Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home/epwmzyqi/domains/sangchi.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 قیمت خرید سنگ تراورتن رگه دار - سنگچی

قیمت خرید سنگ تراورتن رگه دار

سنگ تراورتن، از انواع سنگ آهک می باشد و در دسته بندی سنگ های رسوبی و تزئینی قرار می گیرد.

سنگ تراورتن رگه دار، از انواع سنگ می باشد در روی این سنگ ها خط ها و رگه هایی وجود دارد. این محصول کاربرد های بسیاری دارد و این سنگ ها معمولا در کنار چشمه های آب گرم قابل یافت هستند. قیمت خرید سنگ تراورتن رگه دار با توجه به کارایی ها و قابلیت هایی که دارد مناسب می باشد.

انواع سنگ تراورتن رگه دار کدام اسند؟

انواع سنگ تراورتن رگه دار کدام اسند؟

سنگ تراورتن از زیبا ترین، با کیفیت ترین و پر کاربرد ترین سنگ ها به شمار می آید. وجود رگه هایی بر روی این سنگ ها زیبایی خاصی به این سنگ می دهد.

انواع سنگ رگه دار پر کاربرد ساختمانی در بازار وجود دارند که عبارتند از:

سنگ تراورتن رگه دار شکلاتی بدون موج، کرم بیموج تکاب، سیلور تکاپ، بوکان، دره بخاری چرمی، سراهی سنگی، آتشکوه، قرمز موج دار، بژ روشن حاجی آباد، حاجی آباد، سنگ تراورتن رگه دار گردویی آذرشهر، تچرا، حاجی آباد ابر و باد، سیلور کاشان، دربخاری دی سی، سیلور مسی آذرشهر، دره بخاری، کبریتی، قرز آذرشهر، پیچ دره بخاری، تیتانیوم، سنگ تراورتن رگه دار نمین، عباس آباد، سنگ دودی تکاب، سیلور تیره، سنگ گلدن براون، لیمویی آذرشهر، سنگ همدان و …… .

سنگ های تراورتن انواع بسیاری دارند که به چند مورد آن اشاره کردیم. این محصول از پر استفاده ترین سنگ ها در ساختمان سازی می باشد.

این سنگ ها از رسوبات بجا مانده از غار ها، چشمه های آب گرم، رسوبات کف دریا و رود خانه ها تشکیل می شوند که؛ به صورت تکه های حجیم و وسیع قابل دیدن می باشند. وزن این محصول 2500 کیلو گرم بر متر مکعب می باشد.

این محصول در برابر سرما، گرما، رطوبت، برف و باران مقاوم می باشد. سنگ تراورتن رگه دار در طرح ها و رنگ های متنوعی در بازار موجود هستند.

فروشگاه فروش سنگ تراورتن رگه دار

فروشگاه فروش سنگ تراورتن رگه دار

سنگ تراورتن رگه دار از پر تولید ترین انواع سنگ در کشور می باشد؛ زیرا کارایی های بسیاری دارد. در کشور کارخانه های بسیاری با برند های مختلف وجود دارد که، مشغول تولید سنگ تراورتن رگه دار هستند. این محصول علاوه بر توزیع در داخل کشور به بعضی از کشور های خارجی نیز صادر می شود.

فروشگاه فروش سنگ تراورتن رگه دار محصولات خود را با کیفیت و تنوع بالا در بسته بندی های مختلف به فروش می رساند.

برای خرید این محصول به صورت عمده و جزئی می توانیم به فروشگاه های اینترنتی معتبر مراجعه کنیم و سنگ مورد نظر را خریداری کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما