مرکز فروش سنگ ساختمانی رومی

مرکز فروش سنگ ساختمانی رومی یکی از معتبر ترین مراکز ارائه دهنده انواع مختلف سنگ های رومی ساختمان در اندازه های متنوع و بالا ترین میزان جذابیت می باشد. در این مرکز سنگ های ساختمانی رومی در ابعاد و ضخامت های مختلفی ارائه می شوند. برخی از آن ها به صورت ستون های پیش ساخته طراحی شده اند و جهت استفاده در نمای خارجی ساختمان به بازار عرضه می شوند. 

مرکز فروش سنگ ساختمانی رومی

بیشترین کارایی سنگ رومی چیست؟

بیشترین کارایی سنگ رومی چیست؟

مهم ترین کارآیی سنگ رومی از نظر معماران و طراحان نمای بیرونی ساختمان ها علاوه بر شکوه و عظمتی که این سنگ ها به بنا می بخشند اعطای دوام و استحکام بسیار زیاد به ساختمان می باشد. 

با توجه به گرایش روز افزون افراد به استفاده از سنگ های ساختمانی جهت افزایش مقاومت بنا و نیز زیبا سازی فضای بیرونی ساختمان ها، تولید سنگ ساختمانی از نوع رومی گسترش چشمگیری پیدا کرده است. 

نمای رومی ساختمان بیشر از سوی افرادی مورد استقبال واقع می شود که به سبک کلاسیک ساختمان ها علاقه وافری دارند. 

ساختمان هایی که با این نوع سنگ مزین می شوند در گروه شکیل ترین و با اصالت ترین ساختمان ها هستند به طوری که در میان ساختمان هایی که با سایر سنگ ها نما داده شده اند از دور خود نمایی می کنند. 

جهت افزایش کارایی سنگ رومی ساختمانی باید قبل از نصب آن ها محل مورد نظر را از هر گونه گرد و غبار پاک نمود تا سنگ ها به خوبی به ساختمان متصل شده و با قرار گرفتن در جای مناسب خود جلوه ای ویژه به بنا می بخشد. 

تولید کننده سنگ ساختمانی رومی

تولید کننده سنگ ساختمانی رومی

تولید کننده سنگ ساختمانی رومی با استخراج سنگ های رومی و تراش دادن آن ها به شکل سر ستون های زیبا و بسیار شکیل، ستون های قطور و تنومند، لاشه های سنگی در ضخامت هایی گوناگون جهت پوشش دادن دیوار ها، تراش دادن آن ها به شکل نرده هایی زیبا و منحصر به فرد جهت تزیین راه پله ها و حاشیه بالکن ها و فرم دادن به سنگ ها جهت دیزاین سر در ها و اطراف پنجره ها و مانند اینها به شما در داشتن فضایی چشم نواز و دل انگیز یاری می رساند. 

این تولید کنندگان سنگ ها را با ابزار هایی ویژه و با استفاده از تیغه های فلزی مقاوم برش داده و با استفاده از سنباده های مخصوص صاف کردن سطح سنگ، آن ها را صاف و یکدست می کنند. 

بسیاری از نقوش نیز در کارخانه های پیشرفته با استفاده از لیزر و در کارخانه های سنتی با استفاده از قلم و چکش ایجاد می شوند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما