فروش مستقیم سنگ گرانیت همدان

سنگ گرانیت همدان از سرد شدن توده های مذاب شکل گرفته است.

این سنگ سخت خیلی مقاوم و با  دوام است. سنگ گرانیت همدان در برابر حرارت مقاوم می باشد.این سنگ مقاومت سایشی بالایی دارد به همین دلیل صیقل پذیری و در خشندگی خاصی را نصیب خود کرده است.

فروش مستقیم سنگ گرانیت همدان

مشخصات سنگ گرانیت همدان

مشخصات سنگ گرانیت همدان تویسرکان که در همدان واقع شده است،علاوه بر این که دارای طبیعتی جذاب و چشم نواز است دارای معادن گرانیت گل پنبه ای می باشد،این مسعله باعث شده این شهر به عنوان شهر معدنی شناخته شود.اما مردم این شهر از این وضعیت راضی نیستند و از آن به عنوان یک فرصت برای اشتغال زایی یاد نمی کنند.آنها این استخراج بی رویه را موجب آسیب رسانی به طبیعت و باغات و درختان آن جا می دانند.رکود بازار نبود نقدینگی کافی و همچنین قدیمی بودن ماشین آلات معدنی باعث شده که معدنکاران با مشکل مواجه شوند.به همین دلیل همدان با وجود زخایر زیاد و ظرفیت بالا در تولید سنگ های گرانیت نتوانسته حرفی برای گفتن داشته باشد.

سنگ گرانیت همدان از مرغوب ترین سنگهای ایران است.از مرغوب ترین سنگ های همدان می توان گرانیت مشکی،کور نفلس،گابر خاکستری و سبز را نام برد.از سنگ گرانیت برای سنگ فرش های خیابان نیز استفاده می کنند.

از مشخصات سنگ گرانیت این است که در مقابل ضربه و فرسایش مقاوم بوده و عوامل محیطی نمی تواند بر روی آن تاثیر بگذارد.گرانیت همدان رنگ بندی های متنوع و مختلفی دارد.سختی بالا و استحکام و طول عمر زیاد از مزایای دیگر این سنگ می باشد اما با وجود مزایایی که گفته شد این سنگ دارای معایبی نیز می باشد گران بودن لکه لکه شدن و… از معایب آن است

سنگ گرانیت که به آن سنگ خارا هم گفته می شود به دلیل استحکام وظرفیت بالا و خیلی زیاد آن کاربردهای فراوانی دارد و یکی از زیباترین سنگ ها به حساب می آید.

این سنگ ها از نظر ظاهری به دو دسته طبیعی و رنگ شده تقسیم می شوند.

تولید کننده سنگ گرانیت همدان

تولید کننده سنگ گرانیت همدان

  • شهر همدان جز برترین تولید کننده سنگ گرانیت بوده که برترین تولیدکنندگان این کالا را با بالاترین کیفیت و درجه مرغوبیت تولید و بعد از تامین نیاز بازارهای داخلی اقدام به صادرات آن به کشورهای دیگر می کنند.

کارخانه های موجود در شهر همدان این محصول را در انواع گوناگون و متنوعی تولید کرده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه و ارایه می کنند.

تولیدکنندگان وشرکت ها این محصول ها را با ویژگی های متفاوتی از لحاظ جنس، ابعاد، ضخامت، وزن و غیره تولید کرده و روانه بازارها می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما