قیمت استثنایی سنگ آنتیک جدید

مرکز خرید ما با پتانسیل و توان بسیار بالا و معادن اختصاصی با سالیان تجربه در این حرفه و مهارت بسیار بالا در زمینه تولید انواع سنگ آنتیک جدید مفتخر است به ایجاد یک محیطی شیک برای تمامی نیازمندان سنگ های آنتیک تا بتوانند نیاز مصرف کنندگان این محصول ویژه را برطرف نماید. با توجه به تجربه طولانی مدت در این زمینه و حساسیت جا به جایی این محصول با  شرکت های حمل و نقل خاصی همکاری می کنیم. لذا می توانیم به شما ما اطمینان دهیم که خریدتان به صورت سریع و ارزان تر از قیمت روز سنگ در بازار به دست شما می رسد.

شرکت ما علاوه بر بالا بردن کیفیت سعی داشته ایم تا با قیمت استثنایی سنگ های آنتیک جدید خود را به فروش برسانیم تا بتوانیم همراه شما عزیزان باشیم و باعث افتخار ماست که جزو پر فروش ترین محصولات سنگ آنتیک ایران شده ایم.

قیمت استثنایی سنگ آنتیک جدید

آشنایی بیشتر با سنگ آنتیک جدید

آشنایی بیشتر با سنگ آنتیک جدید

 

سنگ آنتیک یک نوع سنگ است که در کار های ساخت و ساز ساختمان کاربرد فراوانی دارد.این نوع سنگ را از کنار هم قرار دادن خرده سنگ ها تولید می کنیم.در واقع سنگ هایی که از معادن استخراج می شوند شکسته و خرد می شوند و با کنار هم قرار دادن این خرده سنگ ها، سنگ های آنتیک که جنبه تزیینی دارند را تولید می کنیم. بییشترین کاربرد این سنگ ها در نمای داخلی و خارجی ساختمان  همچنین کف پوش ها و حیاط و باغ و سایر مکان ها استفاده می شود.

فروشنده بهترین سنگ آنتیک ارزان

فروشنده بهترین سنگ آنتیک ارزان

همچون سایر محصولات تولید کنندگان سنگ آنتیک نیز نیاز به کنترل کیفیت برای اطمینان از مرغوبیت آن دارد. کارشناسان ما توسط پیشرفته ترین دستگاه ها ، بررسی های لازمه را روی انواع محصولات سنگی تولیدی در مراحل تولید، تهیه و پذیرش در کارخانه انجام می دهند و مواردی از جمله بسته بندی، گونیا بودن و تلورانس آن بررسی می شود.

این مجموعه هم اکنون مفتخر است که با سال ها تلاش و تحقیق در زمینه تولید و فروش سنگ آنتیک توانسته است محصولاتی را مطابق با استانداردهای جهانی و بین المللی وارد بازارهای داخلی و خارجی کند. همچنین ما تجربه همکاری با بسیاری از پیمانکاران، انبوه سازان،  معماران  را داریم و به دلیل شناخت لازم در زمینه تولید انواع  مختلف سنگهای ساختمانی و  دانستن فرایند های صادراتی و همچنین تجربه فراوان در صادرات باعث شده  تا علاوه بر شناخت کامل استانداردهای جهانی ، رضایت مشتریان را جلب نماییم. این محصولات علاوه بر داشتن متقاضی زیاد در داخل کشور در کشور های خارجی نیز متقاضیان سفارش های زیادی را ثبت می‌کنند. ما در هر سال بخش زیادی از تولیدات خود را به کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس از جمله عراق و دبی  و اروپا ارسال می‌کنیم.دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما