مراکز فروش سنگ روکار ساختمان

یکی از زیبایی های بصری بسیار مهم انواع ساختمان و بنا را می توان نوع نما و روكاري آن دانست که به وسیله متریال های مختلفی چون انواع سنگ، آلومینیوم، سیمان، شیشه و… اجرا شده و به بنا هویت داده و به مانند چهره کار یک معمار و ویترین آن محسوب می گردد. به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز فروش سنگ روکار ساختمان در خدمت شما هستیم.

مراکز فروش سنگ روکار ساختمان

معرفی انواع سنگ روکار ساختمان

معرفی انواع سنگ روکار ساختمان بخش نمای ساختمان به عنوان یک شناسه، معرف و متمم هنر سازنده آن بوده و به عنوان یک عامل جاذب برای خریداران محسوب می گردد، مطمئنا ساختمانی که روکاری مناسبی دارد حتما بخش داخلی جذاب و‌ زیبایی خواهد داشت. انواع سنگ نما براساس نوع، ابعاد و همچنین ساختار آن شناسایی می گردد که در این مبحث به تعدادی از آن خواهیم پرداخت.

در اينجا به معرفي انواع سنگ روکار ساختمان شناخته شده و پر مصرف مي پردازيم مانند:

  • گرانیت: گرانیت نوعی سنگ آذرین است که در سه رنگ بسیار زیبای خاکستری، صورتی و سفید در بازار موجود می باشد، این سنگ در برابر نفوذ آب و ضربه مقاومت بالایی دارد.
  • تراورتن: یکی از انواع بسیار پرکاربرد در این زمینه می باشد، این سنگ در زمره انواع سنگ های آهکی و رسوبی می باشد که در رنگ‌های بسیار خاص در بازار موجود بوده و هر چه قدر روشن تر باشد مرغوبیت بیشتری دارد. این سنگ چگالی و جذب آب پایینی دارد که آن‌ را گزینه ای مناسب برای ساخت انواع نما قرار می دهد.
  • ماسه سنگ: سنگی رسوبی می باشد که رنگ های متنوعی داشته و‌اغلب به رنگ‌های قرمز، قهوه ای، زرد و سیاه در طبیعت مي باشد، اين سنگ مقاومت مناسبی در برابر یخ زدگی و فرسايش دارد.
  • سنگ چینی: نوعی مرمریت می باشد که دارای بافتی بلوری بوده و با میزان قابل توجهی از کوارتز؛ میزان سختی بالایی دارد، این سنگ درخشان بوده و‌مقاومت خوبي در برابر آب دارد كه يكي از گزينه هاي مناسب براي آب و هواي سرد مي باشد.
  • و…

بهتر است قبل از نهایی کردن تصمیم خود برای خرید سنگ مورد نظر، آب و هوای منطقه مورد اجرا را در نظر گرفته و سپس خرید نمایید. با در نظر گرفتن تمامی جوانب و يك اجرای دقیق با ملات مناسب می تواند بهترین بازدهی و بلند ترین طول عمر را برای ساختمان به همراه داشته باشد.

تولید کننده سنگ روکار ساختمانی

تولید کننده سنگ روکار ساختمانی اگر به دنبال خرید انواع سنگ با بهترین رنج ‌قیمت هستید در جای درستی قرار دارید.

این مجموعه به عنوان بزرگ ترین تولید کننده سنگ روکار ساختمانی به صورت عمده با بهترین کیفیت ممکن، آماده ارائه تمامی خدمات به متقاضیان و خریداران و‌ همین طور پیمانکاران محترم از سراسر کشور می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما