قیمت روز سنگ آنتیک سفید

مجموعه ما در کشور دارای مرکز پخش سنگ آنتیک سفید ارزان قیمت می باشد که مشتریان عزیز می توانند برای خرید انواع سنگ ارزان و با کیفیت به مرکز ما سر بزنند و یا از طریق وب سایت های شرکت نسبت به خرید اینترنتی محصولات مورد نظر خود اقدام کنند. قیمت سنگ آنتیک سفید در وبسایت ما همیشه به روز شده است و مشتریان می توانند با آگاهی کامل اقدام به خرید سنگ سفید یا سایر سنگ ها نمایند.

قیمت روز سنگ آنتیک سفید

کاربرد سنگ آنتیک سفید

کاربرد سنگ آنتیک سفید سنگ سفید آنتیک یک سنگ مرمر سفید لوکس است ، که به دلیل پایه سفید شیری با رگه های خطی خاکستری محبوب است. دانه ریز و فشرده بودن سنگ باعث می شود که در بیشتر شرایط از آن استفاده شود.

سنگ آنتیک سفید به برخی از سنگ مرمرهای نوع Calacatta شبیه است ، اما الگوی آن نرمتر است و فقط اندکی سایه های خاکستری روی زمینه سفید روشن دارد. الگوی طبیعی غیرقابل پیش بینی آن وقتی با فلزهای مسواک شده مانند مس و نقره جفت شود ، زیبا به نظر می رسد و یک طراحی مدرن ایجاد می کند که منحصر به فرد و چشم نواز است.

برای دیوارهای نمای نیمکت یا در کاشی کف استفاده می شود سنگ آنتیک سفید ظرافت خاصی را به پروژه شما می بخشد

سنگ سفید مانند سنگ مرمر به خصوص در دکوراسیون داخلی و گاهی به عنوان تزئینات در فضای باز استفاده می شود ، اگرچه توده ها اغلب بهم متصل می شوند و اغلب فقط می توان تخته های کوچک را محکم کرد.

در گذشته نیز سنگ آنتیک سفید بسیار مورد استفاده سازندگان بنای یادبود امپراتوری بیزانس و عثمانی ها بعد از آنها قرار گرفت. ستون ها و مکشوفات ورد آنتیکو در بناهای تاریخی استانبول معمول است ، که بسیاری از آنها از زمان شهر به عنوان قسطنطنیه به ارث رسیده است. کلیسای یوسطینیان ایاصوفیه ، کلیسای SS. Sergius & Bacchus ، کلیسای Hagios Polyeuctus ، صومعه Saint John Prodromos ‘در Stoudios’ و کلیسای مقدسات همه از سنگ آنتیک سفید به طور گسترده استفاده کردند.

خرید مستقیم سنگ آنتیک سفید

خرید مستقیم سنگ آنتیک سفید خرید مستقیم سنگ آنتیک سفید به قیمت ارزان راه های مختلفی دارد. زمانیکه دست واسطه از عرصه خرید و فروش حذف گردد طبیعی است که قیمت کالا برای افراد ارزانتر تمام خواهد شد زیرا واسطه در این میان سهمی را نیز برای خود برمیگزیند.

برای سفارش و خرید در این زمینه شما میتوانید با مراجعه به سایت خرید آنلاین سنگ چی مقدار و نوع محصول مورد نظر خود را تعیین کنید و پس از آن مسئول فروش برای هماهنگی ادامه مراحل با شما تماس خواهد گرفت.

در صورتی که خرید خود خود را به صورت عمده انجام دهید از تخفیفات نیز برخوردار خواهید گردید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما