مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز سنگ آنتیک بین کابینتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مدل سنگ آنتیک بین کابینتیخرید بهترین سنگ آنتیک بین کابینتی

سنگ آنتیک بین کابینتی نوعی سنگ و مصالح است که امروزه برای دیوار بین کابینتی در آشپزخانه استفاده می شود. استفاده از این نوع سنگ در طراحی و ساخت به شکل مدرن و امروزی بیشتر از گذشته بکار گرفته می شود. نور پردازی که بر روی این نوع از سنگ ها شکل می گیرد باعث می‌شود که زیبایی و جذابیت بیشتری از خود نشان دهند. این سنگ ها در طرح ها و شکل و رنگ های مختلفی در بازار موجود است. در ساخت انواع سنگ های آنتیک بیشتر از قطعات مرمریت و تراورتن استفاده می‌کنند.

قیمت روز سنگ آنتیک بین کابینتی

انواع مدل سنگ آنتیک بین کابینتی

انواع مدل سنگ آنتیک بین کابینتی سنگ آنتیک نوعی از سنگ است که به عنوان سنگ تزیینی در قسمت های مختلف ساختمان به کار گرفته می شود. سنگ آنتیک از خرد شدن سنگ های مختلف با چسباندن آن ها با چسب مخصوص در کنار هم به صورت فشرده به دست می ‌آید. انواع سنگ آنتیک ساده ، آینه ای، طرح دار، طلایی و سفید وجود دارد. انواع سنگ آنتیک وجود دارد به طوری که اندازه های آن ها و رنگ و طرح های مختلفی دارند. در به کار بردن سنگ های آنتیک به گونه ای عمل می شود که برای هر قسمت از دکوراسیون منزل طرح و رنگ خاصی به کار گرفته می شود، برای بهتر جلوه دادن این نوع سنگ در بین کابینت ها بیشتر از نورپردازی استفاده می شود. مدل های مختلفی از سنگ های آنتیک بین کابینتی در بازار امروزه وجود دارد به طوری که این انواع هم از نظروف اندازه و شکل و هم از نظر طرح سطح این نوع از سنگ و همچنین رنگ با هم متفاوت هستند. و همچنین این نوع سنگ ها از نظر سختی و مقاوم بودن هم با هم فرق دارند.

خرید بهترین سنگ آنتیک بین کابینتی

خرید بهترین سنگ آنتیک بین کابینتی سنگ های آنتیک بین کابینتی چون شکل ها و انواع مختلفی دارند و مصالح به کار رفته در ساخت آن ها متفاوت است پس قیمت های آن ها هم متفاوت می‌باشد. خرید سنگ آنتیک با توجه به نوع استفاده از این سنگ که برای چه قسمتی از ساختمان مورد استفاده قرار بگیرد انجام می شود. کلا در قسمت هایی که از آب استفاده می شود مانند آشپزخانه و حمام از این سنگ ها استفاده می شود. بهترین نوع سنگ آنتیک یعنی مقاومت بالایی داشته باشد و مصالح خوب در ساخت آن به کار گرفته شود و وقتی این موارد به خوبی رعایت شود کیفیت و جذابیت سنگ بالا رفته و قیمت سنگ هم بیشتر است نسبت به نوعی از سنگ آنتیک که مقاومت و زیبایی پایین تری دارند. در کل استفاده از این نوع از سنگ ها به صرفه است واز مقاومت بالایی برخوردار هستند. امروزه در نمایشگاه و نمایندگی مخصوص این سنگ ها انواع مختلف آنها در طرح و رنگ و قیمت های مختلف موجود است.

علی تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید