قیمت انواع سنگ فیروزه صادراتی

سنگ فیروزه نوعی از سنگ های گران بها و زیباست که در ایران تولید می شود و به کشورهای دیگر هم صادر می شود این سنگها کاربردهای بسیاری را دارند.

از این سنگ ها می توان در ساخت جواهرات و ظروف تزیینی استفاده نمود.قیمت انواع سنگ فیروزه صادراتی را می توان از نمایندگی های آن جویا شد،هر چه فیروزه اصل باشد قیمت آن بالاتر خواهد بود.

قیمت انواع سنگ فیروزه صادراتی

درباره سنگ فیروزه صادراتی چه می دانید؟

درباره سنگ فیروزه صادراتی چه می دانید؟ شاید این سوال پیش آید که درباره سنگ فیروزه صادراتی چه می دانید؟

این سنگ زیبا و با ارزش که چشم بیننده را خیره می کند به قیمت بسیار کمتری به کشورهای دیگر جهان صادر می شود که این فیروزه که به دیگر کشورها صادر می شود سنگ بسیار معروف و مشهوری است که متعلق به ایران است.

سنگ فیروزه محبوبیت خیلی زیادی را در بین مردم دارد،این سنگ از نوع سنگ های قدیمی است که جزو بهترین و با کیفیت ترین سنگ ها می باشد و از آن استفاده های فراوانی می شود. بهترین سنگ فیروزه نوع ایرانی آن می باشد که از نیشابور استخراج می شود و رنگ آن آبی و آبی تیره و مایل به سبز می باشد که رنگ مایل به سبز آن بسیار زیبا است و چشم ها را خیره می کند.

هر چقدر که رنگ سبز در سنگ فیروزه بیشتر باشد ارزش این نوع سنگ هم بیشتر می شود و قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. صادرات سنگ های فیروزه به رشد اقتصاد کشور بسیار کمک کننده است ولی این نوع سنگ که از ارزش جهانی برخوردار است با قیمت بسیار کمی صادر می شود که این نکته جالبی نیست.

توزیع بهترین سنگ فیروزه صادراتی

توزیع بهترین سنگ فیروزه صادراتی توزیع بهترین سنگ فیروزه صادراتی را می توان در تمام شهر ها و استان های کشور پیدا کرد،این سنگ ها را تولید کنندگان به مراکز فروش عرضه می دارند تا به دست مشتریان برسد.

قیمت سنگ فیروزه بستگی به کیفیت و نوع آن دارد رنگ سبز این محصول گران تر از رنگ های آبی آن است،هر چند که نوسانات بازار هم روی قیمت این محصول تاثیر گذار است. اگر این سنگ ها را از معادن و تولید کنندگان آن بتوان خرید بسیار ارزان تر خواهد بود ولی اگر از طریق واسطه گران خریداری شود به قیمت گزاف به دست مشتریان می رسد.

در بازار سودجویان این تقلبی این محصول مرغوب را به مردم با قیمت گران می فروشند که قبل از خرید سنگ فیروزه باید تجربه ای در این زمینه داشته باشیم تا گول سودجویان را نخوریم. این سنگ ها را می توان از وب سایت شرکت های معتبر هم خریداری نمود بدون اینکه بخواهیم وقت و هزینه بیشتری را صرف کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما