فروش عمده سنگ آنتیک گیوتین 2 سانتی صادراتی

سنگ آنتیک گیوتین 2 سانتی یکی از انواع سنگ های مورد استفاده در ساخت و ساز می باشد. این نوع سنگ در واقع ضایعات سنگ های تراورتن، مرمریت و… است که در رنگ های متنوع در طراحی دکوراسیون محل کار و منازل جلوه ای بی نظیر به محیط می بخشد.

فروش عمده سنگ آنتیک گیوتین 2 سانتی صادراتی

موارد استفاده از سنگ آنتیک گیوتین 2 سانتی

موارد استفاده از سنگ آنتیک گیوتین 2 سانتی

بسیاری از افراد در بازار سنگ آنتیک گیوتین را با نام سنگ قیچی می شناسند که با توجه به منشا این نوع سنگ این نوع نام گذاری خیلی بی ربط نیست چرا که سنگ آنتیک در واقع ضایعات و قطعات شکسته و دور ریز و خرد شده سنگ های با ارزش ساختمانی مانند تراورتن، مرمریت، گرانیت و… می باشد.
اگرچه این ضایعات در کارگاه به نظر بی ارزش می آیند اما وقتی از طریق ملات‌های مخصوص که اغلب آنها بر پایه رزین هستند در کنار هم قرار می گیرند منظره ای بی بدیل در منزل یا اتاق کار شما پدید می آورند.
در واقع سنگ آنتیک در دهه های گذشته و در حدود 60 سال پیش در کشورهای دیگر کاربرد داشته است اما به دلیل وفور سنگ های طبیعی در ایران استفاده از ضایعات خیلی مقرون به صرفه نبود اما با افزایش نرخ سنگ کشور ما هم به سمت استفاده از ضایعات سنگ های با ارزش روی آورد.
سنگ آنتیک با ترکیب بندی رنگ های مختلف رنگ بندی های طبیعی و خاصی ایجاد می کنند که بسته به سلیقه افراد می تواند بخشی از دیوار منزل، فضای زیر اپن آشپزخانه، اتاق خواب، فضای بین کابینت‌ها و حتی نمای ساختمان‌ها باشد.
برخلاف کاغذ دیواری که بسیاری از آنها غیرقابل شست و شو می باشد به دلیل جنس این دیوار پوش که سنگ می باشد به راحتی می توانید با کمی آب و صابون آنها را تمیز کرده و برق اندازید بنابراین در هنگام استفاده از آنها برای آشپزخانه نگران روغنی شدن و کثیف شدن آنها نباشید.

خرید سنگ آنتیک گیوتین 2 سانتی رنگ بژ

خرید سنگ آنتیک گیوتین 2 سانتی رنگ بژ

برای خرید انواع سنگ آنتیک گیوتین در وهله اول می توانید به سنگ فروشی‌ها و فروشگاه‌هایی که به فروش سنگ گیوتین و مصالح ساختمانی مراجعه کنید که در این صورت هزینه نقل و انتقال سنگ‌ها و بردن بار بر عهده مشتری خواهد بود.
اما پیشنهاد بهتر برای شما خرید به صورت مستقیم است که نه تنها به علت حذف واسطه‌ها و دلالان هزینه نهایی محصول برای کاربران کاهش خواهد یافت همچنین با جست و جو در سایت‌های فروشنده به راحتی با انواع سنگ های آنتیک گیوتین در رنگ‌ها، طرح‌های و جنس های مختلف مرمر، تراورتن و… آشنا خواهید شد و می توانید متناسب با سلیقه خود هر کدام را که با بودجه خود همگون می بینید انتخاب فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما