Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 29 in /home/epwmzyqi/domains/sangchi.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 قیمت سنگ گرانیت نما ساختمان - سنگچی

قیمت سنگ گرانیت نما ساختمان

گرانیت در واقع با خنک شدن مواد مذاب در داخل زمین تشکیل می شود. هنگامی که مذاب در زمین خنک می شود، روند آن کند است و این روند خنک شدن آهسته باعث طراحی دانه و مقاومت بالای آن می شود. گرانیت دارای زمینه ای تیره با دانه های سبک کوارتز و فلدسپات است. سنگ گرانیت نما هر چه تیره تر باشد، بهتر و گرانتر است و هرچه سبک تر باشد، قیمت آن پایین تر است. گرانیت سفید دانه های کوارتز بیشتری دارد و گرانیت صورتی دانه های فدسپات بیشتری دارد.

قیمت سنگ گرانیت نما ساختمان

استانداردهای سنگ گرانیت نما

استانداردهای سنگ گرانیت نما گرانیت یکی از پرفروش ترین  سنگ نمای ساختمان می باشد که نوعی سنگ آذرین بوده و در تنوع رنگی زیاد با توجه به نوع کانی های تشکیل دهنده آن در طبیعت یافت می شود. به طور نمونه:

  • رنگ سیاه، سفید، سبز، قرمز، و خاکستری

از جمله برخی از رنگ های سنگ گرانیت است که از سنگین ترین سنگ های ساختمانی نیز محسوب می شود. قیمت فروش سنگ گرانیت یشمی در بازار اصفهان به پارامتر های مختلفی بستگی دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

  • ابعاد و ضخامت سنگ
  • نوع سنگ و معدنی که گرانیت از آن استخراج می شود.

یکی از ویژگی های سنگ گرانیت آن است که به دلیل تنوع کانی های تشکیل دهنده آن از تنوع رنگ نیز برخوردار بوده و از جمله سنگ گرانیت می توان به نمونه های مختلفی مانند:

  • سنگ گرانیت خاکستری همدان
  • سنگ گرانیت خرم دره 
  • سنگ گرانیت سبز کاهوئی
  • سنگ گرانیت دامغان
  • سنگ گرانیت جنگلی مرجان و …..

موارد فوق تنها بخشی از سنگ گرانیت موجود در معادن کشور است که در تهران انواع مختلفی از آن به فروش می رسد. مرکز خریدسنگ فرش گرانیت عرضه کننده ارقام مختلف این تجهیزات بوده و سنگ فروشی ها از جمله مراکز دریافت اطلاعات مربوطه به لیست قیمت سنگ گرانیت و سایر نمونه های آن می باشد. مراکز فروش زیادی در کل کشور عرضه کننده سنگ گرانیت هستند که لیست این مراکز و میزان فعالیت آنها را از طرق مختلف می توان به دست آورد.

فروش مستقیم سنگ گرانیت نما

فروش مستقیم سنگ گرانیت نما سنگ گرانیت و مرمریت از جمله سنگ های ساختمانی پر کاربرد می باشند که از معادن واقع شده در نقاط مختلف کشور مانند استان یزد استخراج شده و در کارخانجات مورد فرآوری قرار می گیرند. تولید و فرآوری سنگ گرانیت بر اساس تقاضای موجود به اشکال مختلفی نظیر:

  • پلاک، اسلب
  • فرشی، کابینت، پله

می باشد. یکی از موارد کاربرد گسترده گرانیت، استفاده از آن برای پوشش دادن راه پله های ساختمان می باشد. جنس سنگ گرانیت طبق نظر کارشناسان این رشته، بهترین گزینه ممکن برای انتخاب به عنوان پله های ساختمان می باشد. راه پله ها از جمله مکان های پر رفت و آمد بوده که نیاز به استفاده از سنگ های مقاوم و مستحکم دارند. از این رو گرانیت شیراز و مرغوب ترین نوع آن می تواند با قیمت خرید ارزان تهیه شده و برای انبوه سازی مسکن مورد استفاده قرار گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما