فروشگاه عرضه سنگ تراورتن مشکی

سنگ تراورتن یک نوع سنگ ساختمانی آهکی است که در جریان فعالیت آب سرد و گرم تشکل می شود. بافت آن متخلخل و لایه لایه بوده و به دو صورت بی موج و موج دار، برش داده می شود. این سنگ صیقل پذیر بوده و رنگ آن ثابت می ماند. از ویژگی های این سنگ می توان به مقاومت بالا، تنوع رنگ بندی، سبک بودن، چسبندگی بالا و غیره را نام برد. سنگ تراورتن مشکی در این فروشگاه به صورت عمده عرضه می شود و شما می توانید با مراجعه به این مجموعه خرید خود را ثبت نمایید.

فروشگاه عرضه سنگ تراورتن مشکی

مشخصات فنی سنگ تراورتن مشکی

مشخصات فنی سنگ تراورتن مشکی از سنگ های مختلفی در جهت نما و داخل ساختمانها استفاده می شود که سنگ تراورتن مشکی نیز یکی از آنان است.

سنگ تراورتن دارای حفره های زیادی بوده و کاربرد آن برای راه پله به صورت خام و با وجود همان حفره ها انجام گرفته و یا به این صورت که حفره ها را با سیمان یا اپوکسی می پوشانند.

از رنگ های این نوع سنگ می توان به قهوه ای طلایی و رنگ عاج فیل اشاره کرد.

برخی از سنگ های تراورتن دارای زمینه ای دودی و رگه ای طلایی یا سفید در درون خود هستند و به دو صورت بی موج و موج دار برش می خورند و هر کدام زیبایی خود را دارند.

این نوع سنگ ها به صور مختلفی سورت می شوند که از میان آنها می توان به تراورتن خرمایی، مسی و سیلور اشاره کرد.

از مشخصات فنی سنگ تراورتن مشکی می توان به مقاوم بودن آن در مقابل گرما، کاربرد آن در راه پله و ستون، استحکام فوق العاده، نداشتن خلل و فرج و غیره اشاره کرد.

از سنگ چینی تراورتن در سرویس های بهداشتی و آشپزخانه نیز می توان استفاده کرد پس باید سنگی انتخاب شود که آب بسیار کمی را به خود جذب کرده و باعث شوره زدگی آن نشود.

مراکز پخش سنگ تراورتن مشکی

مراکز پخش سنگ تراورتن مشکی پخش سنگ روتایل و تراورتن مشکی در این مرکز به صورت عمده انجام می گیرد و می توان آن را به قیمت درب کارخانه و از این مرکز تهیه نمود.

این محصولات صنعتی را می توان به صورت مستقیم و غیر مستقیم خریداری نمود که شیوه خرید به سلیقه و انتخاب مشتری بستگی دارد.

قیمت های موجود در این مرکز بسیار مناسب بوده و خرید شما از این مجموعه باعث صرفه جویی در وقت و هرینه های شما خواهد شد.

سنگ تراورتن و سنگ های دیگری که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند دارای منابع عظیمی در کشور بوده و به وفور تولید می شوند که حتی می توان روی صادرات آنها حساب ویژه ای را باز کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما