مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده سنگ مرمریت زیتونی

آنچه در این مقاله می خوانید...

استحکام سنگ مرمریت زیتونی چگونه است؟کارخانه تولید سنگ مرمریت زیتونی

جهت خرید و فروش سنگ مرمریت زیتونی می توانید از سایت ما بازدید نمایید و با کارشناسان ما در تماس باشید.

فروش عمده سنگ مرمریت زیتونی

استحکام سنگ مرمریت زیتونی چگونه است؟

استحکام سنگ مرمریت زیتونی چگونه است؟

استحکام  سنگ مرمریت خوی چگونه است؟ خوی زیتونی رنگ حاوی زمینه سبز کم رنگ و همراه با موج های نواری بسیار منظم که در رده پایین سنگ خوی زیتونی زمینه رنگی سنگ، بصورت سبز تر می گردد و البته موج های آن هم نا منظم می گردد . سنگ مرمریت خوی شامل چند معدن فعال می باشد که هر کدام از این معادن رنگ و طرح مخصوص به خودش را دارد . تراکم سنگ خوی زیتونی بالا است و ساب و جلای خوبی می پذیرد . سنگ مرمریت خوی زیتونی در سایز تایل و طولی تولید می شود . سنگ خوی کرم بسیار مناسب مکان هایی مانند سنگفرش مکان های پر رفت و آمد و سنگ پله و دیواره های داخل ساختمان است .
انواع و اقسام سنگ مرمریت خوی که تولید و در بازار عرضه می شود عبارتند از:

سنگ خوی کرم ، سنگ خوی رویال ، سنگ خوی طلایی ، سنگ خوی زیتونی ، سنگ خوی بژ ، سنگ خوی گل یخی ، سنگ خوی نسکافه ای ، سنگ خوی قرمز
در ایران درجه بندی سنگ های ویژه ساختمانی استاندارد خاصی ندارد و اصولا تولید کنندگان و عرضه کنندگان سنگ های ساختمانی برای جدا کر دن درجه بندی کیفیت تعریف مخصوص به خود را دارند .
عوامل تعیین کننده درجه و کیفیت سنگ عبارتند از :
انوع سنگ 

نداشتن نا خالصی و پوسیدگی در سنگ

سورت دقیق و حداقل بازی رنگ

قطر سنگ

گونیا بودن سایز سنگ

ساب سنگ

لب گر نبودن سنگ

نوع مواد مصرف شده در مراحل تولید(رزین، اپوکسی، UV، توری پشت سنگ، ساب)

شیوه حمل و نقل و ارسال سنگ

قابل ذکر است که با توجه به موارد گفته شده، استفاده از آن در محوطه ها و فضاهایی که بطور دائمی در معرض رطوبت و عوامل جو آب و هوایی هستند؛ اگر رعایت شرایط خاص نگهداری و فیزیکی مناسب نباید استفاده این سنگ توصیه نمی گردد. یکی از نکته های مهم جهت محافظت از پشت سنگ در مقابل رطوبت و همچنین پاک کردن آلودگی ها از روی سطح سنگ مرمر است که باید به آن توجه گردد.

زیبایی سنگ مرمریت چطور است؟ سنگ مرمر با رنگ های مختلفی پیدا می شود که در سایر سنگ های طبیعی دیده نمی شود. به سبب استحکام و مقاومت این نوع سنگ و همینطور زیبایی بی مثال آن، معماران و طراحان داخلی برای لوکس تر نشان دادن طرح های خود از این نوع سنگ استفاده می کنند. قابل ذکر است که این سنگ به سبب قابلیت صیقل کاری و داشتن سطح صاف و آینه ای به نوعی سنگ محبوب و البته گران قیمت برای مصرف در ساختمان سازی تبدیل شده است. سنگ مرمر به دکوراسیون خانه زیبایی و جلوه خاصی می بخشد و به سبب استحکام بالا و جذابیت زیاد آن ارزش سرمایه گذاری در طراحی داخلی ساختمان را دارد.

 

کارخانه تولید سنگ مرمریت زیتونی

کارخانه تولید سنگ مرمریت زیتونی یکی از بهترین کارخانه تولید سنگ مرمریت زیتونی در شهر خوی شهرستان تبریز قرار دارد که سنگ های با کیفیت تولید می کند.

علی تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید