فروشگاه فروش سنگ گرانیت سفید

از نمونه های سنگ آذرین، سنگ گرانیت را می توان نام برد، در این سنگ دانه های متوسط و درشت در کنار هم قرار گرفته اند که ترکیبی از فلدسپات، کوارتز، میکا و کانیها است؛ شاید سوال شما این باشد که این سنگ آتشفشانی چگونه به زمین می رسد و در چه شرایطی به وجود می آید؟! بر اثر فوران ماگما و پس از سرد شدن، در عمق یک الی یک و نیم متری در زیر زمین تشکیل می شود؛ رنگ سنگ به عواملی هم چون: کانی و شیمی بستگی دارد و به رنگ های سفید، صورتی، طوسی، سیاه و… در طبیعت موجود است، یکی از منابع سنگ گرانیت سفید کشور در شهر نطنز می باشد.

فروشگاه فروش سنگ گرانیت سفید

ویژگی انواع سنگ گرانیت چیست؟

ویژگی انواع سنگ گرانیت چیست؟

سنگ گرانیت علاوه بر زمین، در کف اقیانوس ها هم دیده می شود ولی فراوانی آن در روی زمین بیشتر بوده و البته دسترسی راحت تری هم دارد، امروزه در نمای ساختمان ها، راه پله ها، نمای کابینت ها و آشپزخانه، دیوارهای مترو، سنگ قبرها، پیاده روها، پارکینگ خانه ها و… می توان سنگ های گرانیت سفید زیبا را مشاهده کرد، در عصر حاضر استفاده از سنگ گرانیت زیبایی و مقاومت نمای ساختمان ها و دیگر موارد را چند برابر کرده و تمایل مردم به خرید این نوع سنگ افزایش یافته است، هم چنین باید بگوییم که: سنگ گرانیت در مقایسه با سنگ های آهکی مقاومت بیشتری دارد.

انواع سنگ گرانیت از نظر تنوع رنگ در 4 دسته تقسیم بندی می شود:

 1. گرانیت طوسی
 2. گرانیت شکلاتی
 3. گرانیت مشکی
 4. گرانیت قرمز
  گرانیت سفید در دسته گرانیت طوسی قرار می گیرد.

چند مورد از مزایای سنگ گرانیت به شرح زیر می باشد:

 • مقاومت در برابر حرارت
 • مقاومت در برابر نفوذ آب
 • زیبایی چشمگیر
 • مقاومت در برابر خوردگی
 • مقاومت فشاری بالا
 • سنگین وزنی
 • بهترین عایق صوتی
 • تنوع بالا

چند مورد از معادن سنگ گرانیت سفید مانند: معدن سنگ گرانیت محمدی و معدن سنگ گرانیت علیزاده و… در شهر نطنز اصفهان قرار دارد، این شهر یکی از تولیدکنندگان با کیفیت سنگ سفید کشور است و در زمینه صادرات سنگ گرانیت هم جایگاه خوبی دارد و جالب است بدانید کشور ما در زمینه تنوع سنگ های ساختمانی در رتبه اول و هم چنین در زمینه سنگهای ساختمانی و تزئینی در رتبه چهارم جهان است.

ویژگی های منحصر به فرد این سنگ نسبت به دیگر سنگها باعث شده تا در پروژه های اداری، مسکونی و تجاری یکی از سنگ های پر کاربرد و پرفروش باشد.

تولیدکننده سنگ گرانیت سفید

تولیدکننده سنگ گرانیت سفید شرکت ما در زمینه تولیدکننده سنگ این امکان را برای شما فراهم کرده که با عرضه مستقیم و بدون واسطه سنگ، دسترسی و سفارش را برای شما راحت تر کند و از هزینه های شما بکاهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص سفارش سنگ می توانید در سایت، از طریق راه های ارتباطی پیام دهید یا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما