فروش سنگ تایل گرانیت باکیفیت ایرانی

فروش سنگ تایل گرانیت و سایر سنگ های باکیفیت ایرانی با قیمت مناسب و تخفیف خرید نقدی به طور عمده آغاز شد.
اگر فرصت دارید شاید مطالب فوق برایتان جالب باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در سالهای گذشته برای سنگفرش سالن های پرتردد، چون ایستگاه های قطار و مترو، سالن ترانزیت فرودگاه ها و بسیاری مناطق دیگر از سنگ های آذرین استفاده می کردند.
سنگ های طبیعی به ویژه انواع سنگ گرانیت دارای ارزش بالایی هستند و بهتر است در جاهایی استفاده شوند که ماندگاری بالایی داشته باشد.

متاسفانه به علت پخش شایعات وجود مواد پرتوزای رادیواکتیو و خطرات آن، در سال های اخیر فروش سنگ تایل گرانیتی کاهش قابل توجهی داشته است.

عوامل متعددی چون کمبود تولید به علت هزینه های سرسام آور برش و فرآوری سنگ گرانیت و کاهش شدید تقاضا در بازار سنگ های ساختمانی به علت رکود ساخت و ساز، همچنین شایعاتی چون دارا بودن مواد رادیواکتیو، باعث کاهش استفاده از این سنگ زیبا شده است.

فروش سنگ تایل گرانیت

از نظر فنی به کار بردن سنگ های آذرین و از جمله گرانیت ها در اماکن پزشکی مانند بیمارستان ها و درمانگاه ها به علت دلایل بهداشتی مناسب نیست و بهتر است از سایر سنگ ها و یا سنگهای مصنوعی مخصوص، که مقاومت قابل توجهی در مقابل اسید ها و مواد دیگر دارند، استفاده شود.

در ساختمان های اداری، تجاری و حتی مسکونی استفاده متعادل از سنگ گرانیت بلامانع است.

فروش سنگ تایل گرانیت به صورت غیرحضوری

امکان فروش سنگ تایل به علت سهولت نسبی در بسته بندی و پالت های استاندارد ساده تر از اسلب و یا قواره های طولی است.
اما برش و صاف کردن تمام جوانب باعث افزایش زمان برش و دیرتر آماده شده محصول می گردد.
بنابراین برای تحویل به موقع از شما خواهش می کنیم هرچه زودتر درخواست خود را اطلاع دهید و ثبت سفارش کنید تا با تاخیر و مشکلات کمتری روبرو شویم.

فروش سنگ تایل گرانیت درجه یک

امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی، حضوری و آنلاین امکان داشته، به زودی زیرساخت های لازم برای تسویه حساب آنلاین توسط درگاه امن اینترنتی نیز برای سهولت بیشتر، راه اندازی خواهد شد.

برای اطلاع از قیمت و سایر شرایط فروش با مدیر فروش در ارتباط باشید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما