فروش سنگ ورقه ای مرغوب

فروش سنگ ورقه ای مرغوب بهترین معادن سنگ نقاط مختلف کشور، به قیمت مناسب به طور عمده و خرده فروشی آغاز شده است.

سنگ ورقه ای یکی از مصالح ساختمانی باارزش است. از این سنگ برای ساخت محوطه های عمومی چون پارک های جنگلی و یا املاک خصوصی مانند باغ و ویلا به فراوانی استفاده می شود. در ادامه تعدادی از انواع باکیفیت سنگ ورقه ای را که برای فروش بر اساس سفارش مشتری آماده می شوند را معرفی می نماییم.

سنگ ورقه ای سبز یشمی

سنگ سبز یشمی نوعی سنگ شبه گرانیتی کمی دگرگون شده است. در نگاه اول شباهت زیادی به توفیت سبز کرج دارد که در تهران و اطراف برای ساخت دیوار از آن استفاده شده است. ای با نگاه دقیق تر تفاوت ها آشکار می گردد. فروش سنگ ورقه ای سبز سلفچگان به صورت تنی می باشد و هر تن حدود 7 متر مربع را پوشش می دهد پس بر خلاف توف سبز که مالون از آن استخراج می شود، سنگ سلفچگان سنگی ورقه ای و مناسب کف است. البته انواع درجه دو و سه این سنگ برای ساخت دیوار و پی سازی به کار می رود. نوع درجه یک آن نما و سنگفرشی مقاوم و زیبا ایجاد می کند.

 

فروش سنگ ورقه ای

 

ضخامت عمده قواره ها بین شش تا ده سانتیمتر می باشد. قواره های چهار تا شش سانتیمتر و نازکتر به صورت متری به فروش می رسد.

 

سنگ ورقه ای نوک مدادی – مشکی مشهد

فروش سنگ ورقه ای خاکستری، نوک مدادی تیره تا مشکی مشهد نیز به صورت قواره های در هم تنی می باشد. این سنگ ورقه ای دارای قواره های بزرگ با ضخامت متوسط شش تا ده سانتیمتر می باشد. سنگی شبه گرانیتی و مقاوم بوده برای کف و نما به کار می رود.

توصیه می شود در موقع انتخاب نمونه این سنگ را مشاهده و رنگ آن را بپسندید چرا که به خاطر رنگ خنثی این سنگ بعضی مشتریان این سنگ باکیفیت را نمی پسندند، توصیه کاربردی استفاده از این سنگ همراه سایر سنگ های ورقه ای مناسب می باشد تا انرژی و نشاط کافی را به فضا بدهد.

 

 

فروش سنگ ورقه ای مشهد

 

سنگ ورقه ای زرد کاشان

سنگ زرد کاشان برای کف بسیار مناسب است. این سنگ دگرگونی دارای بافت متراکمی بوده و درز و شکاف های آن به طور عمده در اثر تبلور مجدد پر شده است.

گاهی ساخت موزاییکی هم در این سنگ ورقه ای دیده می شود. بیشتر قواره ها به آسانی ورقه ای می شود، ولی برخی نیاز به برش مختصری دارد. ضخامت شش تا ده سانتیمتری به صورت در هم تنی به فروش می رسد. قواره های نازکتر معمولا به صورت متری و جداگانه به فروش می رسد.

 

فروش انواع سنگ ورقه ای

 

سنگ ورقه ای سبز آبی ساوه همدان

فروش سنگ ورقه ای سبز فیروزه ای ساوه همدان معمولا به صورت متری و برای نما می باشد.

ضخامت آن به طور متوسط بین چهار تا هفت سانتیمتر است. رنگ این سنگ در طیفی بین آبی تا سبز فیروزه ای تیره و روشن تغییر می نماید.

 

فروش سنگ ورقه ای سبزآبی

 

سنگ ورقه ای قرمز جگری

سنگ ورقه ای قرمز جگری نیز در معادن اطراف کاشان استخراج می گردد. این سنگ برای نما بیشتر توصیه می شود و دارای مالون و سنگ ورقه ای است. البته معادن مشابه آن در سایر نقاط نیز وجود دارند ولی این سنگ به علت قرارگیری در مرکزیت ایران معروف تر شده است. دارای طیف رنگی می باشد و معمولا به صورت در هم تنی در قواره های مختلف دستچین و بفروش می رسد.

فروش سنگ ورقه ای نما قرمز جگری

 

 

به علت محدودیت های تولید سنگ ورقه ای، توصیه می شود کمی زود تر نسبت به سفارش آن اقدام نمایید، تا با مشکلات باربری مواجه نشویم.

سنگ های ورقه ای انواع بسیاری دارند که ان شا الله در آینده معرفی خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما