مراکز پخش سنگ ساختمانی اصفهان

سنگ ساختمانی اصفهان از جمله با کیفیت ترین سنگ های موجود در ایران می باشد. استان اصفهان به دلیل داشتن معادن سنگ مختلف به عنوان یکی از قطب های سنگ ساختمانی در نظر گرفته می شود. سنگ ها از معادن به صورت کوپ استخراج می شوند و در کارخانه های سنگبری در سایز های مختلف برش و فرآوری می شوند و از طریق مراکز پخش در سر تا سر کشور توزیع می گردند. 

مراکز پخش سنگ ساختمانی اصفهان

کیفیت سنگ ساختمانی اصفهان

کیفیت سنگ ساختمانی اصفهان کیفیت سنگ اصفهان وابسته به نوع سنگ متفاوت می باشد. با این حال، استان اصفهان دارای سنگ های با کیفیتی می باشد تا جایی که از شهر های دیگر برای خرید سنگ به این استان مراجعه می نمایند و یا سنگ مورد نظر را سفارش می دهند و برای آنها ارسال می کنند. این استان حدود 50 درصد نیاز سنگی کشور را تامین می کند. 
در استان اصفهان معادن سنگ های مختلفی موجود می باشد که دارای کیفیت خوبی می باشند و به طور کلی شامل سنگ مرمریت، سنگ چینی، سنگ تراورتن، سنگ گرانیت و سنگ مرمر می باشد. 
لازم به ذکر است که هر کدام از این نوع سنگ ها دارای طیف رنگی خاص خود می باشند. این سنگ ها علاوه بر داشتن بافت خوب از نظر شفافیت و رنگ در سطح سنگ کیفیت خوبی دارا می باشند. 
سنگ های موجود در کارخانه های سنگبری اصفهان جزء نمونه های محبوب برای ساختمان سازی می باشند و به دلیل دارا بودن کیفیت بالا این محصولات، ساختمان سازان و طراحان و مهندسین ساختمان برای خرید سنگ مورد نظر خود به این استان مراجعه می کنند و یا به صورت غیر حضوری سفارش محصول خود را می دهند. 

کارخانه فروش سنگ ساختمانی اصفهان

کارخانه فروش سنگ ساختمانی اصفهان در استان اصفهان کارخانه فروش سنگ در چندین منطقه صنعتی موجود می باشد که شامل شهرک صنعتی رضوانشهر، شهرک صنعتی محمود آباد، شهرک صنعتی دولت آباد، منطقه صنعتی دوشاخ خمینی شهر، شهرک صنعتی سگزی و شهرک صنعتی میمه است. 
این مناطق عرضه کنندگان سنگ های ساختمانی در اصفهان می باشند و جزء مراکز پر تردد برای خرید و فروش سنگ به شمار می آیند. 
استفاده از سنگ در ساختمان سازی از گذشته تا به امروز مرسوم بوده است. در ساختمان سازی از سنگ برای نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می نمایند، که ظاهری شکیل و لوکس به ساختمان می بخشد. 
یکی از مراکز عرضه کننده سنگ های ساختمانی اصفهان همین مجموعه می باشد که برای خرید محصول لازم است که با مشاهده نمونه محصولات در سایت و انتخاب سنگ مورد نظر با تیم فروش ما تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت کنید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما