مرکز فروش سنگ تراورتن شیراز

یکی از بهترین مراکز سنگ تراورتن شیراز می باشد. سنگ تراورتن نوعی سنگ طبیعی رسوبی می باشد که به خاطر داشتن رنگ های بسیار زیاد از جمله سنگ های تزیینی محسوب می شود. هم چنین عایق صوت و حرارت بسیار خوبی بوده که از این نوع سنگ برای نماهای داخلی و خارجی ساختمان ها و سنگ فرش ساختمان و داخل استخر و بیشتر در نماهای رومی کاربرد دارد.

سنگ تراورتن شیراز در مقایسه با سایر سنگ ها وزن کمتری داشته که بار کمتری بر ساختمان وارد می آورد. این نوع سنگ به راحتی برش می خورد و دارای جذب آب بسیار بالایی می باشد. 

مرکز فروش سنگ تراورتن شیراز

انواع سنگ تراورتن شیراز

انواع سنگ تراورتن شیراز از انواع سنگ های آهکی می توان به سنگ تراورتن شیراز اشاره کرد که جزو پر کاربردترین نوع سنگ های ساختمانی در  استان فارس و سایر نقاط کشور می باشد. این نوع سنگ از رسوبات دریاها، رودخانه ها، چشمه های آب گرم و رسوبات غارها به دست می آید.

سنگ تراورتن نسبت سنگ های مرمر نرم تر بوده و در برابر تغییرات جوی و نزولات آسمانی بسیار مقاوم بوده و دارای رنگ بندی متنوعی می باشد که از جمله می توان به رنگ زرد لیمویی، سیلور، شکلاتی، کرم، سفید، فرمز، گردویی اشاره کرد.

سنگ های تراورتن قابلیت استفاده در هر مکان و فضایی را دارند و دارای دو نوع موج دار و بی موج بوده که هر دو از نمای زیبایی برخوردار هستند و دارای ضخامت های متفاوتی می باشند. معادن سنگ شیراز جزو یکی از بهترین و برترین معادن انواع سنگ در ایران می باشند که سالانه مقادیر بسیار زیادی سنگ تولید و به بازار روانه می کنند .سنگ تراورتن شیراز در بازارهای داخلی و خارجی از شهرت و محبوبیت بسیار خاصی برخوردار هستند. سنگ تراروتن غیر از شیراز در شهرهای دیگری نظیر حاجی آباد و عباس آباد بندرعباس، اصفهان و چندین شهر دیگر تولید می شود.

قیمت خرید سنگ تراورتن شیراز

قیمت خرید سنگ تراورتن شیراز قیمت گذاری سنگ های ساختمانی تراورتن شیراز بستگی به نوع سنگ، ضخامت، سن، ابعاد، سورت بندی و حتی رنگ آن دارد که این سنگ ها بیشتر در نمای بیرون از ساختمان کاربرد دارد البته عده ای از معماران داخلی برای سرویس پله و کف پارکینگ و حتی نمای داخلی هم آن را پیشنهاد می دهند که بسیار سنگ کاربردی و از لحاظ اقتصادی هم مقرون به صرفه است. 

پیشنهاد استادان و معماران به کسانی که قصد طراحی نمای ساختمان را دارند خرید انواع سنگ شیراز را می دهند که قیمت خرید سنگ های تراورتن شیراز نسبت به سایر سنگ های تراروتن اقتصادی تر می باشد. 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما