قیمت انواع سنگ ورقه ای ممتاز

قیمت فروش انواع سنگ ورقه ای ممتاز برای کف و نما چقدر است؟ کاربرد سنگ ورقه ای چگونه تعیین می گردد؟

سوالات بالا تنها دو سوال مهم برای خرید سنگ مناسب برای سنگفرش و نمای ساختمان است. سوالات دیگری چون، چه رنگ هایی از سنگ ورقه ای وجود دارد؟ و پاسخ بسیاری سوالات دیگر، برای تهیه مصالح ساختمانی مهمی چون سنگ که لازم است سال ها در نما یا کف حیاط و باغ استفاده شود، لازم است.

سنگ های ساختمانی امروزه تنوع گسترده ای دارند، انواع سنگ های بریده آذرین، گرانیتی، و رسوبی مانند انواع سنگ تراورتن و مرمریت و مرمر مرغوب که بیشتر برای مصارف تزیینی مورد بهره برداری قرار می گیرد. انواع مالون و سنگ ورقه ای و حتی انواع سنگ های مصنوعی مناسب نما، کف و حتی میز آشپزخانه اپن و سنگ های گیوتین، بادبر و بسیاری دیگر.

در این میان سنگ های ورقه ای به خاطر خصوصیات مهمی چون استخراج نسبتا آسان، عدم نیاز به برش و فراوری پیچیده، ایجاد فضای طبیعی و دل نشین و قیمت و کیفیت مناسب و تنوع رنگ و بافت کافی به تازگی مورد توجه ویژه ای برای کارهای عمرانی و ساختمانی قرار گرفته است. بسیاری افراد مایل اند سنگفرش و نمای باغ و ویلا از سنگ مرغوب ورقه ای باشد. شهرداری ها برای احداث پارک های جنگلی از این سنگ استقبال می کنند. کمتر شهری را می توان یافت که سنگ ورقا ای در آن مشهود نباشد، اما چرا برخی از این سنگ ها برای نما و گروهی برای کف مناسب ترند؟

سنگ های ورقه ای طبیعی دارای صفحات شکست و ضعیف در یک جهت هستند. در موقع استخراج هم بسته به مهارت مجری این سنگ ها به شکل ورقه های کوچک و بزرگی شکسته می شود. همچنین از نظر ذاتی برخی سنگ ها مقاوم تر از بعضی دیگر است. از ویژگی های مهم سنگ کف دوام و استحکام بالا و پایداری و تحمل شرایط جوی و بعضا یخبندان فصلی است. سنگ های نما بیشتر لازم است دارای قواره های بزرگ و ظاهر جذاب باشند و تا حدودی نیز در شرایط دمایی مقاوم بوده با سیمان چسبندگی خوبی داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما