مرکز خرید سنگ مرمر اسلب

مرکز خرید سنگ مرمر اسلب با پتانسیل و توان بسیار بالا و معادن اختصاصی با بیش از ۳۰ سال تجربه در این حرفه و مهارت بسیار بالا در زمینه تولید انواع سنگ مفتخر است به ایجاد یک محیطی شیک برای تمامی نیازمندان سنگ های طبیعی تا بتوانند نیاز مصرف کنندگان این محصول ویژه را برطرف نماید. معادن سنگ های ما شامل سنگ هایی از جنس تراورتن، مرمر، مرمریت و غیره می باشد و تنوع زیادی را شامل شده. با توجه به تجربه طولانی مدت در این زمینه و حساسیت حمل و نقل این محصول با تعداد زیادی از شرکت های حمل و نقل همکاری می کنیم. لذا می توانیم به شما ما تضمین دهیم که خریدتان به صورت ایمن سریع و با قیمت مناسب به دست شما می رسد.

مرکز خرید سنگ مرمر اسلب

مقاومت سنگ مرمر اسلب چگونه است؟

مقاومت سنگ مرمر اسلب چگونه است؟ سنگ مرمر یک نوع سنگ آهک است که به خاطر ویژگی و مزیت زیبایی که دارد پیمانکاران از ان برای طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان استفاده می شود و همچنین در تولید کاشی به کار برده می شود و و از نظر قیمت و هزینه بسیار به صرفه تر بوده. مقاومت سنگ  اسلب  بسیار بالا بوده که در دمای پایین و یا بالا هیچ تغییری نمی کند و در برابر برودت هوا باران و برف مقاومت زیادی دارد.

فروشگاه فروش سنگ مرمر اسلب

فروشگاه فروش سنگ مرمر اسلب همچون سایر محصولات تولیدی سنگ مرمر اسلب نیز نیاز به کنترل کیفیت برای اطمینان از مرغوبیت آن دارد. کارشناسان و متخصصان ما توسط مجهزترین دستگاه ها بررسی های لازمه را روی انواع محصولات سنگی تولیدی در مراحل تولید، تهیه و پذیرش در کارخانه انجام می دهند و مواردی از جمله بسته بندی، گونیا بودن و تلورانس آن بررسی می شود.

این مجموعه هم اکنون مفتخر است که با سال ها تلاش و تحقیق در زمینه تولید و فروش سنگ مرمر توانسته است محصولاتی را مطابق با استانداردهای جهانی و بین المللی وارد بازارهای داخلی و خارجی کند. همچنین ما تجربه همکاری با بسیاری از پیمانکاران، انبوه سازان،  معماران شرکت های ساختمانی و کلیه ارگانهای دولتی و خصوصی را داریم و به دلیل شناخت لازم در زمینه تولید انواع سنگهای ساختمانی و آشنایی کامل با فرایند های صادراتی و همچنین تجربه بیش از یک دهه صادرات باعث شده  تا علاوه بر شناخت کامل استانداردهای جهانی رضایت حداکثری خریداران عزیز را جلب نماییم. این محصولات علاوه بر اینکه در بازارهای داخلی متقاضیان زیادی داشته در کشور های خارجی نیز متقاضیان سفارش های زیادی را ثبت می‌کنند و ما هر ساله درصد زیادی از تولیدات خود را به کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس از جمله عراق اردن دبی و حتی استرالیا کانادا و اروپا ارسال می‌کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما