مرکز خرید سنگ مرمر اصل

سنگ مرمر اصل جزء سنگ های دگرگونی می باشد که بر اثر دگرگونی سنگ آهک ایجاد شده است. استفاده از این سنگ برای ساخت مجسمه بسیار رایج است و در اماکن زیارتی و امام زاده ها به وفور این سنگ قابل مشاهده می باشد. این سنگ در بازار جهانی به نام انیکس و یا ماربل شناخته می شود. این مجموعه به عنوان مرکز خرید سنگ مرمر اصل در حال فعالیت می باشد. 

مرکز خرید سنگ مرمر اصل

راهنمای انتخاب سنگ مرمر اصل

راهنمای انتخاب سنگ مرمر اصل افرادی که اطلاعاتی در مورد انواع سنگ ها ندارند قطعا برای انتخاب سنگ مرمر اصل نیازمند راهنمایی می باشند. به همین منظور قصد داریم در این خصوص اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. سنگ مرمر دارای خصوصیات و ویژگی های زیر می باشد. 

  • جنس آن از آهک است. 
  • دارای مقاومت بالایی می باشد. 
  • قابلیت انتقال نور را دارد. 
  • صیقل پذیری بالایی دارد و در حد جلای آینه قابلیت صیقل شدن دارد. 
  • دارای رنگ بندی متنوعی می باشد. 
  • زمینه آن به دو شکل یکدست و دارای رگه می باشد. 

از این سنگ در ساختمان سازی در پله ها، ستون ها،کف، به صورت دکوراتیو و در نمای داخلی استفاده می شود. همچنین برای تزئین ساختمان های لوکس و مجسمه سازی کاربرد فراوان دارد. 
سنگ مرمر سبز نیز در ایران موجود می باشد که بیشترین کاربرد آن در اماکن مذهبی است. 
سنگ مرمر دارای سختی در حدود 4 – 3 می باشد، البته این میزان برای مرمر های کلسیتی است، در صورتی که جنس مرمر از کوارتز باشد میزان سختی و مقاومت بیشتری خواهد داشت. 

فروشگاه فروش سنگ مرمر اصل

فروشگاه فروش سنگ مرمر اصل سنگ مرمر در ایران دارای تنوع بالایی از نظر رنگ و معادن می باشد که شامل مرمر پرتقالی کاشمر، مرمر خلج خراسان، مرمر سبز عباس آباد جلفا،مرمر سبز توران پشت یزد، مرمر جوشقان اصفهان، مرمر سبز آب باریک آذرشهر، مرمر اسفند کرمان، مرمر صورتی نقده، مرمر سبز شاهین دژ، مرمر سبز بورق یزد و … می باشد. 
فروش سنگ مرمر اصل در مراکز و فروشگاه های معتبر انجام می شود. به همین دلیل اگر به دنبال خرید محصول اصل و با کیفیت می باشید این نکته را در نظر داشته باشید. این مجموعه نیز در زمینه فروش انواع سنگ های ساختمانی فعالیت دارد که سنگ مرمر اصل نیز یکی از این موارد محسوب می شود. 
جهت خرید محصولات سنگی لازم است تا پس از انتخاب سنگ مورد نظر خود از بخش محصولات سایت، با استفاده از راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان ما در تیم فروش تماس حاصل نمایید و سفارش خود را ثبت کنید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما