مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده سنگ تراونیکس محلات

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقاومت سنگ تراونیکس چگونه است؟تولیدی سنگ تراونیکس محلات

سنگ تراونیکس محلات یکی از بهترین و مرغوب ترین سنگهای مورد استفاده در صنعت ساختمان و نما می باشد . این سنگ به علت داشته رگه های قهوه ای و بژ در ساختار خود و عبور نور، در صنعت ساختمان سازی و نماکاری کاربرد فراوانی دارد . سنگ تراونیکس محلات از معادن سنگ استخراج و به بازار عرضه می شود. خریداران عمده این سنگ آن را به صورت عمده یا از طریق مراجعه به محل استخراج آن یا بواسطه فروشندگان عمده که اغلب سنگ فروشان آن منطقه هستند می توانند تهیه نمایند. کسانی که پروژه های ساختمانی بزرگ را در دست احداث دارند و مایل هستند در نمای ساختمان یا کف پوش ، پله یا راهروهای آن از این نوع سنگ استفاده کننده می توانند به صورت حضوری به محل فروش عمده مراجعه و نسبت به خرید حضوری اقدام نمایند. خریدارانی که درمسافت های دورتر هستند می توانند از طریق وب سایت های فروش این توزیع کنندگان اقدام به خرید به صورت آنلاین نمایند.

فروش عمده سنگ تراونیکس محلات

مقاومت سنگ تراونیکس چگونه است؟

مقاومت سنگ تراونیکس چگونه است؟ مقاومت سنگ تراونیکس به علت داشتن رگه های از سنگ تراورتن و مرمر مطلوب بوده و مورد پسند طراحان ساختمان می باشد . این سنگ دارای رنگ کرم با رگه های بژ و قهوه ای سنگ تراورتن و مرمراست که ازنوع سنگهای رسوبی بوده که دارای مقاومت زیادی دربرابر سایش وفشار می باشد . درهنگام برش نیز این سنگ جزء سنگهایی است که تراش خوبی داشته و به صرفه است . به علت مقاومت مناسب این سنگ آن را در سرویس های بهداشتی ، دکوراسیون داخلی ، گلدان و مجسمه و سنگ فرش سالن های ورودی استفاده می کنند . یکی دیگرازخاصیت های این سنگ نورگذربودن آن است که زیبایی خاصی به این نوع سنگ می دهد . درکل مقاومت سنگ تراونیکس همانند مقاومت سنگ تراورتن و مرمر می باشد چرا که این دو سنگ به صورت رگه های درآن رسوب کرده و مقاومت آن را بالا برده است . 

تولیدی سنگ تراونیکس محلات

تولیدی سنگ تراونیکس محلات تولیدی سنگ محلات انواع سنگهای تراونیکس را در تراش های متفاوت تولید و به بازار عرضه می کنند. این سنگ با داشتن رگه های از جنس مرمر و یا تراورتن به صورت طبیعی جلوه ویژه ای دربین دیگر سنگهای استفاده شده در صنعت ساختمان دارد. داشتن سطح صیقلی ، نداشتن شکستگی در سنگ ، ضخامت مناسب در برش از مواردی است که تولید کنندگان این نوع سنگ می بایست به آن توجه نمایند. شهرهای نطنز،یزد،اصفهان در تولید این سنگ سهمی در بازار فروش دارند ولی سنگ تراونیکس محلات به علت استحکام بالا و مقاومت در برابر سایش، سطح صاف و زیبایی طبیعی دارای هواداران زیادی می باشد . 

علی تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید