قیمت پخش سنگ چینی سفید کف با بهترین کیفیت

از زیباترین و منحصر به فرد ترین انواع سنگ های چینی می توانیم به سنگ چینی سفید اشاره داشته باشیم، از این سنگ‌ها در موارد بسیار زیادی استفاده می‌شود.

شما می توانید از آن در کف ساختمان استفاده داشته باشید. قیمت پخش سنگ چینی سفید کف با بهترین کیفیت با تهیه عمده شامل نزولی تر خواهد شد و با این وجود می توانید دست واسطه‌ را از معامله حذف کنید.

قیمت پخش سنگ چینی سفید کف با بهترین کیفیت

علل تفاوت قیمت سنگ چینی سفید الیگودرز

علل تفاوت قیمت سنگ چینی سفید الیگودرز از انواع سنگهای کریستالی ماربل ایرانی می توانیم به سنگ چینی الیگودرز اشاره داشته باشیم، این سنگ های چینی تم سفید رنگی دارند و تعداد خطوط نامنظم طوسی و مشکی در این نوع سنگ ها دیده می شود. سنگ چینی الیگودرز ساب پذیری خوبی داشته و براقیت زیاد این سنگ ها سبب انعکاس نور زیاد می‌شود.

در زمان های گذشته این سنگ چینی به صورت طولی و عمدتاً با عرض های ۴۰ و ۲۰ فرآوری می شد، اما با پیشرفت تکنولوژی فرآوری این سنگ با دستگاه های پیشرفته و در اندازه‌ی اصلی انجام می گیرد، تولید سنگ در سایز اسلب بسیار مقرون به صرفه بوده و نمای زیبا و طرح سنگ در آن بیشتر نمایان می گردد. این سنگ از سینه کارهای مختلفی استحصال و فرآوری می‌شود و با نام‌های مختلفی روانه بازارهای خرید و فروش می گردد.

انواع سنگهای الیگودرز جذب آب بسیار پایینی دارند و مقاومت فشاری آن ها بالا می باشد، همچنین دارای تراکم بالایی بوده و ساب پذیری مناسبی دارند و در برابر نور خورشید از خود مقاومت خوبی نشان می دهند. رنگ سفید منحصر به فردی دارد. اما انواع سنگ های چینی الیگودرز کارایی کثیری داشته و از آنها در موارد بسیار زیادی همچون نمای ساختمان استفاده می شود، به دلیل میزان تخلخل بسیار کم و سطح صاف پشت سنگ، می‌ بایست در موقع نصب برای جدا شدن سنگ نما از گیره های اسکوپ پشت سنگ استفاده کرد.

استفاده از این سنگ ها در نمای مناطق بسیار سرد و مرطوب به هیچ عنوان مناسب نمی باشد، از دیگر کاربردهای سنگ چینی الیگودرز می‌توانیم با استفاده از آن به عنوان سنگ فرش آشپزخانه، سنگفرش هال و پذیرایی، سنگفرش های لابی، سنگ پله و دیوارهای داخلی ساختمان اشاره داشته باشیم. این سنگ ها به دلیل رنگ روشن، طرح زیبا و انعکاس نور زیاد در داخل ساختمان زیبایی خوبی را به ساختمان خواهند بخشید.

عوامل موثر بر قیمت سنگ چینی

عوامل موثر بر قیمت سنگ چینی سنگ چینی الیگودرز در ابعاد ۴۰ طولی و تایل های ۴۰ و ۵۰ و همچنین ابعاد درخواستی با ضخامت های دو سانت در اختیار مشتریان قرار می ‌گیرد، این سنگ ها به دلیل ساب پذیری بالا و خاصیت براق بودن، جلوه بسیار خوبی به محیط خواهند بخشید، همچنین به دلیل داشتن رنگ های طبیعی و متمایز به صورت اسلب، کارایی فراوانی دارد و در طرح های متنوعی سبب ایجاد ساختمان مجلل خواهد شد.

استحکام آنها بالا بوده، دارای تراکم خوبی است و مقاومت فشاری آن ها زیاد می باشد، همچنین برای دیوار راه پله از آن ها استفاده می شود، از کاربردهای ویژه این سنگ استفاده از آن در صفحه کابینت آشپزخانه و قاب دور آسانسور می باشد، سنگ چینی الیگودرز به صورت اصل کارایی فراوانی دارد، اسلب این سنگ به دلیل رگه و طرح های خاصی که دارد، زیبایی متمایزی ایجاد خواهد کرد.

بر روی قیمت سنگ چینی سفید الیگودرز عوامل بسیار زیادی تاثیر دارد که از مهم ترین آن ها می ‌توانیم به نسبت عرضه به تقاضای محصول اشاره داشته باشیم، اما شما با تهیه عمده این سری از محصولات می توانید در ازای پرداخت پول کم تر به محصول بیش تر و با کیفیتی دست یابید و دست واسطه را از معامله حذف کنید، با این وجود خرید برای شما به صرفه تر خواهد شد.

انواع سنگ چینی دارای بلور های درشت سفید یا خاکستری روشن تا کرم رنگ هستند، کانی اصلی تشکیل دهنده آن ها شامل کلسیت می‌ باشد اما در برخی از آن ها نیز کوارتز وجود دارد که با افزایش آن میزان سختی سنگ زیادتر هم خواهد شد، از این نمونه سنگ ها در سالیان گذشته در فضاهای مختلف پروژه های ساختمانی استفاده شده است، اما مدتی است که استفاده از آن ها به شدت کاهش یافته است به دلیل تنوع زیاد سنگ تراورتن می باشد.

استفاده از سنگ چینی برای نما و فضای خارجی کاملا فنی و صحیح می باشد و این سنگ از لحاظ جذب و چسبندگی دوغاب بین گرانیت و تراورتن قرار دارد، در حال حاضر ما دارای نمونه های متنوعی از انواع سنگ‌ چینی هستیم که یکی از آن ها سنگ سیرجان می باشد، سنگ سیرجان به دلیل مقاومت بالا و طرح های زیبای خود به صورت عمده استفاده می ‌شود و طرفداران زیادی دارد، این سنگ ها از قیمت نسبتاً بالایی برخوردار است.

استانداردهای موجود در قیمت گذاری سنگ چینی

استانداردهای موجود در قیمت گذاری سنگ چینی بر روی قیمت انواع سنگ چینی الیگودرز عوامل بسیار زیادی تاثیر دارد که هر یک از آن ها می تواند بسیار حائز اهمیت باشد، سنگ های الیگودرز دارای رنگ ها و طرح های متنوعی هستند که همین امر سبب تنوع قیمت آن خواهد شد، علاوه بر این بر اساس ضخامت سنگ قیمت آن ها منحصر به فرد می باشد.

بر اساس بوکمچ یا فورمچ بودن سنگ ها ما شاهد قیمت های متنوع این سنگ ها هستیم، همچنین بر اساس کیفیت فرآوری سنگ، قیمت آن ها منحصر به فرد می باشد.

معدن سنگ چینی الیگودرز در استان لرستان در شهرستان الیگودرز بوده و سنگ های متنوعی از آن به بازار ارائه می‌ شود برخی از آنها دارای تم مشکی است که با نام سنگ چینی مشکی الیگودرز در بازار یافت می شود.

قیمت فروش بهترین سنگ چینی با تخفیف وِیژه

قیمت فروش بهترین سنگ چینی با تخفیف وِیژه روش های خرید بسیار زیادی وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید با کیفیت ترین انواع سنگ چینی قروه خود را خریداری نمایید، یکی از آنها مراجعه حضوری به مراکز عرضه انواع سنگ می باشد، اما چنین روش خریدی به شما توصیه نمی‌ شود؛ چرا که با صرف هزینه بسیار زیادی همراه است. در این زمینه می توانید از طریق درگاه اینترنتی باکیفیت‌ترین سنگ پله سفید خود را خریداری کنید و خریدی به صرفه داشته باشید. با این وجود دست واسطه ای در کار نیست و شما مستقیماً با ارائه دهنده واقعی معامله خود را انجام خواهید داد.

با توجه به ویژگی های بهترین سنگ چینی ایران، بازار صادراتی نمونه از محصولات بسیار داغ بوده و کشورهای کثیری از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی نسبت به خرید بهترین آن ها از خود رغبت نشان می‌ دهند، در این زمینه بازرگانان بسیار زیادی روی کار آمده اند و با فروش این محصولات در نهایت به سود خود می‌ رسند و ارز خوبی را وارد کشور خواهد کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما