالایی دارد و تا حدودی هم می تواند نور را از خود عبور دهد.به همین خاطر بهترین گزینه و انتخاب در طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان ها و به خصوص هتل ها می باشد.از این سنگ می توان در کف لابی هتل ها و حتی دیواره های کناری لابی ها و یا تالار ها استفاده کرد.استفاده از این نوع سنگ در چنین مکان هایی،جلوه بسیار شیک و درخشانی به ساختمان و ورودی های ساختمان می دهد به طوری که این زیبایی خیره کننده است.هم چنین در فضای دستشویی ها و سرویس های بهداشتی می توان از این سنگ ها استفاده کرد.بیشترین کاربرد این نوع سنگ،در طراحی مصنوعات سنگی می باشد که طرح های بسیار زیبایی می توان خلق کرد.

علاوه بر همه آن چه گفتیم،می توان از این سنگ ها برای ساخت پله ها و یا کف ساختمان های اداری و منازل استفاده کرد.استفاده از سنگ مرمر در دکوراسیون داخلی منزل،جلوه بسیار با شکوه و مجللی به خانه شما می دهد.

البته بد نیست بدانید استفاده از سنگ مرمر سفید بسیار پر هزینه و گران قیمت است و از این نوع سنگ بیشتر در خانه های لوکس استفاده می شود.با توجه به هزینه اقتصادی بالایی که نیاز دارد،استفاده از این نوع سنگ در پروژه و ساختمان های ارزان قیمت،چندان عاقلانه و به صرفه نمی باشد.

قیمت خرید سنگ مرمر خام

قیمت خرید سنگ مرمر خام برای آشنایی و کسب اطلاع از قیمت خرید سنگ مرمر خام و سفید خالص، باید با مشاورین مربوطه در تماس باشید.نوسانات بسیاری در بازار فروش سنگ وجود دارد.شما برای دریافت قیمت به روز این نوع سنگ می توانید به سایت های معتبر مراجعه کرده و لیست قیمت ها را به طور دقیق و رسمی دریافت کنید.پیش از هر چیز در نظر داشته باشید که این نوع سنگ از کیفیت و مقاومت بسیار بالایی بر خوردار است بنابر این هزینه قابل توجهی باید برای خرید آن پرداخت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما