قیمت خرید سنگ تراورتن رومی

خرید سنگ تراورتن رومی  :

خرید سنگ تراورتن رومی از طریق سایت های مجاز فروش امکان پذیر است . پس از سفارش ، عرضه کنندگان سنگ انتخابی شما را با هر اندازه و کیفیتی که بخواهید در محل مورد نظر شما تحویل می دهند . برای اطلاع از قیمت سنگ تراورتن رومی را می توانید به سایت های مجاز اینترنتی مراجعه کنید و از قیمت آن مطلع شوید.

قیمت خرید سنگ تراورتن رومی

مشخصات سنگ تراورتن رومی

مشخصات سنگ تراورتن رومی

مشخصات سنگ تراورتن رومی : سنگ تراورتن نوعی سنگ آهکی رسوبی است که از کربنات کلسیم ساخته شده و در چشمه های آب گرم کل دنیا این نوع سنگ شکل می گیرد.جنس اولین لایه ی پوسته زمین از کربنات کلسیم است .

به همین دلیل در چشمه های آب گرم این نوع سنگ ها شکل می گیرند.سنگ تراورتن از زمان های خیلی دور در معماری ساختمان ها و کلیسا های روم استفاده می شد.

 مشخصات سنگ رومی : 

چون جنس سنگ تراورتن از آهک می باشد، به دلیل جذب آب توسط آهک، طرفداران زیادی نداشت و جزء ارزان ترین نوع سنگ بود. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی توانسته اند با استفاده از رزین در این سنگ مقاومت آن را در مقابل رطوبت و نوسانات جوی هوا بالا ببرند.

با این شرایط می توان به راحتی از سنگ تراورتن در نمای ساختمان ها استفاده کرد و زیبایی و مقاومت ساختمان را بالا برد. 

سنگ های تراورتن هم عایق صوت هستند و هم عایق حرارتی، بنابراین بهترین گزینه برای استفاده در قسمت های داخلی و خارجی ساختمان ها می باشند.

بیشترین تولید کننده سنگ تراورتن :کشور های ترکیه، ایتالیا، ایران و پرو می باشد. و بیشترین وارد کننده سنگ تراورتن کشور آمریکا می باشد که از طریق کشور های تولید کننده به آمریکا صادر می شود.

 کیفیت سنگ تراورتن بستگی به اندازه و تعداد حفره های روی آن دارد، هرچه تعداد حفره های آن کمتر و اندازه حفره های آن نیز کوچک تر باشد نشان دهنده کیفیت بالای سنگ می باشد.

سنگ تراورتن از سنگ های گرانیتی نرم تر و آسیب پذیر تر است. بنابراین برای اینکه بتوان مقاومت آن را بالا برد بهتر است از سیلر استفاده شود.

سنگ تراورتن در رنگ های طلائی، قهوه ای مایل به قرمز، کرم و قرمز می باشد. بعضی از سنگ های تراورتن دارای رگه های سفید و برخی دارای رگه های سیاه هستند که وجود این رگه ها زیبایی سنگ را چند برابر می کند.

فروشگاه فروش سنگ تراورتن رومی

فروشگاه فروش سنگ تراورتن رومی

فروشگاه فروش سنگ تراورتن رومی محصولات خود را به سراسر کشور ارسال می کند.

این روزها فروشندگان محصولات خود را از طریق سایت های مجاز فروش و درگاه های اینترنتی نیز به فروش می‌رسانند و برای مشتریان راحتی و سهولت دسترسی را فراهم کرده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما