مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سنگ ورقه ای مشهد در حراج تابستانی

قیمت سنگ ورقه ای مشهد

قیمت سنگ ورقه ای مشهد اکنون به خاطر شرایط استخراج کاهش یافته، در حراج تابستانی به طور عمده و با تخفیف خرید کامل نقدی عرضه می گردد.

سنگ ورقه ای مشهد دارای چند رنگ است که نوع طوسی تیره، نوک مدادی مایل به مشکی برای کار کف و نما و سنگ ورقه ای قهوه ای تیره تا زرشکی آن برای نما معروف شده اند.

قیمت سنگ ورقه ای مشهد در مقایسه با کیفیت آن بسیار مناسب است. با وجود استحکام و دشواری در استخراج به علت دسترسی مناسب معدن امکان فروش آن به صورت عمده با هماهنگی قبلی امکان پذیر است. به علت محدودیت ایجاد دپو، توصیه می شود، ابتدا سفارش میزان بار را داده تا در تامین به موقع مصالح مورد نیاز شما و مسایل باربری وقفه ای ایجاد نشود.

سنگ ورقه ای مشکی مشهد، شبه گرانیتی و مقاوم است. رنگ آن طیفی بین طوسی نوک مدادی و مشکی متمابل به سبز می باشد. دارای چگالی بالا بوده و قواره ها بین شش تا ده سانتیمتر ضخامت داشته و حدود شش متر مربع را سنگفرش می نماید. انتخابی مناسب برای محوطه سازی پارک های چنگلی می باشد و در اقصی نقاط ایران به کار رفته است. در صورت زیرسازی و اجرای مناسب در تمام اقلیم های گرم و خشک، سرد و کوهستانی سالها به طور مناسبی مقاومت خواهد داشت و به کمترین تعمیرات نیاز دارد.

تنها به خاطر رنگ این سنگ است که برخی مایل به استفاده از آن نیستند. به خاطر خنثی و گرفته بودن رنگ آن را نمی پسندند. قابل ذکر است که استفاده از ترکیبی از سنگ های رنگی یا ایجاد شکل های جالب و یک اجرای استادکارانه، می تواند نظر هر بیننده ای را به خود جلب نماید.

قیمت سنگ ورقه ای مشهد مشکی

علی تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: علی تابش

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09132045650

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: fidastone@gmail.com

مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید