مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه عرضه سنگ گرانیت ضخیم

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقاومت سنگ گرانیت ضخیم چگونه است؟مراکز پخش سنگ گرانیت ضخیم

فروشگاه عرضه سنگ گرانیت ضخیم توانسته با عرضه این محصول سود خوبی را کسب کند. سنگ یکی از محکم ترین مصالح ساختمانی می باشد که در انواع مختلفی تولید می شود. از این محصول هم می توان داخل ساختمان هم می توان بیرون از ساختمان استفاده کرد.

فروشگاه عرضه سنگ گرانیت ضخیم

مقاومت سنگ گرانیت ضخیم چگونه است؟

مقاومت سنگ گرانیت ضخیم چگونه است؟

مقاومت سنگ ضخیم گرانیت فوق العاده می باشد. به طوری که استحکام و مقاومت آن نسبت به سنگ های مر مر و تراورتن بیشتر می باشد. علاوه بر استحکام این محصول دارای خاصیت صیقل پذیری بی نظیری می باشد. این محصول در رنگ بندی های مختلفی وجود دارد که می توان به رنگ قرمز، سیاه، قهوه ای، شکلاتی، صورتی، آبی و سبز اشاره کرد. از این نمونه سنگ می توان هم بیرون از ساختمان هم داخل ساختمان استفاده کرد. به عنوان نمونه می توان برای نمای ساختمان، سنگ فرش، روکابینتی، راه پله و..ِِ. از این محصول استفاده کرد. برای سنگ پله باید از سنگ گرانیت استفاده کنیم. چون پله مکانی می باشد که رفت و آمد زیادی از آن می شود و استفاده از این نمونه محصول از ایجاد سابیدگی سنگ پله جلوگیری می کند. چون مقاومت این نمونه محصول بی نظیر می باشد. 

از انواع سنگ های گرانیت به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • سنگ گرانیت مشکی نطنز: این نمونه سنگ از معادن مختلفی که در شهر نطنز وجود دارد استخراج می شود. به خاطر همین از نظر رنگ با هم متفاوت می باشند. به عنوان نمونه برخی از این سنگ ها دارای رنگی مشکی با خط های سفید می باشند. اما برخی دیگر رنگ مشکی خالص دارند. به هر حال از نظر کیفیت هیچ تفاوتی با هم ندارند. یعنی همه آن ها در مقابل سایش مقاوم می باشند و جذب آب به روی آن ها بسیار کم است. از این نمونه محصول بیشتر به عنوان کفپوش استفاده می کنند.
  • سنگ گرانیت توییسرکان همدان: این سنگ رنگی مشکی دارد و مقامت و استحکام خوبی هم دارد و خاصیت ساب پذیری فوق العاده ایی دارد. از این محصول می توان به عنوان کف پوش، سنگ راه پله و پله استفاده کرد.
  • سنگ گرانیت همدان: رنگ این نمونه از سنگ گرانیت نطنز روشن تر می باشد و مقاومت خوبی دارد. برای کانتر آشپزخانه و راه پله ها می توان از این نمونه استفاده کرد.

مراکز پخش سنگ گرانیت ضخیم

مراکز پخش سنگ گرانیت ضخیم

مراکز پخش سنگ گرانیت ضخیم توانسته اند بازار فروش خوبی را کسب کنند. این نمونه محصول در برابر گرما، سرما، تغییرات دمای مقاومت خارق العاده ایی دارد. به همین دلیل می توان به عنوان سنگ نما از آن استفاده کرد. علاوه بر این دارای رنگ و طرح های متنوعی می باشد و می توان با حق انتخاب بیشتری آن ها را خرید کنیم.

علی تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید