فروشگاه عرضه سنگ تراورتن همدان

  • نام سنـگ تراورتن  از شهر تربیولی ایتالیا گرفته شده است.  محل تشکیل این سنگ در سـطح زمین است . یا در آن چشمه های سوزانست که آب آنها را در حال تبخیر شدن است . معدن سنگ تراورتن  همدان معروف میباشد. همچنین بخاطر تنوع در سنگ طرفداران زیادی درخواست کرده اند . همچنین این سنگ از معادن و سنگ بُری های استان همدان به بازارهای خارجی نیز منتقل می شود یکی از صنایع معرف همـدان انواع سـنگ های تزئینی و ساختمانی و از جمله( سنـگ های تراورتن و مـرمـر ) هستند.

فروشگاه عرضه سنگ تراورتن همدان

کیفیت سنگ تراورتن همدان

کیفیت سنگ تراورتن همدان کیفیت سنگ همدان: یکی از بهترین نوع سنگ است که کیفیت و دوام و همچنین قیمت بالاتری دارد . این سنگ تنوع زیادی از نظر طرح و رنگ دارد . و سنگ تراورتن به دلیل حفره های کوچک و طبیعی بر روی سطح سنـگ  و برای تزیین نماهای داخلی و می‌توان برای پوشش دیوار و کفپوش شومینه های کوچک کاربرد دارد. برچسب های این سنگ تراورتن: بی موج همدان _ سنگ تراورتن همدان _ قیمت سنـگ تراورتن است.

سنـگ تراورتن همدان برای محل کار به مکان و ضخامت و طراحی سنگ با چه فرمی میتوان ان را با قیمت عمده خریداری کنیم. مثلا برخی از  سنگ تراوتن با ابعاد خاص برای پله بکار می رود و برای نمای ساختمان از سنگ تراورتن رزین خورده ضد نفوذ اب بکار میتوان ببرید و برای انواع جاهایی که میخواهید سنگ بکار ببرید با ابعاد خاص یا طرح و رنگ دلخواه میتوانید از سنگ تراورتن همدان انتخاب کنید. پفکی بودن و سورت بالای ان اشاره کرد.( تعداد سورت سنگ تراورتن 5سورت میباشد)  .از مزایای این سنگ: به نمونه های مشابه یا کم سوراخ بودن ان نیز اشاره کرد .

سنگ تراورتن در درجه های بالا و به صورت بدون موج در نمای ساختمان بکار برده و در درجه های پایین تر در سایر قسمت ها ساختمان از جمله دیواره ها وکف و… کاربرد دارند.

  1. این سنگ عوامل تاثیر گذار مانند:
  2. رنگ 
  3. مقدار خالص بودن سنگ
  4.  میزان خالصی
  5.  ابعاد
  6.  کیفیت فراوری و… در قیمت آن دارد.ویژگی های سنگ تراورتن شکلاتی همدان را میتوان: مقاومت سایشی زیاد _ شفافیت بالا _ رنگ ثابت در معرض نور آفتاب نام برد.از همه مهم‌تر چسبندگی خوبی که با ملات دارد باعث می گردد که سنگ از مواد (ملات) بهم بچسبند و به هیچ عنوان جدانشوند.

 معمولا قیمت های به مرور زمان افزایش قیمت پیدا میکند و برحسب  پروژه های داخل کشور ویا خارج از کشور  به صورت عمده خرید و فروش می شود و همین تنوع ایجاد میشود که طرفداران این سنگ به مرور زمان افزایش پیدا می کند. 

مراکز پخش سنگ تراورتن همدان

مراکز پخش سنگ تراورتن همدان مراکز پخش سنگ تراورتن:

  1. همدان
  2. تهران
  3. اراک  

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما