مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه عرضه سنگ تراورتن همدان

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت سنگ تراورتن همدان مراکز پخش سنگ تراورتن همدان
  • نام سنـگ تراورتن  از شهر تربیولی ایتالیا گرفته شده است.  محل تشکیل این سنگ در سـطح زمین است . یا در آن چشمه های سوزانست که آب آنها را در حال تبخیر شدن است . معدن سنگ تراورتن  همدان معروف میباشد. همچنین بخاطر تنوع در سنگ طرفداران زیادی درخواست کرده اند . همچنین این سنگ از معادن و سنگ بُری های استان همدان به بازارهای خارجی نیز منتقل می شود یکی از صنایع معرف همـدان انواع سـنگ های تزئینی و ساختمانی و از جمله( سنـگ های تراورتن و مـرمـر ) هستند.

فروشگاه عرضه سنگ تراورتن همدان

کیفیت سنگ تراورتن همدان

کیفیت سنگ تراورتن همدان کیفیت سنگ همدان: یکی از بهترین نوع سنگ است که کیفیت و دوام و همچنین قیمت بالاتری دارد . این سنگ تنوع زیادی از نظر طرح و رنگ دارد . و سنگ تراورتن به دلیل حفره های کوچک و طبیعی بر روی سطح سنـگ  و برای تزیین نماهای داخلی و می‌توان برای پوشش دیوار و کفپوش شومینه های کوچک کاربرد دارد. برچسب های این سنگ تراورتن: بی موج همدان _ سنگ تراورتن همدان _ قیمت سنـگ تراورتن است.

سنـگ تراورتن همدان برای محل کار به مکان و ضخامت و طراحی سنگ با چه فرمی میتوان ان را با قیمت عمده خریداری کنیم. مثلا برخی از  سنگ تراوتن با ابعاد خاص برای پله بکار می رود و برای نمای ساختمان از سنگ تراورتن رزین خورده ضد نفوذ اب بکار میتوان ببرید و برای انواع جاهایی که میخواهید سنگ بکار ببرید با ابعاد خاص یا طرح و رنگ دلخواه میتوانید از سنگ تراورتن همدان انتخاب کنید. پفکی بودن و سورت بالای ان اشاره کرد.( تعداد سورت سنگ تراورتن 5سورت میباشد)  .از مزایای این سنگ: به نمونه های مشابه یا کم سوراخ بودن ان نیز اشاره کرد .

سنگ تراورتن در درجه های بالا و به صورت بدون موج در نمای ساختمان بکار برده و در درجه های پایین تر در سایر قسمت ها ساختمان از جمله دیواره ها وکف و… کاربرد دارند.

  1. این سنگ عوامل تاثیر گذار مانند:
  2. رنگ 
  3. مقدار خالص بودن سنگ
  4.  میزان خالصی
  5.  ابعاد
  6.  کیفیت فراوری و… در قیمت آن دارد.ویژگی های سنگ تراورتن شکلاتی همدان را میتوان: مقاومت سایشی زیاد _ شفافیت بالا _ رنگ ثابت در معرض نور آفتاب نام برد.از همه مهم‌تر چسبندگی خوبی که با ملات دارد باعث می گردد که سنگ از مواد (ملات) بهم بچسبند و به هیچ عنوان جدانشوند.

 معمولا قیمت های به مرور زمان افزایش قیمت پیدا میکند و برحسب  پروژه های داخل کشور ویا خارج از کشور  به صورت عمده خرید و فروش می شود و همین تنوع ایجاد میشود که طرفداران این سنگ به مرور زمان افزایش پیدا می کند. 

مراکز پخش سنگ تراورتن همدان

مراکز پخش سنگ تراورتن همدان مراکز پخش سنگ تراورتن:

  1. همدان
  2. تهران
  3. اراک  
علی تابش

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه سنگچی شما را به خرید بهترین محصولات گرانیت و مرمریت و کریستال دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید