فروشگاه عرضه سنگ گرانیت روشن

بخش عمده پوسته قاره ایی زمین را سنگ گرانیت یا خارا تشکیل می دهد که از سنگ های نمادین کره زمین محسوب می شود.دانه های معدنی بزرگ و متوسط در سنگ گرانیت با استحکام بالا در کنار یکدیگر قرار گرفته اند به طوری که به وضوح قابل مشاهده هستند. وجود عناصری مانند کوارتز و فلدسپات در سنگ گرانیت سبب ایجاد رنگ های روشن شدن  در این سنگ می شوند. سنگ گرانیت را از نظر رنگ می توان به انواع سنگ گرانیت روشن و سنگ گرانیت تیره تقسیم بندی کرد.

فروشگاه عرضه سنگ گرانیت روشن

مواد اولیه در ساخت سنگ گرانیت روشن

مواد اولیه در ساخت سنگ گرانیت روشن  مواد اولیه سنگ گرانیت یا خارا از عناصری چون کوارتز و فلدسپات و میکا ساخته شده و دارای دانه های درشت و متوسط می باشد.این سنگ آذرین به خاطر وجود عناصر ذکر شده بسیار مستحکم بوده و در مقابل باران های اسیدی و فرسایش بسیار مقاوم می باشد. مستحکم بودن این سنگ سبب شده تا از آن برای مصالح ساختمانی و کف و پله ها به کار رود.از مزیت های دیگر سنگ گرانیت می توان به عدم نفوذ آب در آن اشاره کرد که به دلیل ساختار و استحکام آن آب به راحتی در آن نفوذ نمی کند و اگر مواد شیمیایی برروی آن ریخته شود به راحتی آسیب نمی بیند. سنگ گرانیت برخلاف دیگر سنگ ها به جهت استحکام آن استفاده از آن در ساختمان ها در هر فضایی وجود دارد. سنگ گرانیت از سرد شدن توده های مذاب که ماگما نام دارند تشکیل می شود. از این سنگ بیشتر برای ساخت پله ها و نمای ساختمان ها و کف پوش معابر و به صورت سنگ قبر نیز استفاده می شود. سنگ گرانیت دارای قابلیت صیقل پذیری بالایی می باشد و در کنار مصالحی چون فولاد و چوب و حتی شیشه به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد. 

راهنمای خرید سنگ گرانیت روشن

راهنمای خرید سنگ گرانیت روشن سنگ گرانیت به جهت آنکه منابع آن در کشور به وفور یافت می شود نسبت به سایر سنگ ها از قیمت مناسبی نیز برخوردار است و هزینه های نگهداری آن با توجه به مقاومت آن کمتر است. این سایت در نظر دارد تا ضمن قرار دادن راهنمای خرید سنگ از طریق آنلاین برای کمک به مشتریان جهت آشنایی با انواع سنگ های گرانیت با معرفی بهترین و با کیفیت ترین سنگ های گرانیتی موجود در بازار چه به صورت حضوری و چه از طریق آنلاین ضمن جلب رضایت مشتریان و کمک به آنان برای خریدی مطمئن و آسان با قیمتی مناسب انواع سنگ گرانیت و دیگر سنگ های تزئینی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما