فروش مستقیم سنگ چینی پیاده رو

کارخانه های زیادی در سطح کشور سنگ چینی پیاده رو تولید می کنند. فروش مستقیم این محصولات از طریق نمایندگی ها و سایت های اینترنتی انجام می شود و به دلیل نبود واسطه در بین، بسیار مقرون به صرفه می باشد.

فروش مستقیم سنگ چینی پیاده رو

خصوصیات سنگ چینی مناسب پیاده رو

خصوصیات سنگ چینی مناسب پیاده رو خصوصیات سنگ چینی:

سنگ چینی یکی از بهترین و پر مصرف ترین انواع سنگ پیاده رو می باشد که دارای خواص طبیعی سنگ کریستال است. سنگ چینی از گروه سنگ های مرمریت محسوب می شود که از لحاظ ترکیبات شیمیایی و میزان دگرگونی با هم تفاوت دارند.

سنگ چینی تولید شده معادن ایران است و برخی تصور می کنند که از چین وارد می شود ولی به دلیل اینکه در هنگام ضربه صدای چینی تولید می کند به این اسم، نامگذاری شده است. سنگ چینی معمولا از بلورهای درشت تشکیل شده است و به رنگ سفید یا همراه با هاله زرد تولید می شود.

این سنگ ها رطوبت و آب را به مقدار ناچیزی جذب می کنند، تراکم بالایی دارند، استحکام و مقاومت زیادی در برابر یخبندان، فشار و ضربه دارند و به گونه ای طراحی شده اند که در زمستان لیز و لغزنده نباشند.

سنگ چینی فقط به رنگ سفید تولید می شود و در برابر تابش نور مستقیم آفتاب، دچار رنگ پریدگی نمی شود و دوام و پایداری بالایی دارد.

سطح روی سنگ به روش سنتی و صنعتی تیشه دار می شود و شیارهایی را روی سنگ برای عدم لغزش در هنگام بارش برف ایجاد می کنند و لبه های آن را تراش کاری می نمایند.

کاربرد های دیگر سنگ چینی علاوه بر پیاده روها؛ برای فضای داخلی و خارجی ساختمان ها، راه پله، پاگردها، کف و دیواره های پارکینگ، کف حیاط، هتل ها، مراکز تجاری و…… است.

تولید کننده سنگ چینی پیاده رو

تولید کننده سنگ چینی پیاده رو تولیدکنندگان زیادی در ایران به تولید سنگ پیاده رو مشغول هستند و این محصولات را به صورت عمده و در بسته بندی هایی با ابعاد متفاوت پخش می کنند.

شهر اصفهان یکی از تولید کنندگان سنگ چینی پیاده رو محسوب می شود و انواع سنگ در سایز های مختلف را جهت مصرف، ارائه می دهد. به دلیل تولید فراوان این سنگ ها در داخل کشور، صادرات این نمونه سنگ ها به کشورهای همسایه نیز انجام می شود.

تولید کنندگان سنگ چینی، محصولات خود را در مراکز زیادی از کشور ارسال می کنند تا مصرف کنندگان بدون دردسر و مشکلی آن را تهیه کنند. تولید کنندگان ایرانی علاوه بر رفع نیاز جامعه، سبب اشتغال زایی فراوانی در این زمینه شده اند و چه خوب است که از کالای ایرانی حمایت شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما