قیمت سنگ ورقه ای همدان

قیمت سنگ ورقه ای همدان در بازار سنگ فروش به صورت عمده و خرده چقدر است؟ از این سنگ های ورقه ای سنگفرش کف و نمای ساختمان چه رنگ هایی وجود دارد؟

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در زاگرس شمالی به علت فعالیت شدید تکتونیکی و در طی فرآیند کوهزایی در اثر فشار های عظیم و گذر میلیونها سال، بسیاری از سنگ ها دارای ساخت ورقه ای می شوند. بسیاری از سنگ های آذرین و رسوبی در شرایط دگرگونی قرار گرفته و سنگ ورقه ای ساخته اند. اگر استحکام و پایداری این سنگ از طرفی و ذخیره کافی و رخنمون و امکان معدن کاری و سایر شرایط مطلوب فراهم باشد، بهره برداری و استخراج اقتصادی سنگ ورقه ای برای مصارف ساختمانی مقرون به صرفه می شود. اکنون تا حد امکان به معرفی اجمالی سنگ های منطقه همدان می پردازیم.

سنگ ورقه ای سبز فیروزه ای همدان

سنگ سبز آبی تا سبز فیروزه ای محور ساوه – همدان سنگی مناسب نمای داخلی یا خارجی ساختمان می باشد. استفاده از آن به عنوان مصالح کف به علت ترد و شکننده بودن این سنگ و حساسیت آن به عوامل جوی توصیه نمی شود. اما در فضای سر پوشیده و کم تردد بسیار زیبا جلوه می کند. این سنگ بر اساس اندازه و ضخامت قواره ها دستچین می شود. قواره های بزرگ که ضخامت آنها کمتر از شش سانتیمتر است، معمولا به صورت متر مربعی به فروش می رسد. قواره های با اندازه های مختلف از حدود 20 تا 100 سانتی متر که ضخامت شش تا ده سانتیمتر دارند به صورت درهم و تنی عرضه می گردد.

 

قیمت سنگ ورقه ای همدان

 

قیمت سنگ ورقه ای همدان نسبت به کیفیت آن بسیار مناسب است. این سنگ در پارک ها و باغ های شخصی نیز علاوه بر ویلا به خوبی قابل استفاده می باشد.

 

ان شا الله در آینده سنگ های بیشتری حضورتان معرفی خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما