مرکز فروش سنگ ساختمانی پر طاووسی

انسان نیازمند پناهگاه است و برای ساختن پناهگاه از ابزارهای متفاوتی استفاده می کند که یکی از این ابزار ها،  سنگ ساختمانی است که دارای انواع مختلف است همچون سنگ آذرین، رسوبی و دگرگونی . سنگ یک فرایند طبیعی است که باعث توجه انسان ها می شود.سنگ ساختمانی پر طاووسی یکی از پر طرفدارترین نوع سنگ است که امروزه مرکز فروش سنگ ساختمانی پر طاووسی با کیفیت بالای و طبیعی بودن در سراسر کشور عرضه می کند.

مرکز فروش سنگ ساختمانی پر طاووسی

خصوصیات سنگ ساختمانی پر طاووسی

خصوصیات سنگ ساختمانی پر طاووسی یکی از گونه های بسیار زیبا و پر فروش در میان انواع سنگ های ساختمانی، سنگ ساختمانی پر طاووسی است که به دلیل داشتن رنگ های در هم و زیبا از محبوبیت ویژه ای برخوردار است.

خصوصیات سنگ پر طاووسی این است که داری رنگ های متفاوت از جمله رنگ مخلوط کرمی، زیتونی، طوسی، پرتقالی با گل تیره و دارای رگه های در سنگ که زیبای عجبی به سنگ می دهد که نظر هر کسی را به خود جلب می کنند. به علت اسیدی بودن باران و گرما و سرما نماهای ساختمانی به مرور زمان تخریب می شود ولی با استفاده کردن سنگ ساختمانی پر طاووس چنین اتفاقی نمی افتد و سالهای سال همینطور با کیفیت و محکم است.

سنگ های ساختمانی پر طاووسی در داخل ساختمان نیز استفاده می شود مثلا در راه پله ها، اپن آشپز خانه و کف سالن ها که باعث می شود بسیار شیک، شفاف و درخشان باشد و بیشتر این سنگ ها مقاومت زیادی در برابر ضربه و فشار  دارند و ترکیب آن ها از ماسه و آهک است و سنگ پر طاووسی معدن زیادی در کشور دارد که ما به راحتی می توانیم در مصالح فروشی ساختمانی تهیه کنیم.

راهنمای خرید سنگ ساختمانی

راهنمای خرید سنگ ساختمانی

هنگام خرید سنگ ساختمانی باید به مواردی توجه کرد مثلا مقاومت سنگ بالا باشد و سنگی که می خریم کاربرد داشته باشد و آب را جذب کند مثلا سنگی که جذب آب آن کم است نباید در جایی استفاده شود که زود کثیف می شود. شکل و اندازه سنگ نیز مهم است که متناسب باشد و همه در یک اندازه باشند و از همه مهم تر قیمت سنگ است که باید مقرون به صرفه باشد.

قیمت سنگ ساختمانی را از روی کیفیت ، رنگ و داشت گل ها  متفاوت است که ما می توانیم  با سرچ کردن، راهنمای خرید سنگ ساختمانی به صورت اینترنتی در سایت ها  که تنوع زیادی برخوردار است و جنس اصل به دستتان میرسد، خریداری کنید و با خرید اینترنتی دست دلالان و واسطه ها بسته می ماند و با هزینه کمتری، یک خرید موفقی خواهید داشت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما