قیمت خرید سنگ مرمر سیاه

یکی از محصولات سنگ که همواره در بسیاری از ساختمان ها به کار برده می شود سنگ مرمر سیاه است ، از این سنگ می توان در مکان هایی به عنوان تزیین و یا نما و در قسمت های دیگر با کاربرد های متفاوت استفاده کرد. این سایت انواع مختلفی از این نوع سنگ را با قیمت ارزان به فروش می رساند . برای خرید این محصول با قیمت مناسب با ما همراه باشید.

قیمت خرید سنگ مرمر سیاه

ابعاد مختلف سنگ مرمر سیاه

ابعاد مختلف سنگ مرمر سیاه سنگ های مرمر نوعی از سنگ های آهکی می باشند که به علت فعل و انفعالاتی در دریاها به این صورت در می آیند، رگه هایی که در این نوع سنگ ها موجود می باشند ناشی از فسیل هایی که در دریاها و غیره روی آن ها شکل گرفته و یا عوامل دیگری می باشد که زیبایی آن ا را منحصر به فرد می کند.

سنگ های مرمر در رنگ های متفاوتی می باشند که یکی از پر کاربرد ترین رنگ های آن رنگ مشکی می باشد ، این رنگ در بسیاری از ساختمان ها در مکان های مختلف کاربرد دارد چرا که هم زیبایی بیش تری دارد و به اصطلاح شیک تر می باشد و هم از لحاظ تمیز ماندن به نسبت دیگر رنگ های سنگ مرمر بهتر می باشد یعنی لکه های رنگ روی این نوع سنگ مشخص نمی باشد.

با توجه به کاربرد های مختلف آن در مکان های متفاوت در ابعاد و اندازه های مختلفی ساخته می شود و به عبارتی در برشکاری های در اندازه های مختلف برش زده می شود.

ابعادی از این سنگ که به عنوان مثال برای سنگ تزیینی ساختمان ها استفاده می شود با ابعادی که برای نمای ساختمان و یا حتی کاربرد در فضای داخلی ساختمان ساخته می شود بسیار متفاوت است .

یکی از عواملی که بر قیمت این سنگ ها تاثیر می گذار همین کاربرد و در نتیجه ابعاد مختلف آن می باشد، چرا که سنگ های برای کاربرد های مختلف دارای ظریف کاری های متفاوتی می باشند.

نماینده فروش سنگ مرمر سیاه

نماینده فروش سنگ مرمر سیاه در ایران و در استان های مختلف فروشگاه های زیادی هستند که انواع سنگ های مرمر را در طرح ها و رنگ های مختلف و با قیمت های متفاوت به فروش می رسانند ، این سایت یکی از مراکزی است که این سنگ ها را و مخصوصا سنگ مرمر سیاه را با قیمت های ارزان عرضه می کند. 

ابعاد سنگ مرمری که در این سایت به فروش می رسد بسیار متنوع می باشد و می توانید برای کاربرد های مختلف نوع و اندازه ی خاصی را که مدنظر دارید از ما خریداری کنید. برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه فروش سنگ سیاه و همچنین اطلاع از آخرین قیمت ها و کیفیت های سنگ ها می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما